Προβλήμα με κουμπί σε dainese d-explorer 2 παντελόνι .

Don_kwstas

Μέλος
Όνομα
Kwstas
Μοτό
BMW F800GS ADV 14
Καλησπέρα , αγοράσα απο ισπανικό σαιτ το παντελόνι της dainese το d-explorer 2 , παω να το βάλω και μου φευγεί το κουμπι που κλείνει , ξέρει κανένας εαν μπορεί να φτιαχτεί με κάποιον τρόπο στην ελλάδα, υπάρχει επίσημη αντιπροσωπεία στην ελλάδα της dainese ? ή αναγκαστικά το στελνώ πίσω ;
 

papiobios

Μέλος
Όνομα
Aμπνταλα
Μοτό
Caponord 1000
Kaze-r
Kle 500
Υπάρχει ένα μαγαζί στο ζωγράφου που επισκευάζει εξοπλισμό Μότο δεν θυμάμαι στοιχεία δυστυχώς.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ενταξει ρε σεις, ενα κουμπι ειναι. Μεχρι να το στειλει και να το παρει θα εχει ερθει καλοκαιρι.

Εγω θα το πηγαινα στο riders art and craft. Google it.
:)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ενταξει ρε σεις, ενα κουμπι ειναι. Μεχρι να το στειλει και να το παρει θα εχει ερθει καλοκαιρι.

Εγω θα το πηγαινα στο riders art and craft. Google it.
:)
Μέχρι να ανοίξουν οι προορισμοί θα είναι καλοκαίρι του 2022 είπες; Προλαβαίνει να χάσει και κιλά να μην πιέζει το κουμπί. :D
 

papiobios

Μέλος
Όνομα
Aμπνταλα
Μοτό
Caponord 1000
Kaze-r
Kle 500
Ενταξει ρε σεις, ενα κουμπι ειναι. Μεχρι να το στειλει και να το παρει θα εχει ερθει καλοκαιρι.

Εγω θα το πηγαινα στο riders art and craft. Google it.
:)
Αυτό το μαγαζί νομίζω έλεγα πιο πάνω.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Αν έχεις ψωνίσει σε τιμή με μεγάλη έκπτωση, πιθανότατα έχεις πάρει διαλογής.
Συνέβη και σε μένα παντελόνι που γενικά πουλιόταν 160 - 180 ευρώ, το πήρα 120 από μαγαζί του εξωτερικού. Είχε μια διχρωμία πολύ έντονη οπότε δεν μπορούσε να γίνει κάτι και το επέστρεψα και πήρα τα χρήματά μου.
Αν είναι μόνο το κουμπί και κατά τα άλλα οκ, σκέψου αυτό που λένε πιο πάνω να το επισκευάσεις και να το κρατήσεις ;)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ενα αλλο μαγαζι που κανει τετοιες επισκευες ειναι ο Παπασταυρου που φερνει τα Dainese στην Καλλιροης στην Αθηνα, εχω φτιαξει εκει ακριβως το ιδιο προβλημα σε παντελονι. Εννοειται δεν το φτιαχνουν αυτοι, το στελνουν καπου αλλα γινεται καλη δουλεια. Μουχε στοιχισει 7-8€ αν θυμαμαι καλα.
 
Top Bottom