Πάτρα λάστιχα

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Θελω να παρω τα shinko 804/805 από τον Λυρη στη Πάτρα.,τα έχει διαθέσιμα και dot2018 λέει.
Όμως ούτε αντικαταβολή στελνει ,και ούτε paypal έχει.θελει πληρωμή με κατάθεση.τον ξέρετε οι Πατρινοί και πέριξ ? Είναι γκαραντι?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θελω να παρω τα shinko 804/805 από τον Λυρη στη Πάτρα.,τα έχει διαθέσιμα και dot2018 λέει.
Όμως ούτε αντικαταβολή στελνει ,και ούτε paypal έχει.θελει πληρωμή με κατάθεση.τον ξέρετε οι Πατρινοί και πέριξ ? Είναι γκαραντι?
Έχω παραλάβει από τον παραπάνω στα Τρίκαλα με μεταφορική ή ΚΤΕΛ (δεν θυμάμαι...:sorry:) μετά από κατάθεση χρημάτων.Δεν αντιμετώπισα κάποιο θέμα...
Πάντως φίλος που τα φόρεσε σε KLE πίνει νερό στο όνομα τους...;)
 
Reactions: kaf

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
τον ξερω απλα οτι υπαρχει σαν μαγαζι,δεν εχω αγορασει ποτε κατι απο αυτον,οποτε δεν εχω αποψη.
αν παρολαυτα μπορω να βοηθησω με καποιον τροπο αλλο,πες μου.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Θελω να παρω τα shinko 804/805 από τον Λυρη στη Πάτρα.,τα έχει διαθέσιμα και dot2018 λέει.
Όμως ούτε αντικαταβολή στελνει ,και ούτε paypal έχει.θελει πληρωμή με κατάθεση.τον ξέρετε οι Πατρινοί και πέριξ ? Είναι γκαραντι?
Εχω παρει και γω με κτελ Κωστα μετα απο καταθεση...μια χαρα ηταν.δεν ειχα θεμα.αν θες ομως παω συχνα Πατρα τα παιρνω και στα δινω χερι χερι καμια μερα π κατεβαινεις προς Πυργο.

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Reactions: kaf

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ευχαριστώ όλους! Αφου δεν είχε κανεις θέμα ,κομπλε τοτε ,θα τα παρω .θα μου τα στείλει με μεταφορική ή ΚΤΕΛ.δε χρειάζεται να ταλαιπωρηθεί κανεις πάντως, ευχαριστώ ξανά.

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@kaf Κωστη ο Γιαννης(ΛΥΡΗΣ) δεν εχει θεματα...ειναι χρονια στην πιατσα...προχώρα αφοβα.Αν θες παω απο κει...μου λες :)
 
Reactions: kaf
Top Bottom