Ο ΦΩΤΟμοτοσυκλετιστης...και οι επιλογες του!

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Μια από έναν ταπεινό 300αρη :p:p χθες στο περτουλη.



Και μια με τον ίδιο ταπεινό από Κέρκυρα.



Κροπαρισμενες από το κινητό οι φωτο. Ελπιζω να φενονται καλά από πισι.

EDIT: Μ'αρέσει που έχω γράψει 300αρη από πανω. Θα'θελα!! 55-200 είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Και μια ακόμα από Περτούλι που με άρεσε



ΥΓ. (Ελπιζω να μην είναι φλου Γιατί τα βλέπω από κινητό.)
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Απελπισια Ακροπολη και περιχωρα εχθες.
Ο χωρος του Παρθενωνα δεν ανοιξε ποτε οπως ειχε ειπωθει.
Δεν ειχαν προσωπικο λεει για να μπορει να επιβλεπει τοσο πολυ κοσμο.
:brv::brv:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μια απο τις 120 φωτο.....:eek:
Για πεταμα πρεπει να ειναι γυρω στις 100..:D

Ειχε φως εκει που στησατε? Γιατι εγω οταν γυρισαμε, εβγαλα απ το μπαλκονι πολυ καλυτερες.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Edit: 18-200 ο δικός μου...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειχε φως εκει που στησατε? Γιατι εγω οταν γυρισαμε, εβγαλα απ το μπαλκονι πολυ καλυτερες.
Δεν γνωριζω αν το φως που υπηρχε, δημιουργησε προβλημα.....αλλα οτι ειχε φως ειχε!
Εγω καταλαβα οτι ο 18-300....δεν ειναι οτι καλυτερο γαι νυχτα και το φεγγαρι ειναι σιγουρα ενα δυσκολο θεμα, που χρειαζεται πανακριβο εξοπλισμο.
Επισης θελω να ευχαριστησω τον κωστη τον ΡΑ....:D για τις συμβουλες και ολα τα παιδια για την παρεα
Να το καθιερωσουμε αυτο με τα μαζεματα για φωτο.....πλακα εχει και φυσικα μπυρες:friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δεν γνωριζω αν το φως που υπηρχε, δημιουργησε προβλημα.....αλλα οτι ειχε φως ειχε!
Εγω καταλαβα οτι ο 18-300....δεν ειναι οτι καλυτερο γαι νυχτα και το φεγγαρι ειναι σιγουρα ενα δυσκολο θεμα, που χρειαζεται πανακριβο εξοπλισμο.
Επισης θελω να ευχαριστησω τον κωστη τον ΡΑ....:D για τις συμβουλες και ολα τα παιδια για την παρεα
Να το καθιερωσουμε αυτο με τα μαζεματα για φωτο.....πλακα εχει και φυσικα μπυρες:friendship:
Παντως πρεπει να ηταν πολυ φωτινο το φεγγαρι χθες, γιατι ουτε στο ιντερνετ ειδα καποια φωτο που να εκανα ουαου.
Να και μια παλαιοτερη απο την ταπεινη compact μου που σαφως αλλες χρονιες θα ηταν καλυτερες οι συνθηκες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παντως πρεπει να ηταν πολυ φωτινο το φεγγαρι χθες, γιατι ουτε στο ιντερνετ ειδα καποια φωτο που να εκανα ουαου.
Να και μια παλαιοτερη απο την ταπεινη compact μου που σαφως αλλες χρονιες θα ηταν καλυτερες οι συνθηκες.
Μιλαμε για πολυ "θορυβο" ομως......;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Εγω καταλαβα οτι ο 18-300....δεν ειναι οτι καλυτερο γαι νυχτα και το φεγγαρι ειναι σιγουρα ενα δυσκολο θεμα, που χρειαζεται πανακριβο εξοπλισμο.
Μα με την καμία...
Λίγο καθαρό ουρανό θέλει και τις ρυθμίσεις που πόσταρα παραπάνω. Ούτε τρίποδο δεν χρειάζεται με 1/250, f/11 και 200 ISO. Αυτό που θέλει ίσως είναι κάνα 600άρι ζουμ αλλά και με τον αρχαίο 70-210 γίνεται δουλειά. Αλλά άμα μπουν στη μέση οι μπύρες... :friendship: :friend:
 
Top Bottom