ΠατεροΓερανειάδα Καραμπινάτη!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
00:01ξημερωματα Δευτέρας ξαπλωμένος στο κρεβάτι βλέποντας τις κρατούμενες στο Vis a Vis να ερωτεύονται μεταξύτονε, και εγώ να τις παρατηρώ φορώντας κράνος, θώρακα και μπότες, περιμένοντας μαρτυρικά να περάσει η ώρα να γυρίσω επιτέλους μίζα μετά από τόσο καιρό.
Στα αριστερά, ο γάτος μου να γλύφει το γείσο του κράνους από κάτι κολλημένα ζωύφια από την προηγούμενη χωματαδα και στα δεξιά, το έτερον ήμισυ να με κοιτάζει όλο απόγνωση και να προσπαθεί να κατανοήσει την κατάστασή μου.
Είναι μάταιο μικρή μου...

Μια εκπληκτική, σβέλτη πλην άκρως χορταστική χωματαδα στα Αττικιωτικα βουνά δίπλα μας με εκλεκτή παρέα το ίδιο σβέλτη, με έναν καιρό που ούτε παραγγελία να τον είχαμε κάνει, και με ένα σουβλάκι, η μάλλον 2, στο τέλος της βόλτας το οποίο ήρθε και μας έφερε στα ίσια μας.
Ευχαριστώ kordix gsmaniac tc-drift Sevax για την παρέα, επίσης ευχαριστώ bill race και endtourista για μέρους των διαδρομών.

140 χιλιόμετρα κάθε είδους χώματος, σαθρά, φυτευτές, κροκάλες, κατολισθήσεις, αμμώδη με λάσπη, φλαταδούρες, μονοπάτια, σημεία με απίστευτη θέα.
Ότι πρέπει για μετά από σχεδόν 1μιση μήνα καραντίνας.

Λίγες φώτο από εμένα και πολύ βίντεο.

Να το ξανακάνουμε βρε!



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αυτά είναι!!!!
Αλητηριοι!!!!
Όμορφα!

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μαθαίνοντας ότι ο Αμπού Άχμαντ θα είναι στον γάμο του αδελφού του, ο Ντορόν συμμετέχει με την παλιά ομάδα του σε μια μυστική επίθεση, αλλά το σχέδιο γρήγορα ανατρέπεται.

Αφού μάθαμε ισπανικά με το casa de papel.. Εχω αρχίσει αραβικά με το fauda
Καταραμένη καραντινα... Σε λίγο καιρό θα μπορέσω να γίνω μέλος της Μοσαντ.

Ο καπετάνιος ήταν συγκεκριμένος... Κώστα λέω να πάω μια σβέλτη χωμάτινη Γεράνεια και να παρανομησουμε λίγο, πατώντας και λίγο νόμο Κορίνθου.. :nnj:
Μέσα... Του είπα, μετά τόσα μαθήματα αντικατασκοπιας και κραβμαγκα μέσω Netflix
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η συμφωνια ηταν απλη
Παρε την action να παρω την nikon
Θα κανουμε καμια σταση ή θα την κουβαλησω τσαμπα???
Φυσικα με αυτο το παλαβο τιμ οι στασεις ηταν ελαχιστες!

Πρωτη σταση...να βαλουμε κατι πανω μας, γιατι παγωσαμε:hh:







 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νομιζω οτι αν δεν επεφτε πεινα, θα ειμαστε ακομα εκει πανω!
Σε συνδυασμο με την κουραση, ειπαμε να τσιμπησουμε κατι.....γιατι και εμεις τρωμε στο advride, αλλα μετα την βολτα!





 

dsdimitris

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
Africa Twin xrv750(rd07a) (1999)
Δεν με ξερετε, οποτε δεν μπορω να παραπονεθω κ γω για την απουσια μου (λογικο) , ζηλευω την ωραια παρεα σας κ τις εντουροβολτες σας (κ αυτο λογικο) Τουλαχιστον μηπως υπαρχει σε μορφη gps η διαδρομη?ετσι για να εχουμε να επεξεργαζομαστε !
Μπραβο σας παντα τετοια!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είναι από τις σπανιες φορές που γίνεται βόλτα χωρίς να είναι ανοικτή για όλους.
Αυτο έγινε λόγω της κατάστασης με τους περιορισμούς που ζούμε.

Έρχονται ωραία πράγματα... Λίγο υπομονή και θα έχουμε σύντομα λεπτομέρειες.
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Δεν με ξερετε, οποτε δεν μπορω να παραπονεθω κ γω για την απουσια μου (λογικο) , ζηλευω την ωραια παρεα σας κ τις εντουροβολτες σας (κ αυτο λογικο) Τουλαχιστον μηπως υπαρχει σε μορφη gps η διαδρομη?ετσι για να εχουμε να επεξεργαζομαστε !
Μπραβο σας παντα τετοια!
Τσεκαρε εδω οπου αρχειοθετούνται αρκετές απο τις διαδρομες
Διαδρομές
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν με ξερετε, οποτε δεν μπορω να παραπονεθω κ γω για την απουσια μου (λογικο) , ζηλευω την ωραια παρεα σας κ τις εντουροβολτες σας (κ αυτο λογικο) Τουλαχιστον μηπως υπαρχει σε μορφη gps η διαδρομη?ετσι για να εχουμε να επεξεργαζομαστε !
Μπραβο σας παντα τετοια!
 

Attachments

Top Bottom