Οικισμός Μεταλλωρύχων Λάρκο.

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Λαρκο οκ το γνωρίζω, κάποιοι φίλοι πριν από πολλά χρόνια, φόρτωναν νταλίκες κάποτε από εκεί.
Το όλο σκηνικό δεν ήξερα καν ότι υπάρχει
Να σαι καλά ρε Λεωνίδα που το μοιράστηκες μαζί μας
Πάντα καλές βόλτες να χεις !:)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μπράβο ρε Λεό

Είναι πολλά χρόνια που ήθελα να πάω Μαρτίνο για τρολιά και μετά Λάρυμνα, ήξερα μια κοπέλα από εκεί, παιδικές παρέες μιλάμε 40 χρόνια πίσω... Μάντεψε, πάντα περνάμε ΕΟ, εμείς που δεν έχουμε τρανσαλπ δηλαδή, ποτέ δεν έστριψα δεξιά.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λαρκο οκ το γνωρίζω, κάποιοι φίλοι πριν από πολλά χρόνια, φόρτωναν νταλίκες κάποτε από εκεί.
Το όλο σκηνικό δεν ήξερα καν ότι υπάρχει
Να σαι καλά ρε Λεωνίδα που το μοιράστηκες μαζί μας
Πάντα καλές βόλτες να χεις !:)
Να είσαι καλά Σωτήρη, χαρά μου να μοιράζομαι την βόλτα μαζί σας.
Πάντα καλές βόλτες κ σε εσένα φίλε. :)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μπράβο ρε Λεό

Είναι πολλά χρόνια που ήθελα να πάω Μαρτίνο για τρολιά και μετά Λάρυμνα, ήξερα μια κοπέλα από εκεί, παιδικές παρέες μιλάμε 40 χρόνια πίσω... Μάντεψε, πάντα περνάμε ΕΟ, εμείς που δεν έχουμε τρανσαλπ δηλαδή, ποτέ δεν έστριψα δεξιά.
Ευκαιρία να το κάνεις την επόμενη φορά, σπάσε το κατεστημένο κ στρίψε κ χωρίς τρανσαλπ:D.

Καλές βόλτες Γιάννο :)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λεωνιδα :friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ωραια βολτα Λεωνιδα και πολυ ωραιες εικονες..
Είναι από τις βόλτες που δεν το περίμενα αλλά με γέμισε για όλη την εβδομάδα.
Καλές βόλτες Σταμάτη κ σε εσένα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχεις καλλιτεχνική φλέβα ρε μπαγάσα...!
Ευχαριστούμε για την βόλτα...! :friendship:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Όταν μας ειχε πάει ο Παναγιώτης aka Eversman πριν από κάμποσα χρονια πίστεψα ότι βρεθήκαμε στην Μορντορ..
Καθημερινότητα σε διαφορετικό χρώμα από αυτό που ξέρουμε...
Ωραιος Λέω!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Όταν μας ειχε πάει ο Παναγιώτης aka Eversman πριν από κάμποσα χρονια πίστεψα ότι βρεθήκαμε στην Μορντορ..
Καθημερινότητα σε διαφορετικό χρώμα από αυτό που ξέρουμε...
Ωραιος Λέω!
Σε θυμήθηκα στην βόλτα τοτε που είχες παρομοιάσει σαν την Μόρντορ την Λάρκο Γιώργη.
 

athanas

Μέλος
Όνομα
stefanos
Μοτό
TENERE WR
αποκοσμο θεαμα ειδικα αν πας βραδυ προς λαρυμνα να βλεπεις τις φλογες και τον πορτοκαλι φωτισμο που βγαινει απο το εργοστασιο της λαρκο...την πρωτη φορα (πριν παρα πολλα χρονια,ειμουν ακομα μικρο παιδι) που πηγα εμεινα αφωνος...δεν πιστευα στα ματια μου!!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
αποκοσμο θεαμα ειδικα αν πας βραδυ προς λαρυμνα να βλεπεις τις φλογες και τον πορτοκαλι φωτισμο που βγαινει απο το εργοστασιο της λαρκο...την πρωτη φορα (πριν παρα πολλα χρονια,ειμουν ακομα μικρο παιδι) που πηγα εμεινα αφωνος...δεν πιστευα στα ματια μου!!!
Όντως κοιτάζεις το έξω έτσι είναι, αλλά κ μέσα στην Λάρκο επειδή έχω γείτονα που δουλεύει εκεί,μου έχει περιγράψει για μεγάλα καζάνια που βράζουν σε μεγάλες θερμοκρασίες, καπνό ζέστη μαυρίλα κ πολλά άλλα που δικαιολογούν στο έπακρο το εξωτερικό της .

Μόρντορ που την είχε περιγράψει κ ο Γιώργος George_M.
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Πολύ ιδιαίτερη βόλτα σε ένα ξεχωριστό μέρος!Δημιουργεί μια αίσθηση μελαγχολίας όταν βλέπεις σε τι συνθήκες ζουν μερικοί άνθρωποι και η πλήρης εγκατάλειψη ενός τόπου.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πολύ ιδιαίτερη βόλτα σε ένα ξεχωριστό μέρος!Δημιουργεί μια αίσθηση μελαγχολίας όταν βλέπεις σε τι συνθήκες ζουν μερικοί άνθρωποι και η πλήρης εγκατάλειψη ενός τόπου.
Μου έκανε εντύπωση ότι ακούγονταν τραγούδια σε κάποια σπίτια κ έξω είχαν ανάψει τα κάρβουνα για ψήσιμο,σε ένα άλλο γελούσαν με την ψυχή τους,η απόλυτη ησυχία από άποψη Βαβούρας κ τα παιδιά μου θύμισαν παιδικά χρόνια ξεχασμένα.

Νομίζω ότι περνάνε όμορφα όλοι παρόλο που οι συνθήκες φαινομενικά δείχνουν το αντίθετο.

Όσον αφορά τα παρτέρια κ τα παγκάκια ήταν καλό συντηρημένα.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως όλα ήταν σκουπισμένα και δεν υπήρχε σκουπίδι πουθενά....
Πιθανόν να πληρώνει η Λάρκο για την όλη συντήρηση, κηπουρο κ οδοκαθαριστη.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Μπράβο ρε Λεό

Είναι πολλά χρόνια που ήθελα να πάω Μαρτίνο για τρολιά και μετά Λάρυμνα, ήξερα μια κοπέλα από εκεί, παιδικές παρέες μιλάμε 40 χρόνια πίσω... Μάντεψε, πάντα περνάμε ΕΟ, εμείς που δεν έχουμε τρανσαλπ δηλαδή, ποτέ δεν έστριψα δεξιά.
Γιατί δεν έστριψες δεξιά είχε κατηφόρα; Εμείς με τα τρανσαλπ τις κυνηγάμε της κατηφόρες. Στις ανηφόρες ζοριζιμαστε λίγο.
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
ιδιαιτερη βολτα...απο αυτες που εχουν εικονες για να κρατησεις..δεν μπορω να σχολιασω παραπάνω τις φωτο μιας και για καποιους ειναι καθημερινοτητα...τις κραταω ομως,οπως και τον προορισμο
 
Top Bottom