Πλαστικό προτατευτικό κινητήρα

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Έχει τοποθετήσει κάποιος κάτι αντίστοιχο;
Υπάρχει πρόβλημα με τις θερμοκρασίες;
Οι μπότες μου τρίβονται στα καπάκια
του κινητήρα δεξιά-αριστερά και έγινε σημάδι και στις μπότες και στον κινητήρα
και σκέφτηκα κάτι τέτοιο.....
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Έχει τοποθετήσει κάποιος κάτι αντίστοιχο;
Υπάρχει πρόβλημα με τις θερμοκρασίες;
Οι μπότες μου τρίβονται στα καπάκια
του κινητήρα δεξιά-αριστερά και έγινε σημάδι και στις μπότες και στον κινητήρα
και σκέφτηκα κάτι τέτοιο.....
Aπο το aliexpress;
Εχω διαβασει οτι το δεξιο προστατευτικο θελει λιγο κοψιμο σε καποια σημεια για να κουμπωσει σωστα
Δεν νομιζω παντως να εχεις προβλημα με την θερμοκρασια Δηλ τι; Θα λιωσουν; Δεν νομιζω
Τετοια προστατευτικα βγαζει και η acerbis και μαλλον και αλλες γνωστες εταιριες αλλα νομιζω οχι για το crf 300l
 
Reactions: Noe

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Τέτοια ποιοτικά βγάζει η Polysport με αντίστοιχα υψηλό κόστος.
Έβαλα στο Africa, αλλά ενώ τα έδινε και για το AS , υπήρχε ασυμβατότητα με την ποδιά και έπρεπε να κόψω λίγο το αριστερό, πράγμα που δεν δέχτηκα και τα επέστρεψα.

Πάντως μου άάρεσαν πάνω στην μοτοσυκλέτα και λογικά προστατεύουν αρκετά τα καπάκια του μοτερ
 
Reactions: Noe

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Aπο το aliexpress;
Εχω διαβασει οτι το δεξιο προστατευτικο θελει λιγο κοψιμο σε καποια σημεια για να κουμπωσει σωστα
Δεν νομιζω παντως να εχεις προβλημα με την θερμοκρασια Δηλ τι; Θα λιωσουν; Δεν νομιζω
Τετοια προστατευτικα βγαζει και η acerbis και μαλλον και αλλες γνωστες εταιριες αλλα νομιζω οχι για το crf 300l
Ναί Κώστα απο Aliexress.
Γύρω στα 85ευρω τελική τιμή με φόρους και μεταφορικά,αλλά πολλά για κινέζικο πλαστικό.
Δυστηχώς οι επώνυμες εταιρείς του χώρου δεν έχω βρεί να έχουν βγάλει κάτι για το CRF 300L.
Η acerbis εχω βρεί να έχει για crf250r και κάτι τέτοια.
Πιθανών να θέλει κόψιμο και ίσως και λίγο ΄΄άνοιγμα΄΄ η ποδιά της acerbis που έχω.
 
Top Bottom