Ο Gύρος τση ΚρήτηS

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Κατά τ' άλλα.. Δεν έχω λόγια! Για κάτι τέτοια είναι που καβαλάμε τέτοιες μηχανές! Και εις ανώτερα! :hailbig::hailbig::hailbig:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Κατά τ' άλλα.. Δεν έχω λόγια! Για κάτι τέτοια είναι που καβαλάμε τέτοιες μηχανές! Και εις ανώτερα! :hailbig::hailbig::hailbig:
Ευχαριστούμε! Ήταν η πρώτη φορά που είδαμε μαζεμένες τόσες ομορφιές στο νησί. Και ένα τέτοιο ταξίδι, όσο μικρό και περιορισμένο (γεωγραφικά) κι αν είναι σε συνδέει με τον συνοδοιπόρο σου. Με τον Μάνο έχουμε έκτοτε μια βαθιά φιλία και έχουμε συνταξιδέψει αρκετά εντός και εκτός Κρήτης.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ευχαριστούμε! Ήταν η πρώτη φορά που είδαμε μαζεμένες τόσες ομορφιές στο νησί. Και ένα τέτοιο ταξίδι, όσο μικρό και περιορισμένο (γεωγραφικά) κι αν είναι σε συνδέει με τον συνοδοιπόρο σου. Με τον Μάνο έχουμε έκτοτε μια βαθιά φιλία και έχουμε συνταξιδέψει αρκετά εντός και εκτός Κρήτης.
Αυτός φταίει που σου άλλαξε μυαλά, σε προσυλητισε σε αυτόν τον πορτακαλι διαολο! :p
αποτάσσομαι τον σατανα! Απεταξαμην! :D
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Το κάναμε print screen, μην ανησυχείς! :yew:

έδωσα τόσα λεφτά να το πάρω κούτα και το μόνο που πέτυχα ήταν το χρώμα :(:(:(:(...16 μήνες αντέξαμε μαζί, έκανα όμως αυτή την πανέμορφη βόλτα με το φιλαράκι μου και έχω καλή ανάμνηση..:):):):)
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Για εμένα,αυτό το ταξιδιωτικό μου φέρνει πολλές αναμνήσεις, άλλες χαρούμενες και άλλες (η πτώση που μου στέρησε την αρχική βόλτα) όχι και τόσο.
Η χαρά της ανακάλυψης για πρώτη φορά τοπίων, οι δυσκολίες της διαδρομής, η γνωριμία με ντόπιους αλλά και το δέσιμο με τη παρέα, αυτά είναι που μένουν για πάντα χαραγμένα στη ψυχή.
Με το καλό να συνεχίσετε να κάνετε ωραίες βόλτες, με όποια μηχανή και αν είναι και πάντα να επιστρέφετε γεμάτοι αναμνήσεις καλές ή κακές, πάντα όμως υγιείς και, γιατί όχι, να τις μοιράζεστε με πραγματικούς και ιντερνετικούς φίλους.
Άντε να δούμε και το υπόλοιπο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
έδωσα τόσα λεφτά να το πάρω κούτα και το μόνο που πέτυχα ήταν το χρώμα :(:(:(:(...16 μήνες αντέξαμε μαζί, έκανα όμως αυτή την πανέμορφη βόλτα με το φιλαράκι μου και έχω καλή ανάμνηση..:):):):)
Τι δε σου πηγε με το 800;
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Τι δε σου πηγε με το 800;

την έχουμε κάνει αυτή την συζήτηση σε κάνα δυο αλλα φόρουμ ακόμα,απλά έχουμε διαφορετική άποψη και δεν σε πείθω από ότι έχω καταλάβει όποτε δεν υπάρχει λόγος για ακόμα μια φορά να το αναλύσουμε (το θεωρώ φτωχότερο σε όλα τα επίπεδα πλην της κατανάλωσης,κάτι που μου είναι αδιάφορο για αυτό που ζητάω)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
την έχουμε κάνει αυτή την συζήτηση σε κάνα δυο αλλα φόρουμ ακόμα,απλά έχουμε διαφορετική άποψη και δεν σε πείθω από ότι έχω καταλάβει όποτε δεν υπάρχει λόγος για ακόμα μια φορά να το αναλύσουμε (το θεωρώ φτωχότερο σε όλα τα επίπεδα πλην της κατανάλωσης,κάτι που μου είναι αδιάφορο για αυτό που ζητάω)
Πολλες συζητησεις...και για το 800 κ για το 990...δεν θυμαμαι βεβαια και ολες οσες εχουν γινει αλλά δεν αμφισβητω αυτο που λες,οτι τα εχουμε ξαναπει.Οκ. Καθε ενας για μια μοτοσυκλετα που του κανει τα γουστα και τα "θελω",σαφως...Καλες βολτες Μανο :)
 

Alanis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
KTM990ADV S
Πολύ ωραίο συγχαρητήρια!!! είδα μέρη που δεν έχω δει ή και δεν ήξερα και τώρα θέλω να πάω κι εγώ! @yns σε κάποιο ψυγείο με μπύρες θα τα πουμε πού θα παει :friendship:
 

zen rider

suzuki volusia
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
kostis
Μοτό
suzuki volusia 2002
Τα Αστερουσια ειναι Μαγικα ! Μπαινεις απο Τσουτσουρο και βγαινεις Λεντα. Δυο χλμ πανω απο τις <πετρες> της Τρυπητης ειναι το εκκλησακι του Αη Σαββα... Αξιζει για διανυκτερευση και καλο φαι. Καπου εκει ειναι και το κονακι μου.
 
Top Bottom