Πραγματάκια για το lc4 640

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Καλημέρα orange adventurαδες.
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.
Για το lc4 640 μου,(είναι του 2000,με συμπλέκτη ντίζας,όχι υδραυλικό)θέλω να αλλάξω μανέτες γιατί είναι χτυπημένες και στραβωμένες,ίσως κοντές.
Θέλω να βάλω ένα καθρέπτη γιατί μου έχει σπάσει,
Θέλω δυο φλασάκια να αλλάξω και θέλω να βάλω και καινούργια κολλάρα για το ψυγείο γιατί έχουν τρυπήσει.
Αυτά,θα τα ήθελα after market με χαμηλή τιμή.
Υπάρχουν ας πούμε κάτι μαγαζιά απο Κίνα στο ebay,τα οποία έχουν ωραίες μανέτες φτηνές.
Αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να εμπιστευτώ.Αν ξέρετε κανένα μαγαζί που να τα βρω μαζεμένα και φτηνα,είτε ζωντανό ελληνικό,είτε ebay,Κινα ή αλλού,θα με βόηθαγε.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
το πιο βασικο ειναι να αλαξεις τα κολαρα του ψυγειου
αυτο μην το παραμελεις !!!!
τα φλασακια ειναι φθηνα απο οπου και να τα παρεις
για μανετες δε ξερω αλλα παρε κατι καλο μην μπλεκεις με μεταφορες απο κινα
καθρεφτες κοιτα να κανεις καμια μοντα και βαλε απο κανενα αλλο εστω και παπι, θα σπασουν ξανα
τα κολαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι για τις μανετες που έχω κατά καιρούς πάρει και εγώ και φίλοι μου.
Αυτές με τα 20 ευρώ.
Είναι αρκετά καλές απλώς προτίμησε ανοιχτά χρώματα (ασημί πχ όχι μαύρες) γιατί ξεβαφουν με τον καιρό.
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Καλημέρα orange adventurαδες.
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.
Για το lc4 640 μου,(είναι του 2000,με συμπλέκτη ντίζας,όχι υδραυλικό)θέλω να αλλάξω μανέτες γιατί είναι χτυπημένες και στραβωμένες,ίσως κοντές.
Θέλω να βάλω ένα καθρέπτη γιατί μου έχει σπάσει,
Θέλω δυο φλασάκια να αλλάξω και θέλω να βάλω και καινούργια κολλάρα για το ψυγείο γιατί έχουν τρυπήσει.
Αυτά,θα τα ήθελα after market με χαμηλή τιμή.
Υπάρχουν ας πούμε κάτι μαγαζιά απο Κίνα στο ebay,τα οποία έχουν ωραίες μανέτες φτηνές.
Αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να εμπιστευτώ.Αν ξέρετε κανένα μαγαζί που να τα βρω μαζεμένα και φτηνα,είτε ζωντανό ελληνικό,είτε ebay,Κινα ή αλλού,θα με βόηθαγε.
Αυτό είναι το πρώτο,σίγουρα.και μάλλον θα το παω στο χελιωτη να το κάνει αυτός,μαζί με ένα σερβισακι στο καρμπυρατερ ισως και κανα λαδάκι;αλλά σίγουρα έχει προτεραιότητα το κολλαρο.
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι για τις μανετες που έχω κατά καιρούς πάρει και εγώ και φίλοι μου.
Αυτές με τα 20 ευρώ.
Είναι αρκετά καλές απλώς προτίμησε ανοιχτά χρώματα (ασημί πχ όχι μαύρες) γιατί ξεβαφουν με τον καιρό.
Από που δηλαδή;Ελλάδα; η έξω;
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Kαθρεφτες ανακλινομενοι για να μην σπανε στις τουμπες
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=motorcycle+folding+mirrors&_sop=15

Μανετες ρυθμιζομενες και σπαστες επισης για να μην σπανε στις τουμπες
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=folding+cluthch+brake+levers&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xfolding+clutch+brake+levers+for+KTM+lc4.TRS0&_nkw=folding+clutch+brake+levers+for+KTM+lc4&_sacat=0

Τετοιες μανετες εχω εδω και μερικα χρονια και ειναι αψογες Ουτε καν εχουν ξεβαψει
Επισης τετοιους καθρεφτες εχω και τους εχω πληρωσει πολυ παραπανω αλλα ισως να εχουν πιο καλη ορατοτητα οι ακριβοι Μπορει ομως και οχι!
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
το πιο βασικο ειναι να αλαξεις τα κολαρα του ψυγειου
αυτο μην το παραμελεις !!!!
τα φλασακια ειναι φθηνα απο οπου και να τα παρεις
για μανετες δε ξερω αλλα παρε κατι καλο μην μπλεκεις με μεταφορες απο κινα
καθρεφτες κοιτα να κανεις καμια μοντα και βαλε απο κανενα αλλο εστω και παπι, θα σπασουν ξανα
τα κολαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μανετες γνήσιες Ktm εννοείς;θα ήθελα κάτι φτηνότερο.
Ναι για καθρέπτες και φλασάκια κάτι έχω κατά νου.
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Τι παρουσιάζουν τα κολάρα και στα ποσά χιλιόμετρα ? Για να ξέρω να το προγραματισω . Τα τσεκαρα τα δικά μου και δείχνουν οκ πρός το παρόν κανένα σκησιμο ή φθορά

Στάλθηκε από το Elite 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αυτο δεν μπορει να στο πει καποιος παρα μονο το υλικό δηλαδη θα χάσει την στιλπνότητα του και θα γινει άκαμπτο αν δουλεύεις το μηχανακι μεσα σε πόλη και το βεντιλατερ παιρνει κάθε τρεις και λιγο τοτε η επόμενη φάση θα ειναι να αρχίζει να σκάει , επιφανειακά σκασίματα που με τον καιρο θα γίνουν κοψίματα και θα εχεις διαρροές
 
Top Bottom