Ομαδική παραγγελία GPS Tracker για τις μοτοσυκλετες μας!!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
F

Fotis.tza

Επισκέπτης
Καλημέρα σε ολους,
Μετά από έρευνα βρήκα ένα τρομερά αξιόλογο και αξιόπιστο Σουηδικό GPS Tracker με μόλις 50€

Χαρακτηριστικά που εντόπισα και κάνουν τη διαφορά πέρα από τη πολύ χαμηλή τιμή και τη μη κινεζική προέλευση:

-Δωρεάν εφαρμογή για τα κινητά, με live παρακολούθηση της μοτο

-Δική του ενσωματωμένη e-sim (χωρις κάποια δέσμευση χρόνου ή συμβόλαια ή έξτρα χρεώσεις) με πανευρωπαϊκή κάλυψη.
Όποτε μπορεις να ενεργοποιήσεις τη μηνιαία συνδρομή της τάξεως των 4.7€ για όποια περίοδο πραγματικά το χρειάζεσαι.

-Back up μπαταρία 100mAh, ώστε σε περίπτωση που αποσυνδεθεί από την μπαταρία να δίνει στίγμα.

Και το πιο σημαντικό…δεν σπαταλά καθόλου από την μπαταρία της μοτοσυκλετας όταν τη παρκάρουμε.
Μπαίνει σε λειτουργία live και σε ειδοποιεί
μόνο όταν η μηχανή κουνηθεί, χτυπήσει ο συναγερμος,αλλάξει γωνία, βγει από το σταντ ή φύγει εκτός του γεωφράκτη που έχουμε ορίσει μέσω της εφαρμογής.
Φυσικα κρατάει ιστορικότητα θέσεων.

Έχει ήδη δοκιμαστεί από συντροχο όποτε ότι γράφω είναι από προσωπική εμπειρία!!!!


Υπάρχει περιορισμένη διαθέσιμη ποσότητα
Οποίος ενδιαφέρεται για εξτρα πληροφορίες ας επικοινωνήσει μαζί μου!

ευχαριστώ.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δώσε καμμία πληροφορία σχετικά με το μοντέλο, τύπο, διαστασεις κτλ, για να διαβάσουμε περισσότερες πληροφορίες από το νετ.
Να δούμε τι και πώς, και βλέπουμε!!!
 
F

Fotis.tza

Επισκέπτης
Για Σουηδικό μάλλον αυτό θα είναι https://www.xlmoto.eu/product/swetrack-lite-gps-tracker_pid-PIA-245399 εαν βάλεις και ταχυδρομικά κάπου στο 50άευρω θα βγαίνει.
Καλή προσφορά αλλά,
Προσωπικά ψώνισα από το επίσημο site:

49€ το κομμάτι με δωρεάν μεταφορικά
Αν κάποιος ενδιαφέρεται για ετοιμοπαράδοτο έχουν μείνει 8τμχ.

ευχαριστώ.
 
F

Fotis.tza

Επισκέπτης
Στη σελίδα τους SweTrack GPS Trackers - Smart and efficient solutions γράφουν για επίσημους μεταπωλητές. SweTrack GPS Trackers - Smart and efficient solutions που περιλαμβάνει και το Xlmoto.eu
Δεν αμφιβάλω..
Αν σε ενδιαφέρει, Ψώνισε από εκεί αν δε θες να περιμένεις ή να πληρώσεις μεταφορικά έχω στη διάθεση μου μερικά τελευταία κομμάτια.
Σε διαβεβαιώνω μια χαρά είναι το τρακερ πάντως!!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Και να συμπληρώσω... τι σόϊ ομαδική είναι αν ο καθένας αγοράζει μόνος του? :thinking:
Και πως ο φίλτατος Φώτης βρέθηκε με κατοχή τα τελευταία κομμάτια? Έκανε την ομαδική μόνος του ?? :thinking::thinking:

Φιλικά πάντα.... :friendship:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Και να συμπληρώσω... τι σόϊ ομαδική είναι αν ο καθένας αγοράζει μόνος του? :thinking:
Και πως ο φίλτατος Φώτης βρέθηκε με κατοχή τα τελευταία κομμάτια? Έκανε την ομαδική μόνος του ?? :thinking::thinking:

Φιλικά πάντα.... :friendship:
Ένας ένας παραγγέλνετε,ομαδικά θα τα στειλει :friend:
 
F

Fotis.tza

Επισκέπτης
@ Fotis.tza
Εγω παντως εχω μπερδευτει! Εσυ τα πουλας; Αν ναι τοτε τα ποστ σου επρεπε να μπουνε στις αγγελιες πωλησης
Αξεσουάρ / Ανταλλακτικά
Το έβαλα εδώ διοτι έχει ήδη γίνει ομαδική παραγγελια για φίλους και έχουν περισσέψει κάποια.
Ενδεικτικά ηθελα να μοιραστώ μια αξιόπιστη και οικονομική προταση που κατέληξα μετά από προσωπική έρευνα!
 
F

Fotis.tza

Επισκέπτης
Και να συμπληρώσω... τι σόϊ ομαδική είναι αν ο καθένας αγοράζει μόνος του? :thinking:
Και πως ο φίλτατος Φώτης βρέθηκε με κατοχή τα τελευταία κομμάτια? Έκανε την ομαδική μόνος του ?? :thinking::thinking:

Φιλικά πάντα.... :friendship:
Εκανα ομαδική παραγγελια ήδη και λόγω διπλής καταχώρησης εκ παραδρομής, βρέθηκα με τα διπλάσια σε ποσότητα κομμάτια (30)
Αισίως έχουν μείνει 5 μόνο αλλά αν θέλει κάποιος είναι διαθεσιμα!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Το έβαλα εδώ διοτι έχει ήδη γίνει ομαδική παραγγελια για φίλους και έχουν περισσέψει κάποια.
Ενδεικτικά ηθελα να μοιραστώ μια αξιόπιστη και οικονομική προταση που κατέληξα μετά από προσωπική έρευνα!
Aρα τα πουλας Και αρα θα επρεπε να εχει μπει η πωληση στην αντιστοιχη ενοτητα των αγγελιων
Το οτι καποιοι φιλοι κανατε μια ομαδικη παραγγελια εκτος φορουμ και σας περισεψαν κομματια νομιζω δεν ενδιαφερει το φορουμ
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Aρα τα πουλας Και αρα θα επρεπε να εχει μπει η πωληση στην αντιστοιχη ενοτητα των αγγελιων
Το οτι καποιοι φιλοι κανατε μια ομαδικη παραγγελια εκτος φορουμ και σας περισεψαν κομματια νομιζω δεν ενδιαφερει το φορουμ
Εντάξει, νομίζω ότι είναι λεπτομέρειες σε αυτήν την περίπτωση!
Σημασία έχει ότι αν κάποιος το πάρει, το παίρνει άμεσα, και χωρίς μεταφορικά!!!
 
F

Fotis.tza

Επισκέπτης
Aρα τα πουλας Και αρα θα επρεπε να εχει μπει η πωληση στην αντιστοιχη ενοτητα των αγγελιων
Το οτι καποιοι φιλοι κανατε μια ομαδικη παραγγελια εκτος φορουμ και σας περισεψαν κομματια νομιζω δεν ενδιαφερει το φορουμ
Αν μαζευόσασταν θα κάναμε ξανά μια παραγγελια,
Το παραπάνω ήταν απλά η αφορμή..και όχι η ουσία.

Θεώρησα ενδιαφέρουσα και τίμια λύση για ολους τους μοτοσυκλετιστες ασχέτως κοινότητας.

Ας κλείδωσει το θέμα λοιπόν.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βλέπουμε το δέντρο πολλές φορές και χάνουμε το δάσος.
Ο φίλος Φώτης πρότεινε το παραπάνω GPS tracker προφανώς μετά από δοκιμή λόγω παραγγελίας που είχε κάνει.
Εξαιτίας λοιπόν αυτής της παραγγελίες είχε κάποια κομμάτια διαθέσιμα για όποιον ενδιαφερόταν.
Εάν δεν ενδιαφερόταν κάνεις για τα υπάρχοντα -και αυτή είναι η ουσία- επίσης πρότεινε να γίνει ομαδική παραγγελία από το forum για το συγκεκριμένο GPS tracker.
Έχω καταλάβει κάτι λάθος...?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Βλέπουμε το δέντρο πολλές φορές και χάνουμε το δάσος.
Ο φίλος Φώτης πρότεινε το παραπάνω GPS tracker προφανώς μετά από δοκιμή λόγω παραγγελίας που είχε κάνει.
Εξαιτίας λοιπόν αυτής της παραγγελίες είχε κάποια κομμάτια διαθέσιμα για όποιον ενδιαφερόταν.
Εάν δεν ενδιαφερόταν κάνεις για τα υπάρχοντα -και αυτή είναι η ουσία- επίσης πρότεινε να γίνει ομαδική παραγγελία από το forum για το συγκεκριμένο GPS tracker.
Έχω καταλάβει κάτι λάθος...?
Σωστα τα γραφεις λογικα, ετσι το καταλαβα κι εγω, αλλα με αναποδη σειρα τα γεγονοτα όπως τα εγραψες.
Δηλαδη για καποιον που εχει δωσει 750 ευρω παραπανω συν μεταφορικα, η πρωτη κουβεντα θα ηταν για τα παραπανήσια Trackers και μετα για ομαδικη.
Για την προθεση του παντως να βοηθησει με κατι δοκιμασμενο και φτηνο τον ευχαριστούμε.
 
F

Fotis.tza

Επισκέπτης
Βλέπουμε το δέντρο πολλές φορές και χάνουμε το δάσος.
Ο φίλος Φώτης πρότεινε το παραπάνω GPS tracker προφανώς μετά από δοκιμή λόγω παραγγελίας που είχε κάνει.
Εξαιτίας λοιπόν αυτής της παραγγελίες είχε κάποια κομμάτια διαθέσιμα για όποιον ενδιαφερόταν.
Εάν δεν ενδιαφερόταν κάνεις για τα υπάρχοντα -και αυτή είναι η ουσία- επίσης πρότεινε να γίνει ομαδική παραγγελία από το forum για το συγκεκριμένο GPS tracker.
Έχω καταλάβει κάτι λάθος...?
Ακριβώς όπως το περιγράφεις.
Η τόση διερεύνηση για το που πως γιατί και όχι για το tracker που αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει άλλο αντίστοιχο στην αγορά με αξιοπιστία και ευκολία χρήσης…ειλικρινά απλά αποτρεπτική συμπεριφορά.
Οποίος παραγγείλει, ή θελήσει οποιαδήποτε βοήθεια
Έστω και αν Μαζευτείτε off the record ας επικοινωνήσει μαζί μου
Για το παρόν νήμα ..έγινε κέντημα.

Παρακαλώ τους διαχειριστές να κλειδώσει ώστε να μην απολογούμαι άλλο για τα αυτονόητα..

Ευχαριστώ το φόρουμ για την Έλλειψη φιλοξενίας.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η φιλοξενία μια χαρά ήταν στο θεμα που ανέβασες και αν είχες την διάθεση να εξηγήσεις από την αρχή το πως και τι σε απορίες κάποιον συντρόχων σου, δεν θα υπήρχε κανένα θέμα.

Καλή συνέχεια να έχεις
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom