Προβληματισμός για ασφάλτινα ελαστικά

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Ηλια ευχαριστω πολυ για την προταση, αλλα εχω ανθρωπο δικο μου που συνεργαζομαι και χρονια τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενος, οποτε δεν τον αλλαζω.
Ασε που θεωρω οτι στα λαστιχα δεν αξιζει ιδιαιτερα το ψαξιμο, ολες οι τιμες που παντα ευρησκα ειχαν διαφορα 10-20 ευρω, οποτε τσαμπα κοπος να πας καπου που δεν ειναι κοντα σου και να φας και μια ωρα στα τηλεφωνα να ψαχνεις...
 

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE
Ηλια ευχαριστω πολυ για την προταση, αλλα εχω ανθρωπο δικο μου που συνεργαζομαι και χρονια τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενος, οποτε δεν τον αλλαζω.
Ασε που θεωρω οτι στα λαστιχα δεν αξιζει ιδιαιτερα το ψαξιμο, ολες οι τιμες που παντα ευρησκα ειχαν διαφορα 10-20 ευρω, οποτε τσαμπα κοπος να πας καπου που δεν ειναι κοντα σου και να φας και μια ωρα στα τηλεφωνα να ψαχνεις...
Τελικα τι έβαλες ??

Ειμαι σε σκέψεις για το ταξιδι προς Ελλαδα το καλοκαίρι ανάμεσα στις παρακατω επιλογες :
  • να βαλω πισω τα ContiTrailAttack3 που εχουν ακομα μπολικο "ψωμί"
  • να αφησω τα ΜΙΤΑS Ε7+ τα οποια ομως εχω την αισθηση οτι γλυστρανε στο βρεμενο (σε καλη ασφαλτο κιολας)
  • να δοκιμασω τα Dunlop Trailmax Meridian, μιας και ειμαι και Dunlopakias αλλα με τρωει ο κωλος μου για περιττα εξοδα
Εχει καποιος πειρα απο ContiTrailAttack3 και Dunlop Trailmax Meridian ?
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Τιποτα ακομα, πηγα μια βολτα σε καλο στροφιλικι και δεν ειδα να με πουλαει καπου το michelin, οποτε προς το παρον εμεινα με τα ιδια...ειναι και η καραντινα που δεν γραφω χλμ...
Αλλα αν με πηγαινες τωρα σε λαστιχά, τα contitrailattcak3 θα παρηγγελνα
 
Top Bottom