Πληροφορίες για Σαντορίνη!

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Την καλησπέρα μου σε ολη την ομάδα! Δεδομενων των συνθηκων και παρα κορωνοιου,φετος ειναι μια καλη ευκαιρια για το πορτοφολι για επισκεψη στο ηφαιστειο! Σαντορινη λοιπον... Θα ξεκινησω απο τα βασικα οσον αφορα το περηφανο ατι! Ειχα σχεδιασει να παρω μικρο μηχανακι αλλα εν τελη δεν εκατσε και θα πρεπει να παρω το 990! Θα μπορουσε καποιος να με πληροφορησει γενικα για τα σημεια παρκινκ; Ο ξενοδοχος μου ειπε οτι εχουν αγορασει τα στενακια ιδιωτες και θα πρεπει να την αφηνω λεει 50 μετρα πιο περα σε δημοσιο παρκινκ και δεν θα μπορω να εχω οπτικη επαφη απο το δωματιο :Ο Τρελαθηκα και παιρνουν σκεψεις περι κλοπων-ζημιων απο το μυαλο μου! Οποτε ξερει καποιος ντοπιος τι ισχυει μετα παραπανω και αν υπρχει ο παραπάνω κινδηνος; Επιπλεον,αφηνωντας το παραληρημα μου,πως ειναι οι δρομοι; Υπαρχουν ¨"ξεχωριστες¨ομορφες διαδρομές για την μοτοσυκλέτα; Τι θα μου προτεινατε να επισκεφτω και σε τι κατασταση ειναι οι δρομοι; (σεμισλικ γαρ :( ). Και για να συνδεσω τα παραπανω,η διαμονη μου θα ειναι στα φηρά! Ξερει καποιος εάν θα μπορούσα να βρω ιδιωτικό χωρο σταθμευσης; Ξερω πολυ αγχος αλλα ακουγονται τοσα χαχα! Ευχαριστώ εκ των πρωτερων και καλο καλοκαίρι ευχομαι!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μεταφέρθηκε στη σχετική ενότητα.
Επίσης καλό καλοκαίρι!
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Καλησπέρα από Ναξο,
Στα νησιά δε κλέβουνε μοτοσακά (γύρω γύρω θάλασσα που θα το πάνε) μην ανησυχεις για το παρκιν. Εγώ αφήνω τα κλειδιά χειμώνα καλοκαίρι πάνω.
Σχετικα με διαδρομές ..
Δεν έχει μεγάλο οδικό δίκτυο οποτε είτε είσαι μονος είτε διπλός στη σέλα θα προλάβεις σε δυο μέρες να τα γυρίσεις όλα από άκρη σε άκρη.
Κάμε τις βολτες σου, αραξε στη καλντερα Και μην αγχώνεσαι!
 

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Καλησπέρα από Ναξο,
Στα νησιά δε κλέβουνε μοτοσακά (γύρω γύρω θάλασσα που θα το πάνε) μην ανησυχεις για το παρκιν. Εγώ αφήνω τα κλειδιά χειμώνα καλοκαίρι πάνω.
Σχετικα με διαδρομές ..
Δεν έχει μεγάλο οδικό δίκτυο οποτε είτε είσαι μονος είτε διπλός στη σέλα θα προλάβεις σε δυο μέρες να τα γυρίσεις όλα από άκρη σε άκρη.
Κάμε τις βολτες σου, αραξε στη καλντερα Και μην αγχώνεσαι!
Καλησπερες! Ευχαριστώ παρα πολυ για την απάντηση! Η αληθεια ειναι πως εχω τρομερο θεμα με την μηχανη να μην την βλεπω κλπ αλλα και εγω αυτο εχω στο νου οποτε θα προσπαθησω να ηρεμισω χαχα! Οσον αφορα τις διαδρομες απλα ονειρευομαι το smt με θεα το ηφαιστειο! Καλο καλοκαιρι ευχομαι και παντα ορθιοι,ευχαριστω πολυ και παλι!
 
Top Bottom