ΠΩΛΗΣΗ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΤΑΞΙΔΙΟΥ GIVI

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Καλημέρα σε όλους,

Πρόσφατα προχώρησα σε μία αναβάθμιση των πλαϊνών βαλιτσών μου, που να ταιριάζει περισσότερο στις δικές μου ταξιδιωτικές ανάγκες. Για το λόγο αυτό πουλάω τις βαλίτσες που έχω αυτή τη στιγμή, οι οποίες είναι σε άριστη κατάσταση, δεν έχουν σπασίματα ή χτυπήματα και είναι αδιάβροχες (δοκιμασμένο). Οι βαλίτσες είνια οι GIVI E22n (SIDE HARDBAGS - e22) και χρειάζονται κάγκελα της ίδιας εταιρίας για να τοποθετηθούν. Έχω όλα τους τα κλειδιά και αν ψάξω καλά στα χαρτιά μου ίσως να βρω και το βιλβίο οδηγιών τους. Η μόνη αλλαγή που τους έχω κάνει έιναι να βάλω αυτοκόλλητη κόκκινη αναταλλακλαστική στο πίσω μέρος και λευκή εμπρός, αλλά εάν δεν επιθυμεί κάποιος μπορεί πολύ εύκολα να τις αφιαρέσει. Το ίδιο ισχύεί και για 2-3 αυτοκόλλητα που έχω από διάφορες εκδορμές. Όλα αφαιρούνται εύκολα και μπορώ να τις καθαρίσω και εγώ εφόσον κάποιος το επιθυμεί. Είναι ιδανικές για ολιγοήμερες διακοπές και βόλτες, αν και προσωπικά είχα καταφέρει να πάω και μία εβδομάδα διακοπών με πλήρη εξοπλισμό camping και πράγματα για δύο ανθρώπους...

Το κόστος για το σετ καινούργιο αυτή τη στιγμή στο ιντερνετ ξεκινάει από τα €142 για το ζευγάρι. Θεωρώ για την κατάσταση τους μια τιμή της τάξης των €85 είναι τίμια. Για όποιον ενδιαφέρεται, μπορείτε να μου γράψετε μήνυμα.

Ευχαριστώ πολύ
Στέφανος
 
Top Bottom