Ο Αη Βασίλης ήρθε φέτος νωρίτερα...

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Μιας και το φερε η κουβέντα δηλαδή ο STF σε άλλο θέμα ήρθε η ώρα να σας παρουσιάσω το νέο άτι που μου έφερε ο Αη Βασίλης. Δεν το έκανα γιατί δεν έχω βγάλει οριστικό πόρισμα.
Αφού πήρα σβάρνα όλες τις αντιπροσωπείες και οι πωλητές με κοιτούσαν απορημένοι με αυτά που τους ζητούσα, αναγκάστηκα να καταφύγω σε μια παλιομοδίτικη λύση...να στείλω γράμμα στον Αγιο Βασίλη...
Εν ολίγοις για να μην μακρυγορώ του ζήτησα ένα μηχανάκι Τακαρίσιο να μπορεί σταθεί με αξιοπρέπεια από ένα advtroffy κι ένα Naxos Rally μέχρι και δοκιμασίες επιπέδου και τεραίν Ντακάρ...να είναι αξιόπιστο να μη σπάει να μη χαλάει, να μην έχει πολλά έξοδα να περνάει από παντού να τα κάνει όλα και να συμφέρει, να εχει μεγάλη αυτονομία να φορτώνεται και να το φορτώνω...για σένα δουλεύω amyroukai
E και τελικά ο Αγιος Βασίλης μου το φερε...εννοείται του το ζήτησα στο καλύτερο χρώμα που υπάρχει...σε Τακαρίσια απόχρωση... και σας το παρουσιάζω...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Τα ποστ αυτά είναι σαν τους πίνακες του Μάεβιους Παχατουρίδη...Δεν ξέρετε τον πασίγνωστο πίνακα με την αγελάδα; Η αγελάδα αφού έφαγε όλο το λιβάδι...κόρεσε την πείνα της και την έκανε...
Τα πράγματα είναι απλά...γέμισε το τεπόζιτο...το μηχανάκι πήρε μπρος...και ξεκίνησε για το long way around
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Το λοιπόν είναι ξεκάθαρα αποτέλεσμα σαμποταζ...γιατί πού θα πάνε να κρυφτούνε μόλις δουν το μοτόρι όλοι αυτοί που ψάχνουν το ένα και μοναδικό και πάνε και ξοδεύουν τα λεφτά τους σε ατερμονες κατασκευές τεχνολογικής ματαιότητας...
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Βρηκες τσαπι το 2020 , γιαμαπα , πεταμενα λεφτα.

Οταν η χοντα ειχε τον μπομπο οι αλλοι έτρωγαν βελανιδια .

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Βρηκες τσαπι το 2020 , γιαμαπα , πεταμενα λεφτα.

Οταν η χοντα ειχε τον μπομπο οι αλλοι έτρωγαν βελανιδια .

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μια που το ανέφερες, έχω ακούσει πως ο μπόμπος εξυπηρετούσε τη μετακίνηση των ναυτικών εντός τεράστιων φορτηγών πλοίων γιαυτό και το τιμόνι δίπλωνε για την αποθήκευση του. Μπορεί να είναι και μυθοπλασία βέβαια.
Τα σχέδια του μπόμπου η Honda τα πήρε από την Yamaha. Αυτό σίγουρα είναι δική μου μυθοπλασία :ha
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ο Αη Βασιλης τελικα πρεπει να ειναι Ελληνας!! :roflmao::roflmao:
:friendship:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μια που το ανέφερες, έχω ακούσει πως ο μπόμπος εξυπηρετούσε τη μετακίνηση των ναυτικών εντός τεράστιων φορτηγών πλοίων γιαυτό και το τιμόνι δίπλωνε για την αποθήκευση του. Μπορεί να είναι και μυθοπλασία βέβαια.
Τα σχέδια του μπόμπου η Honda τα πήρε από την Yamaha. Αυτό σίγουρα είναι δική μου μυθοπλασία :ha
Επρεπε να το πεις....πριν μπαρκαρει ο καπετανιος...!!!!!

Να κοβει βολτες με αυτο πανω στο καταστρωμα....να ησυχασουμε κ εμεις απο τις αναζητησεις του.....χαχαχα..!!!
 
Top Bottom