Ξάνθη..

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Κάνεις από την περιοχή της ξανθης-παρανεστι; θα κατευθυνθω με ένα γκρουπ προς τα εκεί και θα ήθελα κάποια επιβεβαίωση για κάποιες διαδρομές και μέρη που έχω στο νου..
Έχοντας δει την προ εφταετιας πλέον βόλτα του maniac και κοιτώντας δεξιά αριστερά έχω κάποιες ιδέες, μιλάμε κυρίως για Ροδόπη με τα δάση.
Ένα τετραήμερο ασφαλτινο με ελαφρύ χώμα αν δεν έχουν γίνει λάσπη τα πάντα από βροχή..

Το μόνο σίγουρο είναι πως έχω καταλάβει σίγουρα που θα πρέπει να φάω τη μια μέρα..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα έρθει σήμερα ένα γκρουπ από Ξάνθη πιθανόν από τη λέσχη της.
Εάν θες να ρωτήσω για πληροφορίες πες μου.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γινε λίγο πιο συγκεκριμένος.
Στραβορεμα φτάνει εύκολα....πρέπει να πάτε
Αν δεν έχει βρεξει πολύ πατε από Φρακτο κλπ.
Μην χάσετε το ράφτινγκ στο παρανεστι....ωραία εμπειρία.
Και φυσικά Πομακοχώρια και φαγητό στον τζεμηλ
 

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Ρωτα ότι μπορεις Θένο, ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Με βάση δυστυχώς τη Ξάνθη να ακολουθουσα αυτές τις διαδρομες.

Xanthi to Xanthi Να πάω μια μέρα ταβέρνα τζεμηλ που δεν ξέρω με τι να το συνδυάσω ( έχω ρίξει μια ματιά στο μικρό χαμαμ)..

Xanthi to Xanthi Να κάνω το κύκλο που πρότεινε ο Μανιακ σε συνδυασμό με τον καταρράκτη.

Xanthi to Xanthi Να κανω το κύκλο αριστερόστροφα με κατάλληξη το απόγευμα καβάλα. Με σκοπό να κάτσουμε εκεί και διαδικαστική επιστροφή στη Ξάνθη..

Και τέταρτη μέρα το ψάχνω.. Μπορει να παμε ραφτινγκ που ανεφερες Κώστα και αν δεν γίνει πράξη να ανεβουμε τα στενά και να περασουμε απο το παρατηρητηριο ολη τη διαδρομη μέχρι σταυρούπολη και να κατευθυνθώ προς το φράγμα κάπως?..

εντωμεταξυυ μια ώρα παλευα να βρω πως να βαλω τα μικρα λινκς απο τους χάρτες... νταξει τωρα νοιώθω θεούλης... χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom