ΞαναΚαλως σας βρήκα!!

Neosos

Μέλος
Όνομα
Αχιλλεας
Μοτό
BMW 1200GS Adv
Καλημέρα σε όλους...ισως απο τους πιο νεους οχι μονο ως κάτοχος μηχανής αλλα και από εμπειρία!!
Πρωτη μηχανή ενα DL650 Vst;rom(δύο φορες!!μιας και το '14 μπήκα στην κατηγορία των "αυτων που θα πέσουν" αναβατών)
Συνεχισα με SuperTenere και τωρα εχω ενα R1200GS. Προσπάθησα και για χωμα αλλα οχι με την επιτυχία που θα ήθελα και ετσι αρκουμαι σε πιο βατους χωματόδρομους.Αν και σας παρακολουθω από το '14 ,στις βόλτες σας δεν σας ακολουθησα σε κάποια. Ελπίζω να βολέψει και να σας δω από κοντα. ¨οποιος εχει να συστήσει καποιον κάπως για να κάνω μια εισοδο-εισαγωγη σε οδηγηση στο χωμα ευπρόσδεκτη κάθε σύσταση!!Καλες βόλτες σε όλους και πάντα όρθιοι όσες πτωσεις και αν υπάρξουν!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Αχιλλέα...!:ok:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
:welcome:Αχιλλέα!

Έκανες εγγραφή στο forum πριν από 6 χρόνια και αποφάσισες μετά από τόσο καιρό παρακολούθησης των θεμάτων να γράψεις με υπονοούμενα για χώμα... Μόλις βρήκες την Αχίλλειον πτέρνα σου!
 

Neosos

Μέλος
Όνομα
Αχιλλεας
Μοτό
BMW 1200GS Adv
:welcome:Αχιλλέα!

Έκανες εγγραφή στο forum πριν από 6 χρόνια και αποφάσισες μετά από τόσο καιρό παρακολούθησης των θεμάτων να γράψεις με υπονοούμενα για χώμα... Μόλις βρήκες την Αχίλλειον πτέρνα σου!
Σωστά!! σωστα!! Οι βολτες μου με την μηχανή εξυπηρετουν την αναγκη της ψυχής μου για ηρεμία.Βόλτες που συνδοιάζονται με καλη παρεα και οδηγουν σε πρωτόγνωρα μερη για εμενα. Οσες φορες όμως εχω στριψει προς το χωμα διαπίστωσα άλλο κοσμο,αλλη ομορφιά και διαφορετικές προκλήσεις. Η ελλειψη εμπειριας στην οδήγηση σε χωμάτινο τερεν ( neosos γαρ!) σε συνδοιασμο με την οχι και τοσο ελaφρια moto μου με περιοριζει σε επιλογες αλλα ναι θα έλεγα οτι ειναι η Αχιλλειος πτερνα μου αλλα και ο πόθος!! Άλλωστε για αυτα που αγαπας κάνεις οτιδήποτε περνα από το χέρι σου!!
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !
 
Top Bottom