Οι Για_πουθενά_δεν_είμαστε ξαναχτυπάν Στα χωματο-χαρακώματα της Δυτικής Μακεδονίας

ZyGo

Μέλος
Όνομα
Nada
Μοτό
nada
Σταματα.... δινεις δικαιωματα!!!!
Θα σχηματίσουν λαθος αποψη για εμας

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νταξ... κατά τα άλλα είναι λίγο ζόρικο να κυνηγάς ζαρκαδι με τα πόδια και αφου το πιασεις να το φτιάξεις με γυμνα χερια για να φας... ασε που πιαστηκε η μέση μου να κουβαλαω στους ώμους 250 κιλα μηχανη για 30 χλμ για το παλιολαστιχο....

ZyGo
 

themis_av

Μέλος
Περιοχή
Τρίκαλα
Όνομα
Θεμης
Μοτό
V-strom 1000 2004
Νταξ... κατά τα άλλα είναι λίγο ζόρικο να κυνηγάς ζαρκαδι με τα πόδια και αφου το πιασεις να το φτιάξεις με γυμνα χερια για να φας... ασε που πιαστηκε η μέση μου να κουβαλαω στους ώμους 250 κιλα μηχανη για 30 χλμ για το παλιολαστιχο....

ZyGo
Χαχ αχ αχαχα
Συνέχισε θα νομιζουν οτι εισαι αντρακλας

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Εσύ όλο ζηλεύεις κι όλο βόλτες μόνος είσαι :friend:
Πότε και που;! :D

(αφού όλο στις λάσπες μου πάτε κι εγώ είμαι ακόμα με τα απαίσια ασφάλτινα του προηγούμενου..) :p
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Πότε και που;! :D

(αφού όλο στις λάσπες μου πάτε κι εγώ είμαι ακόμα με τα απαίσια ασφάλτινα του προηγούμενου..) :p
με εσενα πρεπει να κανονισουμε καφεδαρα κ να αλλαξουμε φωτογραφικες αποψεις !!!!
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
με εσενα πρεπει να κανονισουμε καφεδαρα κ να αλλαξουμε φωτογραφικες αποψεις !!!!
Και όχι μόνο..!!!
Προσπαθώ να ενημερώνομαι όσο μπορώ για τις μπύρες που παίζουν κατά καιρούς (αλλά τις περισσότερες φορές το βλέπω κατόπιν εορτής..!!).
Θα έρθω κάποια στιγμή, σύντομα οπωσδήποτε. :friendship:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Και όχι μόνο..!!!
Προσπαθώ να ενημερώνομαι όσο μπορώ για τις μπύρες που παίζουν κατά καιρούς (αλλά τις περισσότερες φορές το βλέπω κατόπιν εορτής..!!).
Θα έρθω κάποια στιγμή, σύντομα οπωσδήποτε. :friendship:

Αντε στον επόμενο Βαγγέλη!!! :friendship:
 
Top Bottom