Πάμε για καφέ στ'Αγνάντι...;

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
σιγα μην ειχε βαλει βαλιτσα σε αυτο το μηχανακι:disgust:... μην ειχες παει με το capo??
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
η με το bmw η με το tiger η με το vstrom....




το βρηκα??

χαχαχα
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Επειδή έχει λήξει το κουϊζ....και για να μην το κουράζω το θέμα...ήμουν με αυτό που ,όσοι με ξέρουν ,ποτέ δεν θα φαντάζονταν ,οτι θα με βλεπαν πάνω του καβάλα. ;)
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
λοιπον το βρηκα και θα αιτιολογησω κιολας αν χρειαστει... με το vstrom...
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
ωπ! δεν το ειχα δει... η αιτιολογια μου: θυμασαι που στον προηγουμενο καφε σου ελεγα οτι το ειχα πατησει το strom και μου ελεγες -δεν τις καταλαβαινεις εκει τις αναρτησεις σε στροφιλικι αμα πας να ακολουθησεις ευρωπαικο θα τις καταλαβεις οτι κλανουν-

σωστος??? χαχαχαχ:cool::cool:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ:

Μπαίνει η Ανοιξη του 2009.
Εχω τον Πηγασάρα και το 950ΑDV.





Εχω μπλέξει με τσι Μπίστες ,κ θέλω το 950SM.
Μου αρέσουν και τα 2 μου μηχανάκια όμως ,κ δεν αποφασίζω ποιό να βάλω αγγελία...?
Ούτε κ είμαι διατεθιμένος να τα δώσω τΖάμπα ,γιατι τα μοτόρια μου τα'χω πάντα άψογα και τούμπανα.

Τα βάζω λοιπόν αγγελία και τα δυό ,στην τιμή που πίστευα οτι αξίζουν (ακριβά για τον μέσο όρο της εποχής) με το σκεπτικό:
Αν φύγει πρώτα ο Πήγασος >>>> παίρνω το SM μεταχείρω κ κρατάω κ το ADV.
Aν φύγει πρώτα το ADV >>> παίρνω το SM καινούργιο κ κρατάω κ τον Πήγασο.

Εφυγε ο Πήγασος σε μιά βδομάδα (τον πήρε φίλος του αδελφού μου)
Εφυγε κ το ADV σε 10 μέρες (το πήρε γνωστός γνωστού)

Και παραγγέλνω το 950sm καινούργιο ,στην Ελευσίνα ,στην έκδοση Voyager και με φούλ Ακράπας ον δε γκόου ναούμμμμμμμμ.:roflmao:

Η διαδικασία παράδοσης με άφησε 1 βδομάδα χωρίς μηχανή.(για πρώτη φορά στη ζωή μου)
Εκείνες τις όμορφες εποχές όμως ,δεν υπήρχε περίπτωση Κυριακή να μην καβαλήσω βολτάροντας με τα φιλαράκια μου.

Αμεσα διαθέσιμο ,το μπλέ Στρώμα του αδελφού μου.
Το τί γέλιο έπεσε εκείνη την ημέρα ,τί δούλεμα έφαγα ,και τι αυτοσαρκασμό μου έριξα ,μόνο σε ταινία των Μόντυ Πάϊθονς θα μπορούσε να αποτυπωθεί. :p

Την Δευτέρα παρέλαβα όμως ,και ξέχασα γλήγορα την τραυματική εμπειρία εκείνης της Κυριακής. :D

 
Top Bottom