Πεζοπορία

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμόε
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
XR, X, R
Το είχε πει ο Παναγιώτης, το περίμενα και εγώ, βοηθάει και ο καιρός για τα μποτάκια ακόμη.
Τώρα που μπορούμε να πάμε με #6 κανονικά, για ξεσηκωθείτε. Νομίζω και ο antsoar δεν θα έχει αντίρρηση να πάμε στο εκκλησάκι (αν δεν έρθει ο Παναγιώτης τελικά).

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Honda Hornet 600
Kawasaki ZX6 600
KTM 990
Tiger 955
Tiger 800xrx
Το είχε πει ο Παναγιώτης, το περίμενα και εγώ, βοηθάει και ο καιρός για τα μποτάκια ακόμη.
Τώρα που μπορούμε να πάμε με #6 κανονικά, για ξεσηκωθείτε. Νομίζω και ο antsoar δεν θα έχει αντίρρηση να πάμε στο εκκλησάκι (αν δεν έρθει ο Παναγιώτης τελικά).
Αντίρρηση δεν έχω καμία, την σκούφια μου πετάω. Αλλά με έχει στριμωξει η γυναίκα με μια ανακαίνιση που κάνει στο σπίτι και υποφέρω. Είναι λες και ζω σε εργοτάξιο, είμαι ένα βήμα απ' το να πάρω το sleeping bag και να κοιμάμαι στο μαγαζί o_O:hungover:

Αν το κάνετε Κυριακή θα το παρακολουθώ με βάσιμες ελπίδες :laugh:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
πόρκα κρίση
Εγω πρεπει να ειμαι σπιτι 15:00
Τοτε φευγει η babysitter.

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Honda Hornet 600
Kawasaki ZX6 600
KTM 990
Tiger 955
Tiger 800xrx
Εγω πρεπει να ειμαι σπιτι 15:00
Τοτε φευγει η babysitter.
Σαββατο δεν μπορώ πρωί γιατί κάνω εγω babysitting :D:D:D

Κυριακή θα μπορούσα το πρωί η το απόγευμα
Ρε φτου μας μη μας ματιαξω την έχουμε σχίσει την γάτα λέμε :laugh::roflmao::roflmao::roflmao:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
πόρκα κρίση
Ρε φτου μας μη μας ματιαξω την έχουμε σχίσει την γάτα λέμε :laugh::roflmao::roflmao::roflmao:
:secret:Η αληθεια ειναι οτι με εχει αφησει λιγο λασκα γιατί ερχεται Πασχα και σε χασαπη δεν φέρνεις αντίρρηση!!
:ha

Top Bottom