Ο επικουριος Απολλων δε ροαντ στορυ

Σφηκας

HAEISENBERG
Περιοχή
XALKIDA
Όνομα
Vasilis
Μοτό
BMW GS 1200 ADV LC
Μια στάση Εδωωω....


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ξέχασα την τυρόπιτα δυναμίτης τής γιαγιάς εκεί Στην Αγία Θεοδώρα ...


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Οι υποχρεώσεις πολλές αλλά μετά από πολλούς μήνες (μη σας πω πόσους) έκανα και εγώ μία βόλτα .... Είδα μερικούς παλιούς χωμάτινους φίλους Κωστή (Κostas 366) περίμενα να δω και σένα αλλά το αφήνω για την επόμενη ... Περάσαμε ωραία γελάσαμε και ξεφύγαμε λίγο από την καθημερινότητα ... Όμορφα τοπία χιονισμένα βουνά και νερά πολλά νερά .. Αντε να βάλουμε και τις άλλες ζάντες τώρα να πάμε για κανά βουνό....

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου τους διοργανωτάς της υπέροχης αυτής εξορμήσεος. Πραγματικά πέρασα υπέροχα και η χαρά μου όπως καταλαβαίνετε ήταν πολυποίκιλη και πολυδιάστατη... Χάρηκα που έκανα την παρθενική βόλτα της καινούριας μου αγάπης με παρέα που έχω περάσει και αρκετές άλλες όμορφες μοτοσικλετιστικές στιγμές στο παρελθόν, χάρηκα όμως που γνώρισα και κάποιους καινούριους φίλους που έχουν τον τρόπο να σε κάνουν μέσα σε λίγη ώρα να νιώθεις ότι τους ξέρεις χρόνια! Ελπίζω να καταφέρουμε να ξανανταμώσουμε σύντομα.
Κάποιες λίγες κι από μένα.


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Οι υποχρεώσεις πολλές αλλά μετά από πολλούς μήνες (μη σας πω πόσους) έκανα και εγώ μία βόλτα .... Είδα μερικούς παλιούς χωμάτινους φίλους Κωστή (Κostas 366) περίμενα να δω και σένα αλλά το αφήνω για την επόμενη ... Περάσαμε ωραία γελάσαμε και ξεφύγαμε λίγο από την καθημερινότητα ... Όμορφα τοπία χιονισμένα βουνά και νερά πολλά νερά .. Αντε να βάλουμε και τις άλλες ζάντες τώρα να πάμε για κανά βουνό....

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σταύρο και εγώ το ήθελα, αλλά φίλε, ο μικρός ήταν χάλια. Κατάλαβα ότι τρέχεις και εσύ. Βάρα καμιά όμως προς τα κάτω, έχε το κατά νου.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
700 χλμετρα σε μια μερα ειχα αρκετους μηνες να κανω και ποσο δε με καινουργιας φορμας εργαλειο
ηταν μια ωραια βολτα και πραγματικα ο ναος ηταν το κατι αλλο
τα φιλιγκς μαζι με την εσανς δημιουργησαν μια γευση γλυκοπικρη
γλυκια για το δημιουργημα που εστεκε εκει μπροστα μας αγερωχο με πολυ δυναμη και πικρη για την ανεπαρκεια μας να παρουμε.... το ελαχιστο απο αυτο
φανταστικος χωρος στα 1100 μετρα με πολλες αρχαιολογικες προοπτικες μαζι με το τελμα της αναζωογονησης του καθως και την ανυπαρξια ανθρωπων για το διαμετρημα του να το επισκεπτονται γενικως
ιν ενι κεις ! εμεις καναμε την προσπαθεια μας
φιλοι που ειχαμε να οδηγησουμε τα σιδερενια αλογα πολυ καιρο μαζι δωσανε μια νοτα παλιων καιρων αλλα και αναμνησεων σε οριζμενους μας
πηγαμε καλα!!!γυρισαμε καλα!!!!( ο μανιακ οπως παντα σαλιγκαροκαβουρας πανω στην μουργκανα)
γνωρισα απο κοντα τον γλυκογιωργη και την γλυκογιωργενα και πραγματικα δεν θα μπορουσαν να ειχαν διαφορετικα νικνειμς
βολταραμε πρωτη φορα με τον μοναδικο!! τσεπετο και θεωρω οτι συντομα θα το ξανακανουμε
βαλαμε στο λουκι σιγα σιγα τον βασιλη απο χαλκιδα
μας την εκατσε ο βασιλης με το 1250
στον δημητρη του ειπα οτι πρεπει να πεταξει την αηδια .....
ο θανασης αλλεν εχει παρακσενα γουστα .....το ψυχανεμιστηκα καλυτερα
ο καπετανιος εχει πολλες λιγουρες !!!!!
ο ταμανακο σκυλος μαυρος
ο στεφος εχει γαμω τα τρανσαλπ και σιδεροκωλος
ο βασιλης με το 1050 χερας και ευγενικη καρδια
ο παπαδοπουλος αγκαπο
ο τσολιας αγκαπο
ο σταγκα αγκαπο
ο τακης τρωει πολυ ξυλο απο την μιρελα
ο ηλιας τρωει πολυ περισσοτερο ξυλο απο τον τακη απο την ελενη
ο σιμιτις εχει ανεβει πολυ
ο γιωργος με το φειζερ θελει περσοναλ τρενιγκ να του κανω....
ο σκληρος θα γινει σκληροτερος !!!
ο σπυρος ειναι δυναμη!!!
ο μαρκος κατεψυγμενος νεος!!!
ο β φειζερ πρεπει να ειναι καλο τιμονι
αν εχω ξεχασει καποιον σιγουρα τον αγαπω περισσοτερο!!!
τελος, κλεινωντας ευχομαι στους καινουργιους χωρους που αναδυονται αλλα και στους δημιουργους τους καλη αρχη και θα ανταμωνουμε εκει περα .......στους μικρους και μεγαλους δρομους οδηγωντας περιπετειωδες και αγρια !!!



υγ
βαλτε καμια φωτο!!!!
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
κριμα,τοχασα κ ηταν και κοντα μου
Η γυναικα ομως με στριμωξε να φτιαξω τον σταβλο, ηταν και η μοναδικη μερα με καλο καιρο μετα απο καμποσο διαστημα
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
700 χλμετρα σε μια μερα ειχα αρκετους μηνες να κανω και ποσο δε με καινουργιας φορμας εργαλειο
ηταν μια ωραια βολτα και πραγματικα ο ναος ηταν το κατι αλλο
τα φιλιγκς μαζι με την εσανς δημιουργησαν μια γευση γλυκοπικρη
γλυκια για το δημιουργημα που εστεκε εκει μπροστα μας αγερωχο με πολυ δυναμη και πικρη για την ανεπαρκεια μας να παρουμε.... το ελαχιστο απο αυτο
φανταστικος χωρος στα 1100 μετρα με πολλες αρχαιολογικες προοπτικες μαζι με το τελμα της αναζωογονησης του καθως και την ανυπαρξια ανθρωπων για το διαμετρημα του να το επισκεπτονται γενικως
ιν ενι κεις ! εμεις καναμε την προσπαθεια μας
φιλοι που ειχαμε να οδηγησουμε τα σιδερενια αλογα πολυ καιρο μαζι δωσανε μια νοτα παλιων καιρων αλλα και αναμνησεων σε οριζμενους μας
πηγαμε καλα!!!γυρισαμε καλα!!!!( ο μανιακ οπως παντα σαλιγκαροκαβουρας πανω στην μουργκανα)
γνωρισα απο κοντα τον γλυκογιωργη και την γλυκογιωργενα και πραγματικα δεν θα μπορουσαν να ειχαν διαφορετικα νικνειμς
βολταραμε πρωτη φορα με τον μοναδικο!! τσεπετο και θεωρω οτι συντομα θα το ξανακανουμε
βαλαμε στο λουκι σιγα σιγα τον βασιλη απο χαλκιδα
μας την εκατσε ο βασιλης με το 1250
στον δημητρη του ειπα οτι πρεπει να πεταξει την αηδια .....
ο θανασης αλλεν εχει παρακσενα γουστα .....το ψυχανεμιστηκα καλυτερα
ο καπετανιος εχει πολλες λιγουρες !!!!!
ο ταμανακο σκυλος μαυρος
ο στεφος εχει γαμω τα τρανσαλπ και σιδεροκωλος
ο βασιλης με το 1050 χερας και ευγενικη καρδια
ο παπαδοπουλος αγκαπο
ο τσολιας αγκαπο
ο σταγκα αγκαπο
ο τακης τρωει πολυ ξυλο απο την μιρελα
ο ηλιας τρωει πολυ περισσοτερο ξυλο απο τον τακη απο την ελενη
ο σιμιτις εχει ανεβει πολυ
ο γιωργος με το φειζερ θελει περσοναλ τρενιγκ να του κανω....
ο σκληρος θα γινει σκληροτερος !!!
ο σπυρος ειναι δυναμη!!!
ο μαρκος κατεψυγμενος νεος!!!
ο β φειζερ πρεπει να ειναι καλο τιμονι
αν εχω ξεχασει καποιον σιγουρα τον αγαπω περισσοτερο!!!
τελος, κλεινωντας ευχομαι στους καινουργιους χωρους που αναδυονται αλλα και στους δημιουργους τους καλη αρχη και θα ανταμωνουμε εκει περα .......στους μικρους και μεγαλους δρομους οδηγωντας περιπετειωδες και αγρια !!!



υγ
βαλτε καμια φωτο!!!!
:brv::l2::l2::l2::friendship:
:biker::2ob:
 
Top Bottom