Ποδηλατικά παπούτσια (Νο 46) της Bontrager (TREK) για Mountain με κουμπώματα για τα πετάλια

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Χαρίζονται τα παρακάτω ποδηλατικά παπούτσια. Έχουν φορεθεί καμιά δεκαριά φορές και είναι σε άριστη εμφανισιακή κατάσταση αλλά είναι 6ετίας, μπορεί και 7ετίας. Η φόρμα τους είναι όμοια με ενός κλασικού αθλητικού σε Νο 46.



 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλημέρα Στέφανε.θα με ενδιέφεραν μιας και κανω τα πρωτα βηματα στο mountain.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είναι παπούτσια για πετάλια κουμπωτά που τα λένε spd στην ποδηλατική πιάτσα. Άρα θα χρειαστείς και τα ανάλογα πετάλια σε περίπτωση που χρησιμοποιείς flat.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Είναι παπούτσια για πετάλια κουμπωτά που τα λένε spd στην ποδηλατική πιάτσα. Άρα θα χρειαστείς και τα ανάλογα πετάλια σε περίπτωση που χρησιμοποιείς flat.
Ναι γνωρίζω για τα κουμπωτα.ψαχνω τωρα πληροφορίες φουλ.αν και το κυριο μου προβλημα ειναι οτι ειναι φουλ φλατ εδω το πεδιο και θελει μετανάστευση.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ναι γνωρίζω για τα κουμπωτα.ψαχνω τωρα πληροφορίες φουλ.αν και το κυριο μου προβλημα ειναι οτι ειναι φουλ φλατ εδω το πεδιο και θελει μετανάστευση.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε πια περιοχή είσαι?
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Κατά 99% έχω spare spd, είναι Shimano XT. Θυμάμαι δεν είχαν κάτι, αλλά τα είχα βγάλει και έβαλα XTR.
Θα γράψω το απόγευμα, μπας και στα στείλουμε πακέτο. Εκτός αν βρεθούμε κάπου :)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλημέρα Στέφανε.θα με ενδιέφεραν μιας και κανω τα πρωτα βηματα στο mountain.
Άκη μου... δικά σου και μην αγχώνεσαι για το κούμπωμα, ρυθμίζεται το επίπεδο "κλειδώματος" στα πετάλια, οπότε μπορείς στην αρχή να τα έχεις στο πολύ χαλαρό (μέχρι να τα συνηθίσεις).



Προς Αμαλιαδα.νομος Ηλείας.
Άκη μου.... μας πέθανες.
Ελπίζω τουλάχιστον να σε βολεύει η ACS που μου είναι κάπως πιο εύκολα προσβάσιμη (και κυρίως λιγότερο χρονοβόρα από ένα κλασικό ΕΛΤΑ).



Στείλε μου π.μ. με τα στοιχεία σου.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Άκη μου... δικά σου και μην αγχώνεσαι για το κούμπωμα, ρυθμίζεται το επίπεδο "κλειδώματος" στα πετάλια, οπότε μπορείς στην αρχή να τα έχεις στο πολύ χαλαρό (μέχρι να τα συνηθίσεις).


Άκη μου.... μας πέθανες.
Ελπίζω τουλάχιστον να σε βολεύει η ACS που μου είναι κάπως πιο εύκολα προσβάσιμη (και κυρίως λιγότερο χρονοβόρα από ένα κλασικό ΕΛΤΑ).


Στείλε μου π.μ. με τα στοιχεία σου.
"Κούμπωσε" δηλαδή!!!! :p
"Περπατάνε" προς Αμαλιάδα!!!!! :ok:
 
Reactions: STF

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Προς Αμαλιαδα.νομος Ηλείας.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ψάξε στην εφαρμογή Strava μη τυχόν υπάρχουν μονοπάτια στα γύρω βουνά. Αλλά θα χρειαστείς ιχ και σχάρα για να φορτώνεις το ποδήλατο ως εκεί.

Ότι θες ρωτά και το νου σου γιατί έχει ξεφύγει το πράμα στην ποδηλατική κοινότητα. Όλα έχουν γίνει πολύ ακριβά.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ψάξε στην εφαρμογή Strava μη τυχόν υπάρχουν μονοπάτια στα γύρω βουνά. Αλλά θα χρειαστείς ιχ και σχάρα για να φορτώνεις το ποδήλατο ως εκεί.

Ότι θες ρωτά και το νου σου γιατί έχει ξεφύγει το πράμα στην ποδηλατική κοινότητα. Όλα έχουν γίνει πολύ ακριβά.

Σχαρα εχω ηδη παραγγείλει..
Ωραια θα δω στην εφαρμογή να βρω τιποτα.
Κατι εχω καταλάβει με τις τιμές...

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Βουνό και Αμαλιάδα.....
Τον άλλο μήνα περνάω λάστιχα χωμάτινα στην Ιταλίδα και με βλέπω να ανεβαίνω Μαίναλο και Πάρνωνα γιατί εδώ σακατ δεν υπάρχει ντιπ μονοπάτι......

Παίδες άμα περισσεύει και κάνα dropper μιλάτε ρε

Έχω κατι γνωστούς Αμαλιάδα από το τρέξιμο.
Και κάντε μας και φίλους στο στραβα να βλέπουμε τα χάλια μας ρεεεε..

Add Gio xrono
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Καλημέρα Στέφανε.θα με ενδιέφεραν μιας και κανω τα πρωτα βηματα στο mountain.
Καλή σου μέρα Άκη. Θα σε ενδιέφεραν και τα πετάλια ή όχι?
Εάν ναι, στείλε μου τα στοιχεία σου.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Θα χαρώ να τα απολαύσεις και ελπίζω κάποια στιγμή να σε βάλουν στον κόσμο των spd πράγμα που εμένα μου άνοιξε νέους ορίζοντες όταν ανακάλυψα το "τράβηγμα" του πεταλιού.

Παρακαλώ να μεταφερθεί στις διεκπεραιωμένες.
 
Top Bottom