Περιποίηση των μωρών μας

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
τετοιο πλυσιμο ( με ατμο) δεν εχω ματαξαναδει! Ουτε φυσικα το μηχανακι να παταει σε μοκέτα κατα την διαρκεια τς εργασιας και να βγαινει απο εκει σε εργοστασιακή κατασταση. Επαγγελματισμος,φιλικοτητα και αγαπη σε αυτο που κανει το πλυντηριο αυτο. Οποιος απο Β. Ελλάδα θελει να ξερει του στελνω pm .Δεν θα ηθελα να δημοσιευσω μηπως και θεωρηθει διαφήμιση. Σύσταση πηρα και εγω απο μελος εδω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
τετοιο πλυσιμο ( με ατμο) δεν εχω ματαξαναδει! Ουτε φυσικα το μηχανακι να παταει σε μοκέτα κατα την διαρκεια τς εργασιας και να βγαινει απο εκει σε εργοστασιακή κατασταση. Επαγγελματισμος,φιλικοτητα και αγαπη σε αυτο που κανει το πλυντηριο αυτο. Οποιος απο Β. Ελλάδα θελει να ξερει του στελνω pm .Δεν θα ηθελα να δημοσιευσω μηπως και θεωρηθει διαφήμιση. Σύσταση πηρα και εγω απο μελος εδω.
Ξεκίνησαν να πλένουν? Γιατί από τότε που είχες ρωτήσει ήταν εκτός εργασιών λόγω μετακόμισης.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Ουτε φυσικα το μηχανακι να παταει σε μοκέτα κατα την διαρκεια τς εργασιας και να βγαινει απο εκει σε εργοστασιακή κατασταση

Για την μοκέτα που αναφέρθηκε ,έξτρα πατάκι πάνω στην μοκέτα για την ακρίβεια.
Η μοκέτα στρωμένη σε όλο το μαγαζί
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
τετοιο πλυσιμο ( με ατμο) δεν εχω ματαξαναδει! Ουτε φυσικα το μηχανακι να παταει σε μοκέτα κατα την διαρκεια τς εργασιας και να βγαινει απο εκει σε εργοστασιακή κατασταση. Επαγγελματισμος,φιλικοτητα και αγαπη σε αυτο που κανει το πλυντηριο αυτο. Οποιος απο Β. Ελλάδα θελει να ξερει του στελνω pm .Δεν θα ηθελα να δημοσιευσω μηπως και θεωρηθει διαφήμιση. Σύσταση πηρα και εγω απο μελος εδω.
Ρε 'σεις τι να μη θεωρηθεί διαφήμιση και σαχλαμάρες. Φυσικά και θα διαφημίζουμε τους σωστούς επαγγελματίες.
Έχεις πληρωθεί για να διαφημίσεις; Αν όχι τα λέμε ανοιχτά* και φέρνουμε την ευθύνη της πρότασης μας εφόσον είμαστε ικανοποιημένοι!

EDIT: *Εκτός αν υπάρχει αντίρησση από τους διαχειριστές του forum (που δεν νομίζω).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε 'σεις τι να μη θεωρηθεί διαφήμιση και σαχλαμάρες. Φυσικά και θα διαφημίζουμε τους σωστούς επαγγελματίες.
Έχεις πληρωθεί για να διαφημίσεις; Αν όχι τα λέμε ανοιχτά και φέρνουμε την ευθύνη της πρότασης μας εφόσον είμαστε ικανοποιημένοι!
Έτσι....
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Το δέον νομίζω είναι, αν επιτρέπεται να γράφουμε καλά λόγια για κάποιους επαγγελματίες (δε λέω "διαφήμιση" γιατί τη θεωρώ εμπορική πρακτική που δε συνάδει με τη παρούσα φιλοσοφία του χώρου) αντίστοιχα, να μας επιτρέπεται να γράφουμε και αρνητικά λόγια για ορισμένους άλλους...

Να μπορώ δηλαδή -αν έχω μια άσχημη εμπειρία από μια συναλλαγή μου- να προστατέψω πιθανόν κάποια άλλα μέλη του χώρου (πχ. από βενζινάδικα με κακή ποιότητα βενζίνης ή πειραγμένες αντλίες)...


Btw, η βρώμα απο το πλύσιμο της μηχανής δε λερώνει τη μοκέτα?!?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το δέον νομίζω είναι, αν επιτρέπεται να γράφουμε καλά λόγια για κάποιους επαγγελματίες (δε λέω "διαφήμιση" γιατί τη θεωρώ εμπορική πρακτική που δε συνάδει με τη παρούσα φιλοσοφία του χώρου) αντίστοιχα, να μας επιτρέπεται να γράφουμε και αρνητικά λόγια για ορισμένους άλλους...

Να μπορώ δηλαδή -αν έχω μια άσχημη εμπειρία από μια συναλλαγή μου- να προστατέψω πιθανόν κάποια άλλα μέλη του χώρου (πχ. από βενζινάδικα με κακή ποιότητα βενζίνης ή πειραγμένες αντλίες)...


Btw, η βρώμα απο το πλύσιμο της μηχανής δε λερώνει τη μοκέτα?!?
Είναι λίγο άδικο όμως να μην έχουμε αντίλογο σε μια τέτοια περίπτωση.
Για παράδειγμα... Βγαίνω και λέω ότι ο τάδε μου έκανε σέρβις και μου χρέωσε ακριβά, ενώ στην πραγματικότητα το σέρβις είχε και αλλαγή αλυσίδας και τακάκια.
Το παράδειγμα που αναφέρω είναι πραγματικό και είχε συμβεί σε ένα παλιό φορουμ
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Είναι λίγο άδικο όμως να μην έχουμε αντίλογο σε μια τέτοια περίπτωση.
Για παράδειγμα... Βγαίνω και λέω ότι ο τάδε μου έκανε σέρβις και μου χρέωσε ακριβά, ενώ στην πραγματικότητα το σέρβις είχε και αλλαγή αλυσίδας και τακάκια.
Το παράδειγμα που αναφέρω είναι πραγματικό και είχε συμβεί σε ένα παλιό φορουμ
Ακριβώς όπως τα λες
Και άλλα πολλά χαριτωμένα έχουν αναφερθεί κατά καιρούς, και δε λέω μόνο στα φόρουμ, αλλά και σε συζητήσεις του καφέ...
Απλά αυτοί που γκρινιάζουν ξεχνάνε; ορισμένες φορές να αναφέρουν λεπτομέρειες που μπορεί και να τους βγάλουν λάθος
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
μια παρέμβαση
οι μαστοροι είναι άνθρωποι και σαν τέτοιοι κάνουν λαθοι
υπάρχει περίπτωση σε κάποιον αυτός ο μάστορας να εκσνε σφαλμα και σε άλλους 100 να έκανε παπάδες
το άσχημο ταξιδεύει γρήγορα το όμορφο πολύ αργά
το καλό πρέπει να επαινειτε, το κακο χρήζει ιδιαίτερης διαχείρισης πρακτικής αλλά και λεκτικής όταν πρόκειται για ανοιχτούς δημόσιους χώρους
πρέπει γενικά να είμαστε ψύχραιμοι στις αντιδράσεις μας ώστε να αντλήσουμε πολλές πληροφορίες για να μην χρειαστεί αργότερα να παραμετροποιησουμε !!!!!......
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στην δική μου μηχανή δεν κάνω καμία περιποίηση ειδική πλην μια φορά τον μήνα πλύσιμο τυπικό
μπρουταλ καταστάσεις
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Ρε 'σεις τι να μη θεωρηθεί διαφήμιση και σαχλαμάρες. Φυσικά και θα διαφημίζουμε τους σωστούς επαγγελματίες.
Έχεις πληρωθεί για να διαφημίσεις; Αν όχι τα λέμε ανοιχτά* και φέρνουμε την ευθύνη της πρότασης μας εφόσον είμαστε ικανοποιημένοι!

EDIT: *Εκτός αν υπάρχει αντίρησση από τους διαχειριστές του forum (που δεν νομίζω).
αν εχω πληρωθει για να διαφημισω; ΟΥΥΥΥΥΥ για αυτο εχω μια υπερσυχρονη μοτο ετων 23. Απο το πολυ χρημα.
Απλα ο λογος ειναι οτι καποιοι αλλοι φερουν την ευθυνη λειτουργιας του φορουμ και θεωρω υποχρεωση μου να μην λειτουργώ αυτοβούλως παρα μονο με την εγκριση τους.
 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Στην Θεσσαλονίκη που ακριβώς βρίσκεται? ποτέ δεν ξέρεις .... Αθήνα υπάρχει κανείς με κάτι αντίστοιχο? Έστω να πλένει καλά και σε λογικές τιμές με συμβατικό εξοπλισμό.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
αν εχω πληρωθει για να διαφημισω; ΟΥΥΥΥΥΥ για αυτο εχω μια υπερσυχρονη μοτο ετων 23. Απο το πολυ χρημα.
Απλα ο λογος ειναι οτι καποιοι αλλοι φερουν την ευθυνη λειτουργιας του φορουμ και θεωρω υποχρεωση μου να μην λειτουργώ αυτοβούλως παρα μονο με την εγκριση τους.
Πολύ σωστά σκέφτεσαι, αλλά επειδή κι εσύ παρακολουθείς το forum αρκετό καιρό θα έχεις προσέξει πως "διαφήμιση" με το σωστό τρόπο κάνουμε σε όλους τους σωστούς επαγγελματίες για να βοηθάμε και αυτούς και κυρίως εμάς.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Μουτρο (freewind) που τριζει/βρονταει σε λακουβες κ τα σχετικα?
Ταινια ''αεροστοπ'' να απορροφαει κραδασμους?
Σιλικονη?
Αλλαγη?
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Καλημέρα σας,
να ρωτήσω βρε παιδιά αν μπορούμε να πλύνουμε την μοτοσυκλέτα μας χωρίς το κουστούμι? Το SV που έχω πάρει ήταν σε ακινησία καιρό και θέλω να το σουλουπώσω λίγο. Έχω βγάλει το κουστούμι (για άλλες δουλειές) και σκέφτομαι να πατήσω ένα πλύσιμο, να φύγουν οι βρωμιές και οι σκόνες. Πρέπει να βγάλω μπαταρία?
 
Top Bottom