Παπιά & Βελτιώσεις (για μεγαλα ταξιδια!!!)

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
Θα πέσει πολύ βρόχα ρε συ CUB Μιλάνο τέτοια εποχή ... Αλλά ποτέ μου δεν είπα όχι σε "μαμακίες' ... και στην πιθανότητα να πετύχω Μιλανέζα με βρεγμένο μπλουζάκι ... :friendship:

Όσο για το θέμα μας τώρα της αξιοπιστίας ... άντε να τους πεις τώρα για 5,000 χλμ ταξίδι με κινεζιά ... θα με ξεσκίσουν στον χλευασμό ... (πάλι) ...
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Δεν είμαστε από ζάχαρη να λιώσουμε ;) ....περιπέτεια χωρίς βροχή είναι σκορδαλιά χωρίς σκόρδο.

Και το καλύτερο, χωρίς πρόγραμμα και διαμονές σε κάμπινγκ...θα στα πω από κοντά :)

ΥΓ. Δεν χρειάζεται να πεις τίποτα σε κανέναν, όποιου δεν του αρέσει ας μην έρθει μαζί χαχαχαχαχαχα.
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
... άντε να δω αυτό το "από κοντά" ... Έχω και φωτογραφικό υλικό ... ;) ...

Οι δύο ανορθωτές τα "σπάνε" ... χαχαχχαχα
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
Δεν είμαστε από ζάχαρη να λιώσουμε ;) ....περιπέτεια χωρίς βροχή είναι σκορδαλιά χωρίς σκόρδο.

Και το καλύτερο, χωρίς πρόγραμμα και διαμονές σε κάμπινγκ...θα στα πω από κοντά :)

ΥΓ. Δεν χρειάζεται να πεις τίποτα σε κανέναν, όποιου δεν του αρέσει ας μην έρθει μαζί χαχαχαχαχαχα.
... από θάλασσα .. ή από ξηρά ... ή συνδιασμός των δύο ? ....
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
... για καφετέρια στην Άνω Κουτσούφλιανη .. :woot: χαχαχχα

Τα ταξιδιάρικα πτηνά πρέπει να είναι άοσμα - άχρωμα - αόρατα ... και με μεγάλη αυτονομία ... επίσης να ... :secret:....
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
... τι λές τωρα !!?? :ok: :ok: :ok:

.... έτοιμο για γύρο της Πελοποννήσου .... Λέω εγώ τώρα ... ;)
Kαλα τα λες..;) ετοιμο για γυρω, γυρω και παντου λεμε.. 99.000 χιλιομετρα μαζι του και ψηνομαι τρελα να μηδενισω κοντερ σε ταξιδι..:yew:
 
Top Bottom