Πέρι κράνους...

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Έτσι ακριβώς είμαι και εγώ. Αλλα έχει συμπληρώσει 6ετια στο κεφάλι μου και είναι αρκετά ταλαιπωρημένο από τη χρήση (κυρίως εσωτερικά, εξωτερικά δεν έχει τίποτα). Επίσης με τόσα μοντέλα που κυκλοφορούν πλέον δεν ξέρω με τι μπορώ να το αντικαταστήσω.

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
Μια απο τα ιδια και το δικο μου σε χρονια και ταλαιπωρείες
Εγω παλι σε shoei θα καταλήξω ίδιου τύπου
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Το μόνο μειονέκτημα είναι η τιμή του. Στα 250 shoei δεν αγοράζεις.Οι εποχές των παχιων αγελάδων έχουν περάσει...

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
 

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Καλή περίπτωση στα χρήματα που διαθέτεις είναι το Hjc fg-st με 5 αστέρια στο Sharp, επίσης και το νέο N87 της Nolan.

GS is the best way to spend a lot of time on the road
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Καλή περίπτωση στα χρήματα που διαθέτεις είναι το Hjc fg-st με 5 αστέρια στο Sharp, επίσης και το νέο N87 της Nolan.

GS is the best way to spend a lot of time on the road
Σωστό, το έχω δει και είναι στη λίστα δοκιμών, όπως και το Caberg Drift και AGV K5. Όλα τους είναι κατασκευασμένα carbon-glassfibre κλπ. ( όχι πολυκαρβονικά), τουριστικά, με ενσωματωμένο drop down visor και ορισμένα και με pinlock. Βέβαια για να μπορέσω να πάω να τα δω από κοντά όλα αυτά πρέπει να δώσω/πουλήσω το Shark Explorer που δεν μου κάνει και το έχω και κάθεται. Πάντως με τη μαλακία που μου έτυχε με το Shark με έκανε πιο διστακτικό στο να αγοράσω πάλι κράνος από το internet...
 

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Αυτή τη στιγμή τις καλύτερες τιμές στα κράνη της HJC τις βρίσκεις στην Ελλάδα και μάλιστα χωρίς μεταφορικά.
www.bikers-world.gr
GS is the best way to spend a lot of time on the road
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Super προσφορα !!
SHOEI Hornet DS !!
D.Grey(XS),Black(XS,XL),Silver (XL)White(XS,XL)Black Mat(XL).
Από 499 .........μονο 199 ευρω !!!!
Τζωρτζοπουλος - Καλλιροης 71 Ν. Κοσμος --Ενημερωθείτε λεπτομερώς στο 210 9241108





https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208910487252304&set=pcb.1136982656392214&type=3&theater

Από το FB ....
Η διαφήμιση είναι από Οκτ. 2016, αλλά σίγουρα θα έχει κομμάτια ακόμα! Στα 200€ το συγκεκριμένο, απλά δεν έχει αντίπαλο!!!
 

kostis-gs

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
ΒΜW 1200 ADV LC
Εχω το Shoei το Arai της bmv ολα κλειστα
Αλλα μολις φορεσα της bmv το εντουρο το καρμπον επαθα πλακα το κρανος ειναι πολυ μπροστα
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
quote]

Για μένα το κρανος bmw enduro είναι ότι χειρότερο έχω φορέσει. Ρηχό,πολυ αέρας, πολύ φασαρία και κραδασμούς στο γείσο. Μόνο το βάρος του είναι στα συν. Το καρμπον βλέπεις
 
Top Bottom