Παρέα Κρήτης (για να μαζευόμαστε σιγά σιγά)

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Κι εγώ μίλησα με τα παιδιά, 3 μηχανάκια είμαστε από Χανιά αλλά η Ζακρος από δω ειναι 600 χλμ πηγαινελα, δεν έρχεστε εσείς να πάμε ελαφονησι, πιο κοντά είναι χαχαχα.
Πέρα απ την πλάκα μπορούμε να μοιρασουμε τα χλμ κάπου λίγο πιο έξω απ το Ρέθυμνο για καφέ πχ Πέραμα Ελευθερνα Μαργαριτες και μετά να κατέβουμε τον Ψηλορειτη προς τα κάτω και να φάμε κάπου νότια (πχ Άγιο Παύλο) κι από κει χωριζουμε. Περίπου στα 330χλμ είναι από Άγιο ο κύκλος, 300 από Χανιά και 260 από Ηράκλειο. Να γνωριστούμε κιόλας, και να στριψουμε κάνα χλμ μαζί

+ 990!Μέσα και εγώ να τα πούμε απο κοντά:friendship:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
θέλω να οδηγήσω,να γράψω χλμ,να κάψω βενζίνη ρε παιδί μου και να πιαστεί ο κ@λος μου(αλλιώς να πα το βάλω αγγελία στο car.gr).
Ε! Εμένα θα το ξαναδώσεις είπαμε! :p

Εγώ το ΣΚ (ίσως και από Παρασκευή βράδυ) θα είμαι Αστρίτσι στο ετήσιο μοτοκάμπινγκ του Συ.Μο.Σκα. με τον @Markas.



Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ε! Εμένα θα το ξαναδώσεις είπαμε! :p

Εγώ το ΣΚ (ίσως και από Παρασκευή βράδυ) θα είμαι Αστρίτσι στο ετήσιο μοτοκάμπινγκ του Συ.Μο.Σκα. με τον @Markas.



Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εσάς σας ξέρουμε, τι να γνωρίσουμε :p
 
Reactions: yns

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Εγω λεω να δώσουμε σημειο συναυισεις με τους Ηρακλειώτες. Όπου θέλετε . Και μετα με τους Χανιώτες .
Απο άγιο βγάζουμε διαδρομή για Ηράκλειο μεριά
Και απο εκει βγάζετε διαδρομή να βρεθούμε με τους Χανιώτες οι οποίοι αν θέλουν με την σειρά τους βγάζουν την διαδρομή για παραπέρα


Sent from katemofono 990
 

Themis Aronis

Μέλος
Περιοχή
Χανια
Όνομα
Θεμης
Μοτό
BMW R 1200 GS 07
1) Nick_990-Ηράκλειο
2) Milvas-Άγιος Νικόλαος
3) yns-Ηράκλειο
4) jmar-Χανιά
5) Alfa7-Χανιά
6) pcoco-Χανιά
7) Hector-Ηράκλειο
8) phoenix (πασπαρτου!! λογο υποδυναμης, ο αποκατω μου λεει αστεια)
9) enkefalos-Ηρακλειο (που μαμαει τον αποπανω)
10) TAKIS04-Ηρακλειο
11) Kouvos-Ηρακλειο(Σταλιδα)
12) V_1200-Ηρακλειο
13) Kostas Hondakis-Ηρακλειο(με ασφαλτινο μεχρι να του αλλαξουμε μυαλα και να παρει σωστο μηχανακι :p:p)
14) dimitrisv-Ηρακλειο
15)slane-Ηρακλειο
16)saitman-Ηρακλειο
17)Miouos- Αγιος Νικολαος
18) Squad-Ιεραπετρα
19)Gelasios Ηράκλειο
20)dimigs Χανιά
21)......
22)rethemnianos950-Ρέθυμνο
23) Aronis Themis Χανια
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Για αυτό μας αποφεύγετε; :p
Πάντως, για όποιον θέλει, θα είναι καλά στο Αστρίτσι... Τα σουβλάκια φρέσκα και οι μπύρες και οι ρακές παγωμένες!

https://www.facebook.com/events/1745413759060733/?ti=as



Σεντ φρομ CBFone (ADV)
Αη μαρή, την προπροηγουμενη Κυριακή σου είπα να βρεθούμε και με Ιταλό Ματαλα αλλά ήσουν μαντρωμενος :p
Η αλήθεια είναι ότι το κοίταζα το Αστριτσι δεν ξέρω αν θα μπορώ από Σάββατο γι αυτό
 
Reactions: yns

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για αυτό μας αποφεύγετε; :p
Πάντως, για όποιον θέλει, θα είναι καλά στο Αστρίτσι... Τα σουβλάκια φρέσκα και οι μπύρες και οι ρακές παγωμένες!

https://www.facebook.com/events/1745413759060733/?ti=as



Σεντ φρομ CBFone (ADV)
Μονο φλωροι BMWδακηδες θα ειχαν τετοια σκηνη:UH:
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
Ότι πει η παρέα , εχω καιρό να γράψω χλμ!!
Οπότε για να συνοψίζουμε , μαζευόμαστε Αγιονικολιώτες (συνήθως Shell στην Εθνική πάνω) βρισκόμαστε Ηράκλειο με το αλλο γκρούπ και βούρ για Χανιά?
Οι Ηρακλειώτες τι λένε?

Πρέπει όμως κάπου να τα βρούμε...εαν όλοι μας δεν εχουμε πρόβλημα , κάποιος πρέπει να ορίσει μια διαδρομή!
Αλλιώς , κύκλο στον κύκλο η κουβέντα.
Απο οτι εχω καταλάβει , η βόλτα θα είναι καθαρά ασφάλτινη που εγω δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

:photo:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ότι πει η παρέα , εχω καιρό να γράψω χλμ!!
Οπότε για να συνοψίζουμε , μαζευόμαστε Αγιονικολιώτες (συνήθως Shell στην Εθνική πάνω) βρισκόμαστε Ηράκλειο με το αλλο γκρούπ και βούρ για Χανιά?
Οι Ηρακλειώτες τι λένε?

Πρέπει όμως κάπου να τα βρούμε...εαν όλοι μας δεν εχουμε πρόβλημα , κάποιος πρέπει να ορίσει μια διαδρομή!
Αλλιώς , κύκλο στον κύκλο η κουβέντα.
Απο οτι εχω καταλάβει , η βόλτα θα είναι καθαρά ασφάλτινη που εγω δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

:photo:
Για εσάς απο τον Αγιο έχει προτείνει κάτι μεικτό ο Μιουος, απο Ηράκλειο έως πανορμο που θα συναντηθούμε με τα παιδιά απο Χανιά και θα κατηφορισουμε παρέα μέχρι Αγία γαλήνη ή άγιο Παύλο πάμε άσφαλτο..
Στο περίπου με τις ώρες και τα ραντεβού τι θα λέγατε να συναντηθούμε γύρω στις 10μιση με 11 πανορμο ;;; Ωστε να κανονίσουμε και τα δρομολόγια μας ως εκεί και να βρεθούμε με ακονισμένα λάστιχα έτοιμα για μάχη :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
Την βλέπω να την ξεπερνάμε την 400αρα... :woot::woot:
Πρέπει να με πληρώσουν αύριο γιατι το 950 καίει!!!:banghead::banghead::cry::cry:

Η ώρα είναι για εμένα καλή 11 . ...ας συμφωνήσουν και οι υπόλοιποι και βλέπουμε.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Την βλέπω να την ξεπερνάμε την 400αρα... :woot::woot:
Πρέπει να με πληρώσουν αύριο γιατι το 950 καίει!!!:banghead::banghead::cry::cry:

Η ώρα είναι για εμένα καλή 11 . ...ας συμφωνήσουν και οι υπόλοιποι και βλέπουμε.
11 πανορμο σημαινει γύρω στις 8μιση απο άγιο βαγγελακη!!!! Κάποια στιγμή έπρεπε να τη σπάσουμε την 400αρα!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Προτείνω το χωριό Μαργαριτες κάτω απ το πανορμο στην πλατεία στου Μανταλου το καφενείο -εστιατόριο και μετά να κατέβουμε τον Ψηλορειτη, για Αγία Γαλήνη, Αγ.Παυλο

 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Γιάννη στις 11΄00 Πάνορμο είστε Οκ εσείς?
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Γιάννη στις 11΄00 Πάνορμο είστε Οκ εσείς?
Εγώ έλεγα να βρεθούμε Μαργαριτες κατευθείαν και όποιος φτάσει κάθεται κι ας είναι και 11μιση
Για να μπούμε κι εμείς επαρχιακο από Σταυρωμενο προς Πέραμα
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ραντεβού λοιπόν 11 στις μαργαρίτες για καφέ και μετά νότια για μπυρα μιας και θα χει περάσει η ώρα τσιμπαμε και κάτι μαζί με τη μπυρα γιατί δεν πάει ξεροσφύρι.. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
11 πανορμο σημαινει γύρω στις 8μιση απο άγιο βαγγελακη!!!! Κάποια στιγμή έπρεπε να τη σπάσουμε την 400αρα!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
8 30 πίνουνε τον 2ο καφέ οι μπαμπάδες Νικολάκι μου:D;)(μην σου πώ 7 30).
Συνοψίζοντας φεύγουμε 8 30-9 00 οι Αγιονικολιώτες,συναντιόμαστε(πού?Πάνω στην Έθνική λογικά)με τους Ηρακλειώτες και βούρ Πάνορμο,όποιοι προτοφτάσουν(11 00-11 30) περιμένουν την υπόλοιπη παρέα.
Περιμένω απάντηση απο 2 φιλαράκια ακόμα αν τα καταφέρουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ραντεβού λοιπόν 11 στις μαργαρίτες για καφέ και μετά νότια για μπυρα μιας και θα χει περάσει η ώρα τσιμπαμε και κάτι μαζί με τη μπυρα γιατί δεν πάει ξεροσφύρι.. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αν θέλετε βάλτε ένα μισάωρο 11:30 για τους Αγιονικολιωτες να ξεκινήσουν 9 όχι πιο νωρίς απ τα χαράματα :D
Αλλά αν αντέχουν ότι θέλετε!
 
Top Bottom