Ο επικουριος Απολλων δε ροαντ στορυ

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σταύρος, Νίκος κλπ όλοι οι παλιοί γνωστοί. Αχ μ@ρή αρρώστια, δεν μ άφησες να έρθω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με 3 ωρες υπνο και μισομεθυσμενος, ηταν αρκετα δυσκολο να σηκωθω απο την 'κασα"μου.......αλλα κατι τα βιμπρατα του πουλιου, αλλα και οτι θα ερχοντουσαν μετα απο πολυ καιρο και το Λελος τιμ στον ναο, εκανα την καρδια μου πετρα!!

Στον δρομο ειδα και το νουμερακι στην χοντρουλα, την οποια εχω σε ακινησια λογω Γκαντι και της χρωστουσα λιγα χλμετρακια, να κινηθοιυν τα ζουμια της!

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το τερρεν ειχε αρκετη υγρασια και οι δρομοι εδειχαν τι ειχχε προηγηθει τις επομενες μερες στην περιοχη!
Συναντησα την παρεα στην Αγια Θεοδωρα και οπως σε ολες τις τσαρκες μας, ειχαμε καμμια 10ρια αδηλωτες.
Καμμια 30ρια μοτορια ειδα .....μεχρι τον Μαρκο:eek:

[/url]
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φυσικα το πουλι δεν ειχε πει στον κοσμο να εχει φουλαρει βενζινη, οποτε φαγαμε ενα 2ωρακι πινοντας καφε και τρωγοντας πιτα......γιατι εμεις τις πιτες τις τρωμε !!:wacky::wacky::wacky:

Εδω καποιος τα "παιρνει" για τον σχεδιασμο της διαδρομης και αποφυγης χωματος!!

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εξω απο το ναο......εγινε του Μονοδρομου!!
Μου θυμισε αλλες εποχες!
Βεβαια μια εκλεψε την παρασταση και ευχομαι να ειναι καλοταξιδη Βασιλη @IliADVas !!



 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Εξω απο το ναο......εγινε του Μονοδρομου!!
Μου θυμισε αλλες εποχες!
Βεβαια μια εκλεψε την παρασταση και ευχομαι να ειναι καλοταξιδη Βασιλη @IliADVas !!



Έργο τέχνης!!!!! Καλούς δρόμους να έχεις μαζί της Βασίλη
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Το τερρεν ειχε αρκετη υγρασια και οι δρομοι εδειχαν τι ειχχε προηγηθει τις επομενες μερες στην περιοχη!
Συναντησα την παρεα στην Αγια Θεοδωρα και οπως σε ολες τις τσαρκες μας, ειχαμε καμμια 10ρια αδηλωτες.
Καμμια 30ρια μοτορια ειδα .....μεχρι τον Μαρκο:eek:

[/url]
ο Μαρκος ειναι παντου...
 
Top Bottom