Οι πυξιδες δείχνουν πάντα τον Βορρά

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Πολύ ωραίο ταξίδι,φαίνεται ότι πραγματικά το απόλαυσες και μπράβο που το εκανες μόνος.

Αν μπορείς να μου πεις πόσο πάνε τα σπιτάκια στο καμπινγκ διανυκτερευση για ενα ατομο και φαγητό πόσο περίπου σε ευγενε την ημερα στην Νορβηγία.
Τα σπιτακια να υπολογίζεις πάνω κάτω στα 50 ευρώ το βράδυ. Σου λέω πανω κάτω γιατί αλλού είναι 50 αλλού 60, αλλού 40. Φαγητό τώρα εξαρτάται που θα τρως. Συνήθως στα βενζινάδικα χοτ ντογκ, χάμπουργκερ περίπου στο 15 το γευμα με αναψυκτικό. Εεε δεν θα δοκιμάσεις τάρανδο; Περίπου 27 ευρώ στοιχίζει.
 

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha
Τα σπιτακια να υπολογίζεις πάνω κάτω στα 50 ευρώ το βράδυ. Σου λέω πανω κάτω γιατί αλλού είναι 50 αλλού 60, αλλού 40. Φαγητό τώρα εξαρτάται που θα τρως. Συνήθως στα βενζινάδικα χοτ ντογκ, χάμπουργκερ περίπου στο 15 το γευμα με αναψυκτικό. Εεε δεν θα δοκιμάσεις τάρανδο; Περίπου 27 ευρώ στοιχίζει.
Σε ευχαριστώ πολύ στο επόμενο τώρα που από ότι βλέπω θα ναι πολύ ωραίο και αυτό!!!
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Τάσο το ταξιδιωτικό σου πραγματικά είναι πάρα πολύ όμορφο..! Ανέβηκε ο πήχης στην απόδοση κι ας μην είσαι συγγραφέας όπως είπες! Είναι σημαντικό για τον αναγνώστη απλά να περιγράψεις ότι ακριβώς έζησες και τό κατάφερες με τον καλύτερο τρόπο! Όπως σου είπα και χθες από κοντά στην τυχαία συνάντηση μας στον Βαγιανέλη ακόμη το διάβαζα και αυτό γιατί δεν ήθελα απλά να προσπεράσω ούτε ένα post αλλά να ζήσω κάθε μετακίνηση όπως την απέδιδες! Να είσαι γερός να ταξιδεύεις και να μας μεταφέρεις τις εμπειρίες σου..! Θερμούς χαιρετισμούς στο Κιάτο..!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Ευχαριστώ πολύ Μπίλυ. Αυτό ακριβώς ήθελα. Να σας μεταφέρω τις εμπειρίες μου όπως τις έζησα χωρίς να το παίξω συγγραφέας κλπ. Απλά, όμορφα κι ευχάριστα.
Θα τα πούμε τέλος βδομάδας στο advonride
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
τασαρε...ταξιδαρα ε? μπραβο ρε μαγκα...ευχαριστουμε για την απιστευτη συνοδεια του καφε σημερα το πρωι....πανω που παμε να βγαλουμε το μυαλο μας απο τα ταξιδια κ να μαζευτουμε λογω χειμωνα, εσυ εκει να μας ξυπνας το κτηνος μεσα μας...μη μας αφησεις σε ησυχια... κ τωρα σκωτια ε? αποστακτηρια χαιλαντς...αααχχχχ αυτα ειναι.....καλους δρομους φιλε...
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Φανταστικο ταξιδη μπραβο και ευχαριστουμε που μας ταξιδεψες εστω πισω απο το πληκτρολογιο!!!!
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
τασαρε...ταξιδαρα ε? μπραβο ρε μαγκα...ευχαριστουμε για την απιστευτη συνοδεια του καφε σημερα το πρωι....πανω που παμε να βγαλουμε το μυαλο μας απο τα ταξιδια κ να μαζευτουμε λογω χειμωνα, εσυ εκει να μας ξυπνας το κτηνος μεσα μας...μη μας αφησεις σε ησυχια... κ τωρα σκωτια ε? αποστακτηρια χαιλαντς...αααχχχχ αυτα ειναι.....καλους δρομους φιλε...
Ετσι γουστάρω να μην σας αφήνω σε ησυχία. Ησυχία και ηρεμία όταν αποδημήσουμε. Τώρα βουρ στο τιμόνι
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Φανταστικο ταξιδη μπραβο και ευχαριστουμε που μας ταξιδεψες εστω πισω απο το πληκτρολογιο!!!!
Κι εγώ ευχαριστώ φίλε μου. Να μαστε κάλα πάνω απ όλα να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Ευχαριστούμε για την ταξιδάρα που μας έκανες!
:brv: και :hlb:
Να σαι καλά Δημήτρη, και σύντομα να την κάνεις κι εσυ
 

theo_ts

Advexperience.gr
Περιοχή
Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Suzuki Gs 500
New Force NF 500
Εξαιρετικό ταξίδι!! Εσυ και ο Στρατος μου δώσατε το έναυσμα να παω σ ενα προορισμό όνειρο. Νορβηγία σου έρχομαι. (Τον επομενο Σεπτέμβριο)
Ευχαριστούμε γι αυτο όμορφο οδοιπορικό και μην ξεχνας...keep traveling
 
Top Bottom