Παντελόνι για χωμα 38, μπότες 46 forma, gaerne, sidi enduro Mx

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Τίτλος.
(ΖΗΤΕΙΤΑΙ)
ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία:

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ζητείται φίλε μου. Δεν προσφέρεται… συγγνώμη νόμιζα ότι θα ταν ξεκαθαρο, μιας και όλοι καθαρίζουν αποθήκες τον τελευταίο καιρο….
Α Πάρντον ,νόμιζα ότι είναι προς πωληση
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Και εγω νομιζα ρε Τζον, οτι θελεις φωτογραφια απ'τον Νικο...... :muted:!!!!!!! :laugh::laugh::laugh::laugh:

Παει λεω το φορουμ, το πηρε η κατω βολτα........ :ha
Ε όχι ρε φίλε ,δόξα τον Πανάγαθο "δεν άλλαξα μηχανή " :ha:ha:ha
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λέω και γω… μόνο στη Λακωνία έχει χοντρουληδες μεγαλοποδαρους;
Πολυ συγκεκριμενα παντως αυτα που ζητας.
Φανταζομαι μαυρες οι μποτες!!

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άσε, στο τέλος θα βγει το συμπέρασμα ότι τα 150 κιλά είναι ο σωστός μέσος όρος βάρους και ότι το 41 έπρεπε να είναι το μόνο παπούτσι σε πώληση, τα παραπάνω είναι περιττά. Αυτοί είστε :p
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Πολυ συγκεκριμενα παντως αυτα που ζητας.
Φανταζομαι μαυρες οι μποτες!!

Τη δουλειά μου να κάνω στο χωμα θέλω, να κιλστώ σα το γρουν, οχι να πάω πασαρέλα. Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου, παρά να χωράω. Για τις μπότες ιδανικά θα ήθελα να ναι αυτών των εταιριών και οχι made in china. Αλλά ότι υπάρχει σε μεταχειρισμένο από φίλους εδώ θα αξιολογηθεί.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Άσε, στο τέλος θα βγει το συμπέρασμα ότι τα 150 κιλά είναι ο σωστός μέσος όρος βάρους και ότι το 41 έπρεπε να είναι το μόνο παπούτσι σε πώληση, τα παραπάνω είναι περιττά. Αυτοί είστε :p
Κάπου εδώ γίνεται και “relevant” η ερώτηση για το ποσό δυνατό είναι το υποπλαίσιο που βλέπω κατά καιρούς! Χαχα
Με τέτοια κιλά δεν κάθεσαι μόνο στο πλαίσιο
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τη δουλειά μου να κάνω στο χωμα θέλω, να κιλστώ σα το γρουν, οχι να πάω πασαρέλα. Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου, παρά να χωράω. Για τις μπότες ιδανικά θα ήθελα να ναι αυτών των εταιριών και οχι made in china. Αλλά ότι υπάρχει σε μεταχειρισμένο από φίλους εδώ θα αξιολογηθεί.
Εχω και τα δυο που θελεις, αλλα απο την αλλαγη γκαρνταρομπας μπορει να παω σε πωληση στο μηχανακι οποτε θα σε ενημερωσω εαν δεν βρεις κατι αμεσα.
Acerbis και Forma.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Εχω και τα δυο που θελεις, αλλα απο την αλλαγη γκαρνταρομπας μπορει να παω σε πωληση στο μηχανακι οποτε θα σε ενημερωσω εαν δεν βρεις κατι αμεσα.
Acerbis και Forma.
Το εκτιμώ ιδιαιτέρως!
 
Top Bottom