Παντελόνι και μπουφάν Clover

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Παντελόνι της Ιταλικής Clover σε πολύ καλή κατάσταση. Έχει προσθαφαιρούμενη αδιάβροχη - θερμική επένδυση και προστασία στα γόνατα και τους γοφούς. Το νούμερο του ειναι 56 και το φόραγα με ύψος 1.88, ενώ στην μέση είμαι σε τζιν παντελόνι νούμερο 36. Λογικά θα βολέψει και λίγο μικρότερο μέγεθος. Δεν έχει φθορές και είναι πλυμένο. Τιμή 70 ευρώ.
Το μπουφάν νούμερο xl σε καλή κατάσταση με προστασίες σε ώμους και αγκώνες, με θερμική αφαιρούμενη επένδυση, χωρίς φθορές. Λογικά η αδιάβροχη εξωτερική επεξεργασία του δεν θα είναι 100% αξιόπιστη. Τιμή επίσης 70 ευρώ.



Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Φωτογραφίες του μπουφαν


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

a2in

Μέλος
Όνομα
Άρης
Μοτό
Varadero 1000
Φωτογραφίες του μπουφαν


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπέρα Γιάννη, τι νούμερο ειναι το μπουφάν; Επίσης είσαι Αθήνα;
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
XLarge είναι (το πρόσθεσα και πιο πάνω). Μάλλον όμως είναι ελάχιστα πιο ευρύχωρο από τα σημερινά νούμερα που βγάζουν οι εταιρίες (γράφω τις διαστάσεις μου πιο πάνω).

Κιάτο βρίσκομαι, αλλά ανεβαίνω Αθήνα αραιά και που.
 
Τελευταία επεξεργασία:

a2in

Μέλος
Όνομα
Άρης
Μοτό
Varadero 1000
XLarge είναι (το πρόσθεσα και πιο πάνω). Μάλλον όμως είναι ελάχιστα πιο ευρύχωρο από τα σημερινά νούμερα που βγάζουν οι εταιρίες (γράφω τις διαστάσεις μου πιο πάνω).

Κιάτο βρίσκομαι, αλλά ανεβαίνω Αθήνα αραιά και που.
Εντάξει, με ενδιαφέρουν άλλα θα ήθελα να τα δοκιμάσω πρώτα. Αν έρθεις προς Αθήνα στείλε ένα μνμ μήπως βρεθούμε.
 
Top Bottom