Πατερογερανειαδα 21/11 .......δοκιμη στο ποδοφρενο

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Ρε παλιόπαιδα μου κάνατε την καρδιά να χτυπήσει με τα παλιό χώματα :ok:
Με τι να ανταλλάξω το 990 να κάνω cross fit παρέα σας? :thumbsdown:
Δεν υπάρχει ενδιαφέρον για άσφαλτο πια!!!
Με beta 400rr μήπως; :rolleyes:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αφού του είναι βαρύ το 990 κ ψάχνει για ελαφρύ.
Σαν αυτό που κράτησε 6 μήνες κ το έδωσε .........
Ο todor ειναι γατάκι μπροστά του.... Γνωστο
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο Θανάσης ξέρει ότι θέλει το 990.

Απλά κάνει τον δύσκολο.
Το 990 όμως θέλει τον Θανάση...?:thumbsdown:
Ή θα τον πετάει από τη σέλα συχνά-πυκνά...?:roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε παλιόπαιδα μου κάνατε την καρδιά να χτυπήσει με τα παλιό χώματα :ok:
Με τι να ανταλλάξω το 990 να κάνω cross fit παρέα σας? :thumbsdown:
Δεν υπάρχει ενδιαφέρον για άσφαλτο πια!!!
Ένα τακούνι είναι μεταξύ εσου και της τελειότητας ρε Θανασάρα!
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Και πουστε, στο κανονικό Βιετνάμ δεν μπήκατε. Δεν μπαίνει μεγάλο εκεί αλλά μόνο εντούρο καθαρόαιμα...

Δε λέω είναι πολύ ωραία η βόλτα του Καπτεν και ζορικη σε κάποια σημεια για μεσαία και μεγάλα ον οφ και σίγουρα ακόμα πιο δυσκολη μετά τις φωτιές που αλλάζουν το ανάγλυφο του βουνού, αλλά το κανονικό Βιετνάμ με λάσπη είναι κόλαση.

Όπως και 'χει, μπράβο σε όλους.
Φεβρουάριος του 2003, αν θυμάμαι καλά, πανελλήνιο πρωτάθλημα εντουρο τερμάτισαν λιγότεροι από τους μισους, στο Βιετνάμ είχε παντού πνιγμένα μηχανάκια, στις ειδικές σπρωχναμε για να βγούμε, γ@μημενο αργιλοχωμα, άρε τι μου θυμίσατε ,πρώτος αγώνας με το drz...
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Φεβρουάριος του 2003, αν θυμάμαι καλά, πανελλήνιο πρωτάθλημα εντουρο τερμάτισαν λιγότεροι από τους μισους, στο Βιετνάμ είχε παντού πνιγμένα μηχανάκια, στις ειδικές σπρωχναμε για να βγούμε, γ@μημενο αργιλοχωμα, άρε τι μου θυμίσατε ,πρώτος αγώνας με το drz...
Είχα τρέξει τότε, τερματίσαμε ελάχιστοι, ο αγώνας ακυρώθηκε μετα απο 5 ημέρες με απαίτηση καποιων οδηγων που εγραφαν και στον έντυπο χώρο τότε κ είχαν εγκαταλήψει. Αγώνας παρωδία
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Είχα τερματίσει και εγώ, με πολύ καπέλο όμως, όντως αγώνας παρωδία είχαν βγάλει την διαδρομή με στεγνό καιρό και δεν έκαναν καμία αλλαγή παρόλο που είχε αρκετές μέρες που έβρεχε... η ντεσιμπέλομετρηση τους μάρανε...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Φεβρουάριος του 2003, αν θυμάμαι καλά, πανελλήνιο πρωτάθλημα εντουρο τερμάτισαν λιγότεροι από τους μισους, στο Βιετνάμ είχε παντού πνιγμένα μηχανάκια, στις ειδικές σπρωχναμε για να βγούμε, γ@μημενο αργιλοχωμα, άρε τι μου θυμίσατε ,πρώτος αγώνας με το drz...
Και το 2009 που είχα τρέξει πανελλήνιο στην ΕΒ τα ίδια, αλλά όχι στο Βιετνάμ,δε θυμάμαι να περνούσε από εκεί η διαδρομή. Ήταν όλη η διαδρομή γλυστερή
αφού έβρεχε μια βδομάδα πριν και κατά την εκκίνηση του αγωνα. Όποιος ξέρει τι εστί βροχή στα Μέγαρα καταλαβαίνει.
Είχε μια ανηφόρα καταλασπωμένη και πολύ γλυστερη μέσα σε ειδική που ήταν θέμα. Στον 2ο γύρο την έβγαλαν γιατί πολλοί κόλλησαν εκείστον 1ο έφαγαν ηττα, μέσα στην ειδική!!!
Ευτυχώς τότε ειχα 250 4τ και λάστιχο για λάσπη και την έβγαλα αλλά έφαγα που καπέλο και έχασα τον λογαριασμό. Πάντως τερμάτισα.

Και δεν είχαν δώσει τους Β χρόνους για βροχή, τρέξαμε με τους κανονικούς στο βούρκο. Είχα φάει καπέλο και στην άσφαλτο.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Εντάξει για να μείνει η χοντρή με αυτό το πιθάρι του μισού κυβικού που έχει για ντεπόζιτο πάει να πει ότι ο καταστροφέας των ενεργειακών πόρων του πλανήτη (κατά κόσμον 990) στράγγιζε και τις τελευτές σταγόνες της τελευταίας πετρελαιοπηγής, δεν νομίζω ότι θα σε σώσει ο γκαντης. Για άλλο πλανήτη πρέπει να αρχίσεις να ψάχνεις που να μην υπαρχουν 990 εκει
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021



Αυτά είναι από τον δρόμο Σχίνου - Αλεποχωρίου που και πριν τις φωτιές έπασχε από κατολισθήσεις. Τώρα που δεν υπάρχουν και τα δένδρα ξέφυγε η κατάσταση.
Φαντάζομαι τι θα χει γίνει στα μονοπάτια και στους δασικούς....
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650



Αυτά είναι από τον δρόμο Σχίνου - Αλεποχωρίου που και πριν τις φωτιές έπασχε από κατολισθήσεις. Τώρα που δεν υπάρχουν και τα δένδρα ξέφυγε η κατάσταση.
Φαντάζομαι τι θα χει γίνει στα μονοπάτια και στους δασικούς....
δυστυχώς έχουμε πολλά να δούμε
 
Top Bottom