Παρέα Κρήτης (για να μαζευόμαστε σιγά σιγά)

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Λοιπον, να οριστικοποιησουμε ημερομηνια το αλλο σαββατο 22 ή Κυριακη 23 και να ριξουμε ιδεες για ενα καλο βολταρακι με φαγητο για Χαπι εντ?
Ριξτε ιδεες με χωμα να λερωθουμε και λιγο!!!

(λεω το αλλο και οχι αυτο, ωστε να προλαβουν να το δουν περισσοτεροι)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Λοιπον, να οριστικοποιησουμε ημερομηνια το αλλο σαββατο 22 ή Κυριακη 23 και να ριξουμε ιδεες για ενα καλο βολταρακι με φαγητο για Χαπι εντ?
Ριξτε ιδεες με χωμα να λερωθουμε και λιγο!!!

(λεω το αλλο και οχι αυτο, ωστε να προλαβουν να το δουν περισσοτεροι)
Γιατί ρε 15 μέρες θέλουν να το δουν; :p
Σπίτι θα αγοράσουμε; Χαχαχα
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Γιατί ρε 15 μέρες θέλουν να το δουν; :p
Σπίτι θα αγοράσουμε; Χαχαχα
Εεε, απο οτι εχω δει οι περισσοτεροι μπαινουν μια στο τοσο, γι αυτο το ειπα.. οτι γουσταρετε, αμα υπαρξει συμμετοχη νωριτερα παμε κι αυτο το Σ ή Κ ;)
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Λοιπον, να οριστικοποιησουμε ημερομηνια το αλλο σαββατο 22 ή Κυριακη 23 και να ριξουμε ιδεες για ενα καλο βολταρακι με φαγητο για Χαπι εντ?

Σιρόπι εντ για να λερωθούμε !!!
Με Χαπι ούτε μόνο για πονοκέφαλο..


Ριξτε ιδεες με χωμα να λερωθουμε και λιγο!!!

(λεω το αλλο και οχι αυτο, ωστε να προλαβουν να το δουν περισσοτεροι)
Νότιο Ηράκλειο - Ρέθυμνο έχει όμορφο μικτή διαδρομή



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Εεε, απο οτι εχω δει οι περισσοτεροι μπαινουν μια στο τοσο, γι αυτο το ειπα.. οτι γουσταρετε, αμα υπαρξει συμμετοχη νωριτερα παμε κι αυτο το Σ ή Κ ;)
Εγώ λέω να μας πουν οι ακριβοθωρητοι @yns @Markas @manosp πότε θενε :D
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Σάββατο παίζει εκδρομή καφεδάκι ως την Θρυπτη και γυρο περιοχή αν ο καιρός είναι καλός,(αν όχι έχει εντουρο :) ) σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος να δώσει συμμετοχή εδώ για να αποφασίσουμε ώρα αναχώρησης over
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Σάββατο παίζει εκδρομή καφεδάκι ως την Θρυπτη και γυρο περιοχή αν ο καιρός είναι καλός,(αν όχι έχει εντουρο :) ) σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος να δώσει συμμετοχή εδώ για να αποφασίσουμε ώρα αναχώρησης over
+1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Δυστηχως δουλεύω Σάββατο . Θα παει κανείς απο δω την Κυριακή με τον σύλλογο σκάλανιου;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vaggeezz

Μέλος
Περιοχή
Κορωπί
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
990 Adve
Καλημέρα σας σύντεκνοι!!

Άμα περάσει κανείς απο Ηράκλειο - Μασταμπά ή Τρία Πεύκα και δεί το μηχανάκι μου (πορτοκαλί 990) έξω απο την Alpha Bank ας πούμε ενα γειά!!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Καλημέρα σας σύντεκνοι!!

Άμα περάσει κανείς απο Ηράκλειο - Μασταμπά ή Τρία Πεύκα και δεί το μηχανάκι μου (πορτοκαλί 990) έξω απο την Alpha Bank ας πούμε ενα γειά!!
Τι κανείς εκεί;; το απόγευμα θα περάσω .. στο δρόμο μου ειναι


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Είμαι για δουλειά και θα φύγω με το πλοίο των 21:30. Μεχρι τότε ελπίζω να προλάβουμε!!:ok::ok:
Μισή ώρα πριν ειναι το αργότερο να πας στο καράβι ... παίζει να προλάβουμε να τς πούμε να δεις και την βάση απο κοντά, το απόγευμα που θα σχολασω θα τη βάλω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc

για καταφύγιο με διανυκτέρευση είμαι μέσα
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καταπληκτικό μέρος. Αρκεί να μην έχει χιονίσει γιατί δεν πάει ο δρόμος. Αν δεν γίνει 10-11/12 (που θα λείπω Αθήνα) λογικά είμαι μέσα γιατί σκούριασα. Το CBF με κάποιον τρόπο θα τα καταφέρω να το ανεβάσω. Θα μπορέσουν να έρθουν και οι Χανιώτες. Θέλει προγραμματισμό γιατί τα κρεβάτια είναι περιορισμένα και αν πέσουμε σε καμιά άλλη εκδρομή θα υπάρχει θέμα.
Επιστροφή προτείνω από νότια: Ασκύφου, Καλλικράτη, Φραγκοκάστελο, Πλακιά, Βορύζια, Ζαρό.
 
Top Bottom