Ποιός ψήνεται ένα βράδυ Χολομώντα?

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Όπως γράφω και στον τίτλο ένα Σάββατο βράδυ - ημερομηνία ρευστή προς το παρών - διανυκτέρευση με σκηνή στον αγαπημένο Χολομώντα έτσι για χειμωνιάτικο ξεκαβλωμα !!
Διαδρομή και μέρος διανυκτέρευσης έχω κάτι ψιλά κατά νου, γενικά 70 περίπου χαλλαρα χιλιόμετρα ον οφ χώμα και άσφαλτο - ύπνος κάτω από τα αστέρια αν υπάρχουν και φαίνονται .. μπάρμπεκιου. κρύο>θεραπεία, φωτό>κυνήγι και λοιπές ανωμαλίες... ψήνουμε ένα καφεδάκι Κυριακή πρωί και πίσω σπίτια μας μεσημέρι απλά και αντβεντουρισια!

Λάστιχα στις καλές μας τουλάχιστον 50/50 και λοιπά αξεσουάρ δεν χρειάζεται να τα αναφέρω.
Σημείο συνάντησης κάπου κοντά στον Άγιο Πρόδρομο βοήθεια μας!
Ώρα αναχώρησης και ημερομηνία θα δωθεί σύντομα!

Ο τολμων τολμά!

ΥΓ .1
Ξέρω ότι ξέρεις ότι ροχαλιζω και πανσελιαζομαι τα βράδια και αυτό είναι αποτρεπτικός λόγος να έρθεις αλλά αν δεν μαζευτούμε 2-3 θα πάω μόνος ετσι κι αλλιώς!
ΥΓ.2
Η βόλτα μπορεί να εξελιχθεί σε διαδήλωση κατά του κοινωνικού ρατσισμού, εννοείται δεκτοί εμβολιασμενοι ανεμβολιαστοι.
Όχι στα ναρκωτικά δεν φτάνουν για όλους, όχι στους εναέριους ψεκασμούς, η γη είναι στρογγυλή υπάρχουν κι αποδείξεις, δικαίωμα σε όλους τους γήινους ένα δωρεάν εισιτήριο για τον Άρη και τον Γανυμήδη!
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Αν και αυτήν την περίοδο είμαι ξεσελωτος, δηλώνω ενδιαφέρον από περιβαλλοντικής απόψεως καθώς και για τη διδακτορική διατριβή μου:

"Διώχνει το ροχαλητό του πάνθηρα τα τσακάλια του Χολομωντα ή είναι ερωτικο κάλεσμα;"


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραία τρέλα... ;)
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Αν και αυτήν την περίοδο είμαι ξεσελωτος, δηλώνω ενδιαφέρον από περιβαλλοντικής απόψεως καθώς και για τη διδακτορική διατριβή μου:

"Διώχνει το ροχαλητό του πάνθηρα τα τσακάλια του Χολομωντα ή είναι ερωτικο κάλεσμα;"


Sent from my iPhone using Tapatalk
χε.,χε.,εγω ερωτικό κάλεσμα το νιώθω!
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Τι εχει το εργαλείο και είναι ξεσέλωτο Σπύρο?
Είναι σε αλλά χέρια. Δημιουργήθηκε μεγάλη ανάγκη για αμαξι και έπρεπε να φύγει. Στο μέλλον τα καλύτερα όμως.
Που θα πάει; Κάποια στιγμή δεν θα γυρίσει ο τροχός;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Είναι σε αλλά χέρια. Δημιουργήθηκε μεγάλη ανάγκη για αμαξι και έπρεπε να φύγει. Στο μέλλον τα καλύτερα όμως.
Που θα πάει; Κάποια στιγμή δεν θα γυρίσει ο τροχός;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πρώτα οι ανάγκες φίλος κατά τα άλλα εύχομαι να γυρίσει ο τροχός το συντομότερο!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Θα δείξεις στο κόσμο και τον Ιταμο; ή πέφτει εκτός πλάνου;
Μόνο Χολομώντα θα είναι η γύρα καρδιά Χαλκιδικής, . ο Ιταμος είναι άλλο κεφάλαιο μια εξόρμηση από μόνη της!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Ελεφαντεντρέφεν φάση με χιόνι η θα περιμένεις πιο γλυκό καιρό;
Καλή φάση και το ελεφaντεν - ειναι ποιο πολλές μέρες νομίζω -
η ΄ελπίδα΄μας μαμισε ενα χιονάκι έριξε και παρέλυσε η μιση ελλαδα,
μια μερα και ένα βραδυ διανυκερευση το σκεφομαι χαμενοι μεσα στο Χολομώντα αλλα δεν βλέπω να το κουνάει κανένας βορειος.
Μοναχός σου χορευε και όσο θέλεις πήδα - τιτλος για το βίντεο χε!!χε!!!.,!
 
Top Bottom