Πέμπτη 28/5 χωμάτινη βόλτα.

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Επειδή θα ρίξει βροχούλα μπόλικη τις επόμενες μέρες και έχω ρεπό την Πέμπτη, θα βγω καλώς εχόντων των πραγμάτων βόλτα χωμάτινη on OFF.

Το μέρος συγκεκριμένα δεν το έχω αποφασίσει, ίσως Λαυρεωτική, μπορεί Πάρνηθα Φυλή Δερβενοχώρια θα δούμε αλλά όχι κάτι πολύ μακρινό. Ίσως και ανάλογα τον καιρό.

Αν κάποιος έχει κενό την Πέμπτη θα χαρώ να βολτάρουμε παρέα.
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Πιθανότατα είμαι μέσα!
Το κακό είναι οτι δε μπορώ να το ξέρω πριν την Τετάρτη το απόγεμα δυστυχως...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κωστή υπό κανονικές συνθήκες δε θα την έχανα, ειδικά μετά από βροχή, αλλά αν έρθω δεν τα γλιτώνω τα ράμματα στο κεφάλι :)
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Παίδες κάντε τα κουμάντα σας και μου λέτε. Έχω σκοπό να βγω έτσι κι αλλιώς.

Αν κάτσει να βρεθούμε ακόμα καλύτερα.
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Καλημέρα Κωστή, για πες το ωράριο & το μέρος της βόλτας ( Λαυρεωτική ή Πάρνηθα) που τελικά θα επικρατήσει. Μιας & θα είμαι από νυχτέρι μήπως καταφέρω να έρθω.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Έλεγα να ξεκινήσω νωρίς κατά τις 8 και αυστηρά 2 και κάτι να είμαι σπίτι. Θα τραβήξω προς Λαυρεωτική για να είμαι πιο κοντά. Ίσως ρίξω και μια βουτιά κάπου.

Το τηλ μου είναι στο προφίλ αν κάποιος έχει ορεξη και βασικά χρόνο.
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Κώστα πολύ θα ήθελα ν' ακολουθήσω σε μια βόλτα σου, τώρα που έχω και κατάλληλο (δανεικό έστω) άτι.... Αλλά Πέμπτη ρε φίλε; Κάτι σε ΣΚ δεν παίζει;


Edit: Τώρα είδα το τελευταίο σου μνμ... Καλή βόλτα έτσι κι αλλιώς!

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κώστα πολύ θα ήθελα ν' ακολουθήσω σε μια βόλτα σου, τώρα που έχω και κατάλληλο (δανεικό έστω) άτι.... Αλλά Πέμπτη ρε φίλε; Κάτι σε ΣΚ δεν παίζει;

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εκτάκτως μπορώ και γω Πέμπτη. Θα παίξει και ΣΚ αλλά δεν είμαι σίγουρος για αυτό που μας έρχεται. Αν μπορώ θα ενημερώσω εγκαίρως.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom