ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ στο ADVride.gr

KotsosDR

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Dr 650
Σίγουρα κάτι δεν κάνεις καλά, όταν βρεθώ μπροστά σε pc θα βάλω φωτό.

Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ουπς κάτι δεν πήγε καλά , δοκιμάστε ξανά η επικοινωνήστε με κάποιον διαχειριστή μου βγαζει
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Αμάν αυτή η πολυλογία σου :wacky::roflmao:
Θού, Κύριε, φυλακήν τώ στόματί μου... ;)
Κανω αποτυχημενες προσπαθειες να ανεβασω απο καπου εκτος imgur, αλλα δεν τα καταφερνω, οπως βλεπεις...:mad:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Θού, Κύριε, φυλακήν τώ στόματί μου... ;)
Κανω αποτυχημενες προσπαθειες να ανεβασω απο καπου εκτος imgur, αλλα δεν τα καταφερνω, οπως βλεπεις...:mad:
Εγώ σε αυτές τις περιπτώσεις ανακαλύπτω βρισιές που δεν ήξερα ότι γνωρίζω :rage::muted::roflmao::roflmao:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έλα δεν θέλω κουταμαρίτσες και μονόδρομους


Παίρνεις το direct link, το κάνεις επικόλληση στο πεδίο "url" και τελείωσες.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Test



Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μπήκα τώρα να αγοράσω την pro έκδοση του Tapatalk για την ευκολία του να ανεβάζεις φωτογραφίες κατευθείαν από το κινητό και βλέπω πολλά αρνητικά σχόλια για κολλήματα και δυσλειτουργίες μετά από κάποιο update.
Για πείτε όσοι το χρησιμοποιείτε, λειτουργεί σωστά; Πληρώνεις κάτι άλλο σαν συνδρομή μετά την αρχική αγορά των 17 ευρώ;
Επίσης έψαξα αν υπάρχει αντίστοιχο πρόγραμμα, που να μπορείς δηλαδή να ανεβάσεις κατευθείαν φωτογραφίες στο φόρουμ, αλλά δεν βρήκα κάτι.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπήκα τώρα να αγοράσω την pro έκδοση του Tapatalk για την ευκολία του να ανεβάζεις φωτογραφίες κατευθείαν από το κινητό και βλέπω πολλά αρνητικά σχόλια για κολλήματα και δυσλειτουργίες μετά από κάποιο update.
Για πείτε όσοι το χρησιμοποιείτε, λειτουργεί σωστά; Πληρώνεις κάτι άλλο σαν συνδρομή μετά την αρχική αγορά των 17 ευρώ;
Επίσης έψαξα αν υπάρχει αντίστοιχο πρόγραμμα, που να μπορείς δηλαδή να ανεβάσεις κατευθείαν φωτογραφίες στο φόρουμ, αλλά δεν βρήκα κάτι.
Δεν θυμάμαι πόσο είχα πληρώσει κατά την αγορά του.
Κάθε μήνα χρεώνεσαι αυτόματα 0.50€
Έχω παρατηρήσει κάποια κολλήματα αλλά ελάχιστα.
Ουσιαστικά το πρόβλημα είναι να μην φορτώνεται η φωτογραφία οπότε να χρειάζεται να ξανακάνεις την ίδια διαδικασία.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εγώ υονπληρωσα εφάπαξ στην αρχή και δεν ξανά ασχολήθηκα, βολεύει πολύ απλά αν δεν έχεις καλό σήμα και πας να ανεβάσεις φωτό στην ορίτζιναλ ανάλυση παίζει να μην στη φορτώσει.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Μια φορά απο εμένα πληρώθηκε και πλέον το έχω χωρίς χρεώσεις κάθε μήνα. Αυτό ισχυει για πάντα από τότε που το κάνεις
 
Top Bottom