Παρέα Κρήτης (για να μαζευόμαστε σιγά σιγά)

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Δεν είμαστε όλοι σκληροπυρηνικόι ρε Καυλιαρη!!!
Εγώ προχτές έβαλα τα pirelli mt90 για χειμώνα μιας και το χώμα που κάνω ειναι σχετικά λίγο...
βγάλε διαδρομή να την πάμε ;)

με pirelli mt90 ειναι και αυτο και μια μπαγαζιερα γεματο πραγματα,μια χαρα ειναι τα pirelli στο χωμα (σημερα πηγα να τα βαλω..τα προλαβες γατακι)
 
Reactions: yns

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
διαβάζω με υπομονή και απλά περιμένω να βρέξη...θα σας δω τότε πόσοι θα πατήσετε χώμα και πόσες συμμετοχές θα έχουμε, όταν λέμε χωμάτινη βόλτα εννοούμε χωμάτινη (μπορείτε να ξεκινήσετε το κακάρισμα από τώρα)

Υ.Γ. κάντε το σταυρό σας μην έχει αγοράσει ως τοτε ktm ο @enkefalos

Υ.Γ.2 εχει κανεις αποψη για τα mefo super explorer??
Μην αγριευεις τα αγορια τα ζουμπουρλιδικα...:D
Αν τους αναλάβει το egefalos team.....προβλέπω πολεμικες καταστασεις:friendship:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
διαβάζω με υπομονή και απλά περιμένω να βρέξη...θα σας δω τότε πόσοι θα πατήσετε χώμα και πόσες συμμετοχές θα έχουμε, όταν λέμε χωμάτινη βόλτα εννοούμε χωμάτινη (μπορείτε να ξεκινήσετε το κακάρισμα από τώρα)

Υ.Γ. κάντε το σταυρό σας μην έχει αγοράσει ως τοτε ktm ο @enkefalos

Υ.Γ.2 εχει κανεις αποψη για τα mefo super explorer??
Να βρέξει να βρέξει


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Eλαααα, ξεκουνηστε και πειτε πραμα για το επομενο ή μεθεπομενο ΣΚ...τι λετε για καμια ψευτοχωματινη να μπαινουμε σιγα σιγα στο κλιμα?
Αφησε και λιιιγο λαστιχο για την αρχη.

Καπου το ειδα σε φωτο να εχει χασει το....χρωμα του απο το ζορι!

adv phone
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Eλαααα, ξεκουνηστε και πειτε πραμα για το επομενο ή μεθεπομενο ΣΚ...τι λετε για καμια ψευτοχωματινη να μπαινουμε σιγα σιγα στο κλιμα?
Βγάλε διαδρομή εκει στα μέρη σου


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν εχω ιδέα απο χώμα..
ΧΑχαχααχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
ΘΑ το ξαναπώ....μιλα με Mαρκα και yns.
Απέφυγε manosp και αυτόν τον Σπύρο τον εγκέφαλο, προς το παρον:D
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
ΘΑ το ξαναπώ....μιλα με Mαρκα και yns.
Απέφυγε manosp και αυτόν τον Σπύρο τον εγκέφαλο, προς το παρον:D
Τους ξερω τους κανιβαλους ολους,απλα λογω φορτου εργασιας και εναρξης σεζον και των δυο αυτων BMWδακηδων, περιμενω να συμμετασχουν απο μονοι τους και να μην τους αγγαρεψω εγω!!
Ο @manosp δεν εχει ερθει πουθενα μαζι μας γιατι λεει βρωμανε τα ποδια μας
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Τους ξερω τους κανιβαλους ολους,απλα λογω φορτου εργασιας και εναρξης σεζον και των δυο αυτων BMWδακηδων, περιμενω να συμμετασχουν απο μονοι τους και να μην τους αγγαρεψω εγω!!
Ο @manosp δεν εχει ερθει πουθενα μαζι μας γιατι λεει βρωμανε τα ποδια μας
Αυτός πάει μόνο σε αγώνες οπότε καλά κάνει :p Εμείς βόλτα πάμε να γουστάρουμε :D
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Τους ξερω τους κανιβαλους ολους,απλα λογω φορτου εργασιας και εναρξης σεζον και των δυο αυτων BMWδακηδων, περιμενω να συμμετασχουν απο μονοι τους και να μην τους αγγαρεψω εγω!!
Ρε, ποιον είπες BMWδάκια;;;; :p :p :p
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ρε, ποιον είπες BMWδάκια;;;; :p :p :p
Εσένα, πόσα χρόνια είχες το Bmw και πόσο το KTM? Αφού τώρα δεν έχεις τπτ παίρνεις τον τίτλο της μοτοσικλέτας που είχες περισσότερο καιρό :D :p
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Εσένα, πόσα χρόνια είχες το Bmw και πόσο το KTM? Αφού τώρα δεν έχεις τπτ παίρνεις τον τίτλο της μοτοσικλέτας που είχες περισσότερο καιρό :D :p
Και της καλύτερης βεβαίως βεβαίως!!(εφοχτακοσα δηλαδης)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Τους ξερω τους κανιβαλους ολους,απλα λογω φορτου εργασιας και εναρξης σεζον και των δυο αυτων BMWδακηδων, περιμενω να συμμετασχουν απο μονοι τους και να μην τους αγγαρεψω εγω!!
Ο @manosp δεν εχει ερθει πουθενα μαζι μας γιατι λεει βρωμανε τα ποδια μας
τώρα αν σου πω ότι δεν είχα δει το θέμα με την παρέα θα το πιστέψεις;,μέχρι και 15 τα σ-κ είναι κλειστά οπότε λίγο ζόρικα για να έρθω...άσε που σκέφτομαι κ καμιά βόλτα προς τα πάνω,πάντως αν κανονίσετε κάπου και μπορώ είμαι μέσα και δεν είναι ανάγκη να είναι χώμα :)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
τώρα αν σου πω ότι δεν είχα δει το θέμα με την παρέα θα το πιστέψεις;,μέχρι και 15 τα σ-κ είναι κλειστά οπότε λίγο ζόρικα για να έρθω...άσε που σκέφτομαι κ καμιά βόλτα προς τα πάνω,πάντως αν κανονίσετε κάπου και μπορώ είμαι μέσα και δεν είναι ανάγκη να είναι χώμα :)
Έχεις δει το event lc8 το 3ήμερο της 28ης στο Πηλίου;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
το σκέφτεσαι?γιατί εγώ το σκέφτομαι λίγο πριν κοιμηθώ τα βράδια
Εγώ , ο Μιλτος απο άγιο που πήρε το κτμ του Παρασύρη και άλλο ένα παλικάρι με ένα 950 απο το Ρέθυμνο το συζητάμε ... ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom