Πάρνωνας off road 11-13/01/2019

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα!!
Άντε μακάρι να πάει έτσι και την άλλη εβδομάδα!

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όπως και να πάει, πρέπει να φτιάξουμε χιονάνθρωπο.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στο βαθος Ανω Δολιανα!!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ελα μωρε τωρα μας εχεις ζαλισει ,στα 1200, στα 1300, στα 969 μετρα ,αν,κατω,πλαγια Δολιανα
Το πολυ πολυ να παμε στην Στενη !!!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ελα μωρε τωρα μας εχεις ζαλισει ,στα 1200, στα 1300, στα 969 μετρα ,αν,κατω,πλαγια Δολιανα
Το πολυ πολυ να παμε στην Στενη !!!!!!
Που να πας ρε κουλομαρια εσυ κατσε σπιτι να κοιμηθεις θα κανει κρυο :p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Που να πας ρε κουλομαρια εσυ κατσε σπιτι να κοιμηθεις θα κανει κρυο :p
θα ερθω αλλα θα κατσω με τα γυναικοπαιδα !!!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το χιονι σημερα δεν ειναι στους 50 ποντους που ηταν πριν λιγες μερες μεσα στο χωριο!! Ελπιζουμε να λιωσει τελειως εντος χωριου μεχρι τα μεσα της εβδομαδας!

Θα ενημερωσω ξανα Τριτη Τεταρτη προς τα που θα βαδίσουμε που θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα!!

Καλο Σαββατοκυριακο σε ολους !!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το χιονι σημερα δεν ειναι στους 50 ποντους που ηταν πριν λιγες μερες μεσα στο χωριο!! Ελπιζουμε να λιωσει τελειως εντος χωριου μεχρι τα μεσα της εβδομαδας!

Θα ενημερωσω ξανα Τριτη Τεταρτη προς τα που θα βαδίσουμε που θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα!!

Καλο Σαββατοκυριακο σε ολους !!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραίο το στέισον βαγκον.... Θα έπρεπε να υπήρχε νόμος να μην οδηγούν γερονταμαξα νέοι άνθρωποι..!!!
Τεσπα...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ωραίο το στέισον βαγκον.... Θα έπρεπε να υπήρχε νόμος να μην οδηγούν γερονταμαξα νέοι άνθρωποι..!!!
Τεσπα...
Ναι ρε φίλε ούτε εγώ δεν θα αγόραζα τόσο ολντσκουλια !!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Γεροξουρα πάμε από Παρασκευή παρέα να μετρήσουμε.......και τα εργαλεία ????!!!!!
40 χιλιόμετρα θα σου ρίξω
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Αυριο θα μιλησω με τον ανθρωπο που εχει το δασικο χωριο και θα γραψω τιμες ανα σπιτι! Αναλογως του ποσοι θα ειμαστε σκέφτηκα να κλεισουμε το αναλογο σπιτι ή σπιτια ! Εχει 4κλινα 6κλινα και 9κλινα ωστε να ειμαστε ολοι μαζι! Επισης εχει και σαλε με τρομερη θεα οπου μπορουμε να φαμε να πιουμε κτλ αν θελουμε !

Το βουνο παντως θα ειναι αρκετα δυσκολο στο περασμα του καθως θα εχει χιονι αλλα και παρα πολυ λασπη νεροφαγωματα κτλ μετα απο ολη αυτη την κακοκαιρια ! Στεγνο χωμα δεν παιζει να βρουμε πουθενα !
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγώ μετά από αυτά τρόμαξα.... Οποτε θα έρθω σίγουρα, για να παλέψω με τους φόβους μου!!
Δεν μου απάντησες!!!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν μου απάντησες!!!!!!!
Κοίτα.... Θα ξέρω την Πέμπτη αν θα μπορώ να φύγω από Παρασκευή.
Εχω πελατακια ξεσκεπαστα...
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλημερα σε ολους!

Μιλησα πριν λιγο με αυτον που διαχειρίζεται το Δασικο χωριο στα Ανω Δολιανα . Εχει διαθέσιμα 2-3 σπιτια 4κλινα μονο και θελει εως το βραδυ να του πω αν τελικα τα θελουμε να τα κρατησει. Το Σαββατο το βραδυ μας υποχρεωνει να.φαμε εκει εφοσον κλεισουμε την διαμονη. Το κοστος του φαγητου ειναι 15ευρω/ατομο *Μπουφες . Θα ηθελα οσοι βλεπεται οτι εχετε μεγαλες πιθανοτητες να ερθετε να το γραψετε ωστε να κανονισουμε λιγο τον υπνο.

Σχετικα με το βουνο τωρα: ειναι σιγουρο οτι θα εχει χιονια ειναι σιγουρο οτι θα εχει πολυ λασπη νεροφαγωματα κτλ ειναι σιγουρο οτι πολλα σημεια που ειχα κατα νου να περασουμε θα ειναι κλειστα και δυσκολα στην προσβαση ! Αυτα θελω να τα ξερετε ολοι οσοι αποφασίσετε να ερθετε διοτι τελικα το ποσα χλμ θα κανουμε θα το δουμε επιτοπου και με την κατασταση των δρομων.
Επισης οσοι ερθετε ντυθείτε καλα γιατι το κρυο θα ειναι πολυ!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom