Πάρνωνας off road 11-13/01/2019

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Περιμένω να δω με τι μηχανακι θα κατέβει ο γέροντας της Εύβοιας, για να κινηθώ κατάλληλα.
Γιατί τα δικά μου δουλεύουν και τα 2.....με μισή μιζια!!!!
Να τα λέμε και αυτά.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Περιμένω να δω με τι μηχανακι θα κατέβει ο γέροντας της Εύβοιας, για να κινηθώ κατάλληλα.
Γιατί τα δικά μου δουλεύουν και τα 2.....με μισή μιζια!!!!
Να τα λέμε και αυτά.
:laugh::laugh::laugh::laugh: μονο ο βροντακας του εμεινε!!! Το κοκκινο δε του πηγε τελικα οπως ειπε ενας σοφος νεος:p
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Ηλία επειδή δεν έχω ξαναβρεθεί σε off road με την παρέα, τα κομμάτια είναι πολύ δύσκολα γενικά;
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ηλία επειδή δεν έχω ξαναβρεθεί σε off road με την παρέα, τα κομμάτια είναι πολύ δύσκολα γενικά;
Φιλε γενικα δεν ειναι δύσκολο το βουνο. Εχει ομως καποια "δυσκολα" κομματια στα οποια θα υπαρχει επιλογη πιο ευκολου δρομου . Αν θες να ερθεις μην σε ανησυχεί αυτο ομως καθως δεν προκειται να μεινεις πουθενα μονος σου. Αυτο στο λεω με σιγουριά !! :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ηλία επειδή δεν έχω ξαναβρεθεί σε off road με την παρέα, τα κομμάτια είναι πολύ δύσκολα γενικά;
Θα αναλαβω το γκρουπ των χαλλλλλλαρων και ευκολων κοματιων, για να σταματαμε και ανα φωτογραφιζουμε!!!
Αν μας βρει και καποιον να ξερει την διαδρομη ο Ηλιας, αλλιως βγαινουμε και Καλαβρυτα.....κλαιν!
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Θα αναλαβω το γκρουπ των χαλλλλλλαρων και ευκολων κοματιων, για να σταματαμε και ανα φωτογραφιζουμε!!!
Αν μας βρει και καποιον να ξερει την διαδρομη ο Ηλιας, αλλιως βγαινουμε και Καλαβρυτα.....κλαιν!

Και εγω αν ερθω με φιλο Θοδωρη χαλαρα για φωτο και ρεμβασμα τοπιου
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Παίδες, μήπως υπάρχει κάπου, κάποιο θέμα στο φόρουμ σχετικά με τα βασικά-απαραίτητα είδη εξοπλισμού κι όχι μόνο που πρέπει να έχει κάποιος για να συμμετάσχει σε μια τέτοια εκδρομή;
Ευχαριστώ!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παίδες, μήπως υπάρχει κάπου, κάποιο θέμα στο φόρουμ σχετικά με τα βασικά-απαραίτητα είδη εξοπλισμού κι όχι μόνο που πρέπει να έχει κάποιος για να συμμετάσχει σε μια τέτοια εκδρομή;
Ευχαριστώ!
Στις χωματινες βολτες μας χρειαζομαστε Τακουνατα λαστιχα, ρουχισμο που να παρεχουν ασφαλεια και μπολικη μουρλα!!!!
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Στις χωματινες βολτες μας χρειαζομαστε Τακουνατα λαστιχα, ρουχισμο που να παρεχουν ασφαλεια και μπολικη μουρλα!!!!
Νομίζω τα έχω όλα!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ολοι μαζι και χαλαρα θα παμε !!! Μην μου αγχώνεστε!!!
Λιάκο μας...:)

Με 100 κιλά μηχανάκι ,65 κιλά κορμί ,κ ηλικία +-30 χρ. ,δεν αγχώνεται κανείς ,ανεξαρτήτως συνθηκών.
Με 230 κιλά μηχανάκι ,100 κιλά κορμί ,κ ηλικία +-50 χρ. ,οι ταυματισμοί είναι εύκολοι ,κ η αποθεραπεία δύσκολη ,οπότε ,λογικό το όποιο άγχος.

Εχε το στο πίσω μέρος του μυαλού σου ,κατά τον σχεδιασμό-έκβαση ,της όποιας διαδρομής χαράξεις.



ΥΓ: Εγώ ,αν κ το θέλω πολύ ,κ μου'χει-έχετε λείψει , δυστυχώς ,κ πάλι δεν θα μπορέσω ,καθώς η αποθεραπεία-αποκατάσταση του χεριού-ώμου αργεί...Πουρός αφού....:happy:

Καλά να περάσετε εύχομαι ολόΨυχα.:friendship:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Και εγω αν ερθω με φιλο Θοδωρη χαλαρα για φωτο και ρεμβασμα τοπιου
Μπορεί να μη φωτογραφίζουμε εμείς, αλλά σίγουρα θα ρεμβάζουμε (ειδικά αν πάμε με τον ρυθμό μου)


Δε με λέτε οι γνωστές, από Αθήνα (ας πούμε από εκεί που στρύβεις για Ελευσίνα-απο κει δε βγαίνουμε για σακάτω??) Πόση ώρα θέλουμε για το σημείο 0 στα Άνω Δολιανά??
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπορεί να μη φωτογραφίζουμε εμείς, αλλά σίγουρα θα ρεμβάζουμε (ειδικά αν πάμε με τον ρυθμό μου)


Δε με λέτε οι γνωστές, από Αθήνα (ας πούμε από εκεί που στρύβεις για Ελευσίνα-απο κει δε βγαίνουμε για σακάτω??) Πόση ώρα θέλουμε για το σημείο 0 στα Άνω Δολιανά??
Κάνα 2ωράκι θα το χρειαστείς...
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
R2R
Είμαι σε στενό μαρκάρισμα συζύγου για να πάρω άδεια.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ανέβα να πάμε και να έρθουμε παρέα, θα φέρω και το αγροτικό να τα φορτώσουμε
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom