Πάσχα στο χωριό...μέσα απο 17 Φωτογραφιες!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πασχα στο χωριο και Χριστουγεννα στην πολη λεγανε οι παλιοι...Μαζεϊκα,ενας τοπος αγαπημενος και γεννετειρα τού υπογραφοντα,με καθε ευκαιρια βρισκω καταφυγιο γαληνης και ξεφευγω απο τα καθημερινα...τα εχετε δει κατα καιρους,με μοτο,σολο,με παρεα,με φαμιλια και με καθε τροπο...μου αρεσει να ξεφευγω εκει πανω στα βουνα...

Φετος επιλεξαμε το χωριο λοιπον για τις Γιορτες...για το 2017 το Πασχα με τις καλυτερες Ευχες μου σε ολες και ολους για οτι αγαπατε εκαστος και Γαληνη...με 17 Ανοιξιατικες Φωτογραφιες μου μεσα απο το φακο μου και τη ματιά μου...η Φυση ξυπναει και προσφερει ωραιες εικονες και στιγμες!









 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ωραίες φωτογραφίες Κωστή.
Πάντα όμορφα να περνάμε τέτοιες μέρες...

(Ψιτ, το σκυλάκι έχει μετατραυματικό -μάλλον- καταρράκτη... Αν ανεβάσει πίεση θα υποφέρει.)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
(Ψιτ, το σκυλάκι έχει μετατραυματικό -μάλλον- καταρράκτη... Αν ανεβάσει πίεση θα υποφέρει.)
Απο μετατραυματικα αλλο τιποτα Γιαννη...αστο...μεγαλη ιστορια...απλα για να διαπιστωνεις τι "ζωα" κυκλοφορουν γυρω...:(
 

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
Πολυ όμορφες οι φωτογραφιες αλλα Πασχα στο χωριο και ούτε ενα κοψιδακι;;; Εκτός και αν δεν πρόλαβες ούτε τη φωτογραφική να βγάλεις!!! :p:p:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πολυ όμορφες οι φωτογραφιες αλλα Πασχα στο χωριο και ούτε ενα κοψιδακι;;; Εκτός και αν δεν πρόλαβες ούτε τη φωτογραφική να βγάλεις!!! :p:p:p
Το γραφει στους Κανονες δημοσιευσης φωτο..."απαγορευεται η δημοσιευση φωτο πορνογραφικου περιεχομενου"...επεσε μαχη λεμε :D:p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
:clp:
 
Top Bottom