Περι θορυβων σασμαν!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γ@μωτ'
 

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Να πω λοιπόν τότε :)
Ξεκινάμε με σκουριασμένα ρουλεμάν τιμονιού λόγω άριστης συντήρησης εννοείται, συνεχίζουμε με κολλαρο ψυγείου εκτονωμενο, tps,βαλβίδα πίεσης λαδιού, αντλία πίσω φρένου, φίλτρα αντλίας βενζίνης, δίσκοι συμπλέκτη που ενώ ήταν εντός ορίων φιμπερενιοι και μεταλλικοι πατιναριζε.......δεν ήταν τα λάδια εννοείται....και τέλος....
Πούλημα...
Θα μου λείψει πολύ το ομολογώ :p
πωωω δυσκολη φαση χαχα,για το adv μιλαμε; τι χρονολογιας αν επιτρεπεται;;
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Κατσε, σε 990 ειναι το θεμα? Γιατι εγω για 690 καταλαβα.

Αν μιλαμε για 990, η νεκρα μπαινει ευκολα? Οι αλλαγες απο 1η-2α και αναποδα ειναι ευκολες ή θελει ζορι ο λεβιες?
 

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Κατσε, σε 990 ειναι το θεμα? Γιατι εγω για 690 καταλαβα.

Αν μιλαμε για 990, η νεκρα μπαινει ευκολα? Οι αλλαγες απο 1η-2α και αναποδα ειναι ευκολες ή θελει ζορι ο λεβιες?
990 εχω,smt συγκεκριμενα του 2009. Ολα βουτηρο κανονικα, μονο αυτο στην πρωτη φορα που θα κουμπωσω την πρωτη ταχυτητα που μοιραια θα ειναι λιγο κρυο.. Οχι τιποτ τρελο οπως προειπα,απλα ακουγεται λιγο παραπανω..Σε σχετικη επικοινωνια με τον Δημητροπουλο μου εξηγεισαι πως το μηχανακι εχει ισια δοντια σασμαν και ειναι φυσικο να ακουγετια λιγο παραπανω. Απλα θελω να ειμαι για ολα 100% σιγουρος για να αποφευγω θεματα οσο μπορω και να ειμαι ησυχος και γω.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Απλα θελω να ειμαι για ολα 100% σιγουρος για να αποφευγω θεματα οσο μπορω και να ειμαι ησυχος και γω.
Αυτό τώρα πάλι....με το σατανά που καβαλας....τι το θελες καλέ μου άνθρωπε :p:p
 

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Αυτό τώρα πάλι....με το σατανά που καβαλας....τι το θελες καλέ μου άνθρωπε :p:p
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ε γιαυτο εβαλα και το "οσο μπορω",να ξερουμε και τι λεμε :fun
 
Top Bottom