Παρέα Κρήτης (για να μαζευόμαστε σιγά σιγά)

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μιας και ακυρωθηκε λογω κακων καιρικων συνθηκων το διημερο που σχεδιαζαμε για τον ομαλο,λεω το σαββατο που θα χει καλο καιρο να ανεβω μια βολτα μεχρι το οροπεδιο λασιθιου που εχει χιονισει και εκει να βγαλω καμια φωτο και ξαναγυρναω...πρωι θα φυγω και μεσημερι λεω να μαι πισω, οποιος ψηνεται ας στειλει ενα μηνυμα!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Μιας και ακυρωθηκε λογω κακων καιρικων συνθηκων το διημερο που σχεδιαζαμε για τον ομαλο,λεω το σαββατο που θα χει καλο καιρο να ανεβω μια βολτα μεχρι το οροπεδιο λασιθιου που εχει χιονισει και εκει να βγαλω καμια φωτο και ξαναγυρναω...πρωι θα φυγω και μεσημερι λεω να μαι πισω, οποιος ψηνεται ας στειλει ενα μηνυμα!
Κατάλαβα, πάλι ο καθένας αμοναχός του θα τραβήξει :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ψηλορείτη; Αςτεροςκοπειο σκινακα;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν ανεβαίνει ούτε με τανκ: D

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
Εγώ θα ανέβω Ομαλό που καθαρισαν το δρόμο, άμα θετε κοπιαστε :D θα έχω και καινούργιο όπλο :cool:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μη βάζουμε μόνο μηχανακια,ορίστε και μια με τις σκατοφατσες μας ;) ο ψηλός ο άχαρος ειναι ο ζυμαρουλης @jmar_oulis απο τα Χανιά και ο παίδαρος με το γαμάτο μηχανάκι στα δεξιά ειμαι εγώ απο Ηράκλειο για όσους δεν μας ξέρουν ;)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Διαβασα ολο το νημα και εχω να κανω ενα μονο σχολιο...Σε ενα μηνα απο τωρα θα ειμαι ετοιμοπολεμος επαναπατρισμενος...Κανονιστε οτι θελετε ασφαλτο,χωμα,χιονια οτι οτι οτι γουσταρετε γιατι πραγματικα κοβω φλεβα για χιλιομετρα.Α και να πιουμε και μια ρακι ε;
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Μη βάζουμε μόνο μηχανακια,ορίστε και μια με τις σκατοφατσες μας ;) ο ψηλός ο άχαρος ειναι ο ζυμαρουλης @jmar_oulis απο τα Χανιά και ο παίδαρος με το γάματα μηχανάκι στα δεξιά ειμαι εγώ απο Ηράκλειο για όσους δεν μας ξέρουν ;)

Ψωνάρες :pointu:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Διαβασα ολο το νημα και εχω να κανω ενα μονο σχολιο...Σε ενα μηνα απο τωρα θα ειμαι ετοιμοπολεμος επαναπατρισμενος...Κανονιστε οτι θελετε ασφαλτο,χωμα,χιονια οτι οτι οτι γουσταρετε γιατι πραγματικα κοβω φλεβα για χιλιομετρα.Α και να πιουμε και μια ρακι ε;
Άντε ρε ψηλέ,με το καλό να έρθετε:crs:
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Άντε ρε ψηλέ,με το καλό να έρθετε:crs:
Θυμασαι μια φορα που ειμασταν φιλοι;;;χαχαχαχα...Αντε με το καλο να ξανασμιξομε με τις καλες μας και να πιουμε και μια ρακι(για τον @Nick_990 μπυρα)!!!!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Θυμασαι μια φορα που ειμασταν φιλοι;;;χαχαχαχα...Αντε με το καλο να ξανασμιξομε με τις καλες μας και να πιουμε και μια ρακι(για τον @Nick_990 μπυρα)!!!!
Γιατί; εγώ δε κανει να πιω ρακί; :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
:l2:
Γιατί; εγώ δε κανει να πιω ρακί; :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αφου σε ολα τα ποστ λες για μπυρα...Καλα καλα θα πιεις και ρακι...Παντως αν ψηνεστε και για κανενα διημερο εντος η εκτος κρητης τελος φλεβαρη ειμαι μεσα!!!:yew:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
:l2:
Αφου σε ολα τα ποστ λες για μπυρα...Καλα καλα θα πιεις και ρακι...Παντως αν ψηνεστε και για κανενα διημερο εντος η εκτος κρητης τελος φλεβαρη ειμαι μεσα!!!:yew:
Μπυρα-μπυρα γιατι ηταν καλοκαιρι ρε τρελε με τοση ζεστη.... τωρα που χειμωνιασε Ρακι connecting people :p

25-27 φλεβαρη ειναι τριημερο καθαρας δευτερας!! ολο και κατι θα κανονισομε !!!!!! :p μεσα οτι καιρο και να χει..
 

P@vlos.B

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Παύλος
Μοτό
F650GS Dakar
Beta RR250
Gas Gas Txt Pro 250
Piaggio Liberty 150
Τώρα πέτυχα το νήμα, οπότε δίνω και γω το παρών!
Ελπίζω σύντομα να αποκαταστήσω και την έλλειψη μεγάλης μηχανής (ή τουλάχιστον με αυτονομία πάνω από 80χλμ), να ακολουθήσω και σε καμιά βόλτα!

Ανανέωση λίστας Κρητών!

1) Nick_990 - Ηράκλειο
2) Milvas - Άγιος Νικόλαος
3) yns - Ηράκλειο
4) jmar - Χανιά
5) Alfa7 - Χανιά
6) pcoco - Χανιά
7) Hector - Ηράκλειο
8) phoenix (πασπαρτου!! λογο υποδυναμης, ο αποκατω μου λεει αστεια)
9) enkefalos - Ηρακλειο (που μαμαει τον αποπανω)
10) TAKIS04 - Ηρακλειο
11) Kouvos - Ηρακλειο(Σταλιδα)
12) V_1200 - Ηρακλειο
13) Kostas Hondakis - Ηρακλειο
14) dimitrisv - Ηρακλειο
15) slane - Ηρακλειο
16) saitman - Ηρακλειο
17) Miouos - Αγιος Νικολαος
18) Squad - Ιεραπετρα
19) Gelasios - Ηράκλειο
20) dimigs - Χανιά
21) Ngxx - Ηράκλειο
22) rethemnianos950 - Ρέθυμνο
23) cuckoos - Ηράκλειο
24) gpikrakis - Άγιος Νικόλαος
25) xaritos - Χανιά
26) P@vlos.Β - Ηράκλειο
 
Top Bottom