Ο Gύρος τση ΚρήτηS

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και με αυτό τελείωσε η περιγραφή της εκδρομής όπως την είχαμε αναρτήσει παλαιότερα στο gsforum... Ήταν κρίμα να μένει θαμμένη εκεί μια βόλτα η οποία κατά τη γνώμη μας μπορεί να προσφέρει πληροφορίες και ίσως αφορμή σε κάποιον να επισκεφτεί ορισμένα από τα μέρη που αποτυπώνονται στο ταξιδιωτικό μας.

Λείπουν βέβαια ακόμα οι 3 τελευταίες ημέρες τις οποίες προσπαθούμε να γράψουμε τα 3 τελευταία χρόνια (ο Μάνος έχει γράψει το δικό του μέρος, εγώ είμαι που καθυστερώ).
Ευελπιστώ η ανάρτηση του θέματος και στο δικό μας φόρουμ να με αναγκάσει να προχωρήσω τις επόμενες μέρες στην ολοκλήρωση του ταξιδιωτικού.
:)
Ει, ψιτ...
Τέλειωνε και τις υπόλοιπες μέρες...!:waiting:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Και με αυτό τελείωσε η περιγραφή της εκδρομής όπως την είχαμε αναρτήσει παλαιότερα στο gsforum... Ήταν κρίμα να μένει θαμμένη εκεί μια βόλτα η οποία κατά τη γνώμη μας μπορεί να προσφέρει πληροφορίες και ίσως αφορμή σε κάποιον να επισκεφτεί ορισμένα από τα μέρη που αποτυπώνονται στο ταξιδιωτικό μας.

Λείπουν βέβαια ακόμα οι 3 τελευταίες ημέρες τις οποίες προσπαθούμε να γράψουμε τα 3 τελευταία χρόνια (ο Μάνος έχει γράψει το δικό του μέρος, εγώ είμαι που καθυστερώ).
Ευελπιστώ η ανάρτηση του θέματος και στο δικό μας φόρουμ να με αναγκάσει να προχωρήσω τις επόμενες μέρες στην ολοκλήρωση του ταξιδιωτικού.
:)
Το είδα στην νέες δημοσίευσεις και λέω το τελειωσανε :eek:
Μετά το διάβασα και είπα "λέω κι εγώ, νωρίς είναι ακομα" :p

Τελειωστε το ρεεεεεεε :UH:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ρε τι μας κάνατε πρωί πρωί . Μπράβο πολυ ωραια βόλτα
Ευχαριστούμε Κάρολε, και οι επόμενες 3 μέρες στα Χανιά είναι πολύ ωραίες. Για μας, που σε πολλά από αυτά τα μέρη ήταν η πρώτη φορά που πηγαίναμε, ήταν πρωτόγνωρη η αίσθηση!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
πολύ όμορφο οδοιπορικό και σε λατρεμένο μέρος! πάρα πολύ αναλυτική περιγραφή μπορεί άνετα να γίνει οδηγός

p.s.στην την αρχή που λέγατε για φράχτες και πόρτες εντάξει όχι σε όλες τις περιπτώσεις αλλά συνήθως όπως και σε όλα τα νησιά αφορούν τον αποκλεισμό των κατσικιών που εάν μπουν σε χώρο αποψιλώνουν τα πάντα
Ευχαριστούμε, Όντως το σκεπτικό ήταν να φωτογραφίσουμε και να περιγράψουμε όσες περισσότερες παραλίες μπορούσαμε για να μπορέσει κάποιος που θέλει να πάει να έχει μια ιδέα για το τι θα βρει.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Το είδα στην νέες δημοσίευσεις και λέω το τελειωσανε :eek:
Μετά το διάβασα και είπα "λέω κι εγώ, νωρίς είναι ακομα" :p

Τελειωστε το ρεεεεεεε :UH:
Ε ναι, τι βιάζεσαι κι εσύ; Χαχαχαχαχα!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ναι αλλά 1ον να ξαναπάρω 990 και 2ο δεν πρέπει να τον πούμε Gύρος τση ΚρήτηS :D :D
Να το επείτε "Κοπέλια Ταξιδευουν Μόνα" ...να ειστε και στο πνευμα του ADVride...:D:p
 
Top Bottom