Περι πισω αναρτησης r1200gs

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Εφτασε μάλλον ο καιρός σιγά σιγά στο ρημάδι(r1200gs 07)να μπει ένα πισω αμορτισέρ. Το μηχανάκι φοράει τώρα hyperpro ελατήριο και μαμά showa αμορτισέρ.
Οι λυσεις, επισκευή αμορτισερ με το ίδιο ελατήριο. Επισκευή αμορτισερ με αγορά ohlins ελατήριο, η μια καινούργια ανάρτηση. Το μπάτζετ βαριά 500.υπαρχει κάποια λυση καινουργιου ποιοτικού πισω αμορτισέρ σ αυτά τα λεφτά ή να μείνω μ ότι έχω? Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις σκέψεις σας
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν δεν βρεις ohlins ή κάποιο wp μείνε εκεί που είσαι με επισκευουλα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν το ελατήριο είναι σωστό για τα κιλά σου, εντός προδιαγραφών μήκους και δεν είχες παράπονο από την μαμά ανάρτηση, με σέρβις στην περιοχή των 120 ευρώ θα είσαι πάλι ΟΚ.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πάρε ένα περτικαλι να ηρεμήσεις μωρ'αδερφάκι μου...
Ειναι και της μοδος.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν ανεχόμαστε το χιουμοράκι?? Το παίζουμε θιγμένοι??



ορίστε μωρέ, λίγα ψιλά παραπάνω θα βάλεις να μπορείς να με προλαβαίνεις, για σένα δουλέυω

Ούτε καν
Ολινς... Μονόδρομος σε αυτα τα φράγκα, έστω και μεταχειρω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εγώ στη θέση του αφου έχει βάλει και ελατήριο θα το πήγαινα σε κανα Ρεμούνδο για μια καλή επισκευή.

Κατα τα άλλα την Wilbers την εχω πολύ ψηλά.
Και καλά κάνεις, είναι πολύ καλή λύση, αλλά σε αυτά τα χρήματα βρίσκει ολινς
Λόγω ιδιαιτεροτητας του GS, η ολινς κάνει την διαφορά
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Αν το ελατήριο είναι σωστό για τα κιλά σου, εντός προδιαγραφών μήκους και δεν είχες παράπονο από την μαμά ανάρτηση, με σέρβις στην περιοχή των 120 ευρώ θα είσαι πάλι ΟΚ.
Πήρα τηλ σήμερα τον k-shock και μου είπε ότι το ελατήριο το hyperpro επειδή είναι προοδευτικο δεν έχει κιλά αναβάτη, βγαίνει ένα όλο κ όλο... Όποτε μάλλον με βλέπω για μια επισκευής του αμορτισέρ κ αμα δεν μ αρέσει... Πουλάω το μηχανάκι να τελειώνουμε
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν στα είπε σωστά ή μου τα είχε πει λάθος κάποτε η τεκνομοτο. Πούλα το να γλιτώσεις από την πενφέ, ου σιξ σιξ σιξ. Αν δεν ήταν η Χόντα να τους δώσει ανάρτηση μέσω showa...
 
Top Bottom