Πατερογερανειαδα 21/11 .......δοκιμη στο ποδοφρενο

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Xαλαρά συνεχίσατε βλέπω! :p
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Συναντηση με τον αδερφό μου στην Ψάθα μόλις χωρίσαμε !

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
.


Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η μέρα σήμερα θύμισε advtroffy μέρα.
Πολλά χλμ, μας πήρε η νυχτα
Πολλά νέα παιδιά.... Ακούει STF, με καινούργια και παλιά μηχανακια
Πέρασα όμορφα.. Υπάρχει πολύ βιδεο
Αργοτερα
Ευχαριστώ για την παρεα


Advphone
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Η μέρα σήμερα θύμισε advtroffy μέρα.
Πολλά χλμ, μας πήρε η νυχτα
Πολλά νέα παιδιά.... Ακούει STF, με καινούργια και παλιά μηχανακια
Πέρασα όμορφα.. Υπάρχει πολύ βιδεο
Αργοτερα
Ευχαριστώ για την παρεα


Advphone
Ωραίο το παρέακιιιι

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Καταπληκτική βολτα με καταπληκτικη παρεα και καταπληκτικο καιρο...Αν εξαιρέσουμε το ανηφορικο κομματι μετα το Αλεποχωρι που μας παίδεψε αρκετά ολα ήταν υπέροχα...Αντε και στην επόμενη...
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Φωτο από την πρώτη μας ανασυγκροτηση...
Καποιο από τα πολλά αδιέξοδα που μας ανάγκαζαν να γυρνάμε πισω και να ψάχνουμε εναλλακτικές...
Μια ακόμη ανασυγκροτηση μετα το στεγνο Βιετνάμ...
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Θα ήταν θετικό αν κάποιος από τους συμμετέχοντες στη σημερινή βόλτα μπορεί να γράψει ή ακόμα και να σημειώσει πάνω στην προτεινόμενη από τον Aldebaran διαδρομή


τυχόν αδιέξοδα – δυσκολίες – απαραίτητες αλλαγές ή και οτιδήποτε άλλο που ήταν αναγκαίο να γίνει για τη συνέχιση της βόλτας με τις τωρινές συνθήκες.

Αυτό έχει μεγάλη αξία για τον επόμενο που θα επιχειρήσει τη βόλτα, την επικαιροποιεί κρατώντας τη ζωντανή, και αποτελεί την καλύτερη ανταπόδοση σε αυτόν που την πρότεινε και τη μοιράστηκε αρχικά.

-- Αυτό φυσικά ισχύει για όλες τις προτεινόμενες διαδρομές, προσπάθησα να το επικοινωνήσω και στο παρελθόν αλλά δεν κατάφερα και πολλά. Τώρα;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα ήταν θετικό αν κάποιος από τους συμμετέχοντες στη σημερινή βόλτα μπορεί να γράψει ή ακόμα και να σημειώσει πάνω στην προτεινόμενη από τον Aldebaran διαδρομή


τυχόν αδιέξοδα – δυσκολίες – απαραίτητες αλλαγές ή και οτιδήποτε άλλο που ήταν αναγκαίο να γίνει για τη συνέχιση της βόλτας με τις τωρινές συνθήκες.

Αυτό έχει μεγάλη αξία για τον επόμενο που θα επιχειρήσει τη βόλτα, την επικαιροποιεί κρατώντας τη ζωντανή, και αποτελεί την καλύτερη ανταπόδοση σε αυτόν που την πρότεινε και τη μοιράστηκε αρχικά.

-- Αυτό φυσικά ισχύει για όλες τις προτεινόμενες διαδρομές, προσπάθησα να το επικοινωνήσω και στο παρελθόν αλλά δεν κατάφερα και πολλά. Τώρα;
Σωστά... Είναι ένα κομμάτι που δεν περνάει, έχει φύγει ο δρόμος και κάναμε κροςφιτ και ένα κομμάτι στο τέλος που είναι κανονικό μονοπάτι για enduro μηχανάκια.
Θα τα σημειώσουμε στο θέμα Σπύρο.

Να πούμε εδώ για την ατυχία στην αρχή της βόλτας να έχεις κλατάρισμα και να μην συνεχίσεις.
Σιτ χαπενς
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Η μέρα σήμερα θύμισε advtroffy μέρα.
Πολλά χλμ, μας πήρε η νυχτα
Πολλά νέα παιδιά.... Ακούει STF, με καινούργια και παλιά μηχανακια
Πέρασα όμορφα.. Υπάρχει πολύ βιδεο
Αργοτερα
Ευχαριστώ για την παρεα


Advphone
Είμαι εκτός ρυθμού τελευταία Κωστή και ξεδίνω λίγο περισσότερο ασφάλτινα. Θα ξαναμπώ νομίζω σύντομα στο πνεύμα. Ωραία πράγματα :friendship:
 
Top Bottom