Περί τα 250 χλμ για στρώσιμο Τ7

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Καλησπέρα παιδιά!

Έχω καμία 650αρια χλμ στο Τενεκάκι και λέω αύριο να πάω μια «καλή» βολτούλα και να μου μείνουν και λίγα υπόλοιπο (καμία 60-70) μέχρι να κανονίσω το 1ο σερβις από Δευτέρα!
Έχετε να προτείνετε κάτι ξεκινώντας από Αθήνα; Νότια προάστια.

Ευχαριστώ πολύ!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ θα πήγαινα όλο επαρχιακό μέχρι Λιβαδειά για καφεδάκι στις Πηγές Κρύας. Αν με έπιανε μεσημεράκι θα έτρωγα και ένα σουβλάκι.
Από Γλυφάδα είναι 135χλμ.

Εγώ θα ξεκινήσω κατά της 08:00 από Γαλάτσι για Γαλαξίδι μόνος. Αν θες συντονιζόμαστε, πίνουμε παρέα το καφέ μας στη Λιβαδειά και συνεχίζω εγώ για Γαλαξίδι και εσύ για επιστροφή ή ότι άλλο θέλεις να κάνεις. Δεν έχω πρόβλημα να έρθεις παρέα αλλά θα συμπληρώσεις περί τα 420 χλμ. συνολικά.
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Εγώ θα πήγαινα όλο επαρχιακό μέχρι Λιβαδειά για καφεδάκι στις Πηγές Κρύας. Αν με έπιανε μεσημεράκι θα έτρωγα και ένα σουβλάκι.
Από Γλυφάδα είναι 135χλμ.

Εγώ θα ξεκινήσω κατά της 08:00 από Γαλάτσι για Γαλαξίδι μόνος. Αν θες συντονιζόμαστε, πίνουμε παρέα το καφέ μας στη Λιβαδειά και συνεχίζω εγώ για Γαλαξίδι και εσύ για επιστροφή ή ότι άλλο θέλεις να κάνεις. Δεν έχω πρόβλημα να έρθεις παρέα αλλά θα συμπληρώσεις περί τα 420 χλμ. συνολικά.
δυστυχώς δεν μπορώ να ξεκινήσω τόσο νωρίς γιατί έχω μια δουλίτσα το πρωί
πολύ θα το ήθελα!!!
όταν λες επαρχιακό;
από Δάφνη ξεκινάω
 

tomBrast

Μέλος
Όνομα
ΘΩΜΑΣ
Μοτό
ΤΕΝΕRE 700
Καλημέρα Γείτονα.
Το καλύτερο στρώσιμο που έκανα ήταν η διαδρομή.
Ηλιούπολη Λουτράκι από παλιά εθνική.
Λουτράκι λίμνη Βουλιαγμένης, Ηραίο, Πίσσια, Σχίνος, Αλεποχώρι, Ψάθα, Οινόη, Στεφάνη, Φυλή, Ηλιούπολη.
Περίπου 300κλμ.
Γεμίζεις και εικόνες πέρα από χιλιόμετρα.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Άγιο είχα κ με φύλαξε και δεν πήρα καινούργια μοτοσυκλέτα , τώρα θα έπρεπε να την στρώνω και να αντιμετωπίζω τέτοια προβλήματα.

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Άγιο είχα κ με φύλαξε και δεν πήρα καινούργια μοτοσυκλέτα , τώρα θα έπρεπε να την στρώνω και να αντιμετωπίζω τέτοια προβλήματα.

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και οι καινούριες που παίρνεις εσύ εκτός από στρώσιμο θέλουν και τα μαζέματα των μεταχειρισμένων, ενώ οι μεταχειρισμένες όχι (τα έχει κάνει ο προηγούμενος όταν την αγόρασε καινούρια). Μυστήρια πράγματα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εγώ θα το είχα στρώσει σε ένα σκ!!! Έχεις αργησειιιι

Καλοταξιδο

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Καλημέρα Γείτονα.
Το καλύτερο στρώσιμο που έκανα ήταν η διαδρομή.
Ηλιούπολη Λουτράκι από παλιά εθνική.
Λουτράκι λίμνη Βουλιαγμένης, Ηραίο, Πίσσια, Σχίνος, Αλεποχώρι, Ψάθα, Οινόη, Στεφάνη, Φυλή, Ηλιούπολη.
Περίπου 300κλμ.
Γεμίζεις και εικόνες πέρα από χιλιόμετρα.
Φίλε tomBrast είχες απόλυτο δίκιο!! Ευχαριστώ!!!
Η διαδρομή αυτή τα σπάει!
Έχει από όλα... βουνό θάλλασα στροφές ευθείες δάση (αν και μπόλικο καμμένο :( ) και γενικά είναι μια ωραιότατη μοτοσικλετιστική διαδρομή!!
Δυστυχώς δεν είχα μαζί αδιάβροχα (την πάτησε ο παλιός) και όταν άρχισε ψιχάλα αγχώθηκα και στην Λίμνη Βουλιαγμένης δεν κατάβηκα... ξεκίνησα για πίσω! Ούτε έβγαλα όσες φωτό ήθελα..
Το Τ ήταν άψογο... έκανα συνολικά 245χλμ με στάση μόνο για κατούρημα και ακόμα και την σέλα την πάλεψα μια χαρά (είχα στρομ μην ξεχνιόμαστε!). Βέβαια με παντελόνι μοτοσικλέτας!
Έμεινε κανά 70άρι χλμ μέχρι να κανονίσω το σέρβις... τπτ δλδ μι ατυπική καθημερινότητά μου (νταξ λίγο υπερβολικό αυτό) :) !!!!
 

tomBrast

Μέλος
Όνομα
ΘΩΜΑΣ
Μοτό
ΤΕΝΕRE 700
Φίλε tomBrast είχες απόλυτο δίκιο!! Ευχαριστώ!!!
Η διαδρομή αυτή τα σπάει!
Έχει από όλα... βουνό θάλλασα στροφές ευθείες δάση (αν και μπόλικο καμμένο :( ) και γενικά είναι μια ωραιότατη μοτοσικλετιστική διαδρομή!!
Δυστυχώς δεν είχα μαζί αδιάβροχα (την πάτησε ο παλιός) και όταν άρχισε ψιχάλα αγχώθηκα και στην Λίμνη Βουλιαγμένης δεν κατάβηκα... ξεκίνησα για πίσω! Ούτε έβγαλα όσες φωτό ήθελα..
Το Τ ήταν άψογο... έκανα συνολικά 245χλμ με στάση μόνο για κατούρημα και ακόμα και την σέλα την πάλεψα μια χαρά (είχα στρομ μην ξεχνιόμαστε!). Βέβαια με παντελόνι μοτοσικλέτας!
Έμεινε κανά 70άρι χλμ μέχρι να κανονίσω το σέρβις... τπτ δλδ μι ατυπική καθημερινότητά μου (νταξ λίγο υπερβολικό αυτό) :) !!!!
Ειλικρινά χαίρομαι που σου άρεσε!
Την είχα καταευχαριστηθεί και γω, και την έκανα τελικά και δεύτερη φορά με τον κολλητό μου, έτσι, για την βόλτα.
 
Top Bottom