Προβολάκια Ομίχλης.. Ιδέες..

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
led τεχνολογιας cree και δεν θες τιποτα αλλο.
Το ερωτημα ειναι καρφια η διαχυσεως.... γιατι ως γνωστον περι ορεξεως σπανοκοτυροπρασοπιτα!!!!!
 

MikeKav

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα - Ορεστιάδα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Varadero
Εγώ καθαρά για θέμα εμφάνισης σκέφτομαι να πάρω αυτά.

http://www.aliexpress.com/item/2014-New-125W-U5-LED-Motorcycle-Driving-Fog-Head-Spot-Lights-White-Lamp-Head-light-B16/2044683284.html

Δεν ξέρω εάν φωτίζουν καλά, και δεν με νοιάζει κιόλας γιατί τα φώτα στο Varaderoείναι άριστα. Τα προβολάκια τα θέλω μόνο και μόνο για να με βλέπουν καλύτερα οι υπόλοιποι. Να αποκτήσει δηλαδή όγκο η μηχανή όταν με βλέπει ο άλλος στο δρόμο. Δεν ξέρω εάν αντέχουν στο χρόνο και γενικά δεν μπορώ να σου πω τίποτα για το προϊόν απλά τα είδα μου άρεσαν και σκέφτομαι να τα βάλω. Και όταν το είχα ψάξει λίγο τα βρήκα 45 δολάρια το ζευγάρι.
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Εγώ καθαρά για θέμα εμφάνισης σκέφτομαι να πάρω αυτά.

http://www.aliexpress.com/item/2014-New-125W-U5-LED-Motorcycle-Driving-Fog-Head-Spot-Lights-White-Lamp-Head-light-B16/2044683284.html

Δεν ξέρω εάν φωτίζουν καλά, και δεν με νοιάζει κιόλας γιατί τα φώτα στο Varaderoείναι άριστα. Τα προβολάκια τα θέλω μόνο και μόνο για να με βλέπουν καλύτερα οι υπόλοιποι. Να αποκτήσει δηλαδή όγκο η μηχανή όταν με βλέπει ο άλλος στο δρόμο. Δεν ξέρω εάν αντέχουν στο χρόνο και γενικά δεν μπορώ να σου πω τίποτα για το προϊόν απλά τα είδα μου άρεσαν και σκέφτομαι να τα βάλω. Και όταν το είχα ψάξει λίγο τα βρήκα 45 δολάρια το ζευγάρι.
Αυτο ειναι και το ζητουμενο.........Η τιμη ειναι super φαντασου οτι καποιος στην κρητη τα δινει 90 ευρω
 

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Εγώ έβαλα αυτά αρχές Οκτώβρη και τα δοκίμασα σε ταξίδι που έτυχε και στο πάνε και στο έλα να ταξιδεύω βράδυ ε λοιπόν είδα το φως μου.
Βέβαια τα αγόρασα σε περίοδο προσφορών και η τιμή τους δεν έχει καμία σχέση με την σημερινή τους.

Αν προσέξεις στο link για όλα τα προιόντα που επιλέξεις να τα βάλεις στο καλάθι σου στη σελίδα του www.aliexpress.com μέχρι στις 11/11/2014 θα υπάρχουν διάφορες εκπτώσεις στα συγκεκριμένα προβολάκια θα παρέχει έκπτωση 60%.

Πρόταση να βάλεις διάχυσης (flood) βέβαια στο συγκεκριμένο κατάστημα σου δίνουν τη δυνατότητα να παραγγείλεις ένα σετ με ένα spot και ένα flood στο ίδιο πακέτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγώ έβαλα αυτά αρχές Οκτώβρη και τα δοκίμασα σε ταξίδι που έτυχε και στο πάνε και στο έλα να ταξιδεύω βράδυ ε λοιπόν είδα το φως μου.
Βέβαια τα αγόρασα σε περίοδο προσφορών και η ή τιμή τους δεν έχει καμία σχέση με την σημερινή τους.

Αν προσέξεις στο link για όλα τα προιόντα που επιλέξεις να τα βάλεις στο καλάθι σου στη σελίδα του www.aliexpress.com μέχρι στις 11/11/2014 θα υπάρχουν διάφορες εκπτώσεις στα συγκεκριμένα προβολάκια θα παρέχει έκπτωση 60%.

Πρόταση να βάλεις διάχυσης (flood) βέβαια στο συγκεκριμένο κατάστημα σου δίνουν τη δυνατότητα να παραγγείλεις ένα σετ με ένα spot και ένα flood στο ίδιο πακέτο.

Εμφανισιακά, πάνω στο μηχανάκι τι λένε?
Βάλε καμιά φώτο να δούμε;)
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Θοδωρή μια καλή πρόταση για τις δικές σας είναι και αυτή, νομίζω πως τα φοράει ο Αιμίλιος.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θοδωρή μια καλή πρόταση για τις δικές σας είναι και αυτή, νομίζω πως τα φοράει ο Αιμίλιος.
ειναι πολυ ασχημα ρε φιλε
τρομερο φως αλλα δεν νομιζω οτι ταιριαζουν
βεβαια γουστα ειναι αυτα:rolleyes:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θοδωρή μια καλή πρόταση για τις δικές σας είναι και αυτή, νομίζω πως τα φοράει ο Αιμίλιος.
Νταξ....
Είπαμε γούστα....
Αυτά δε μ' αρέσουν καθόλου.
Τα δικά σου από κάποιες γωνίες δε μ' αρέσουν κι από κάποιες είναι ωραία.
Προσωπικά έχω τα "μαμά" για GS, led. Και καλό φως κι εμφανίσιμα. Ταιριάζουν στη μηχανή.
Εγκυκλοπεδικά ρώτηξα.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ειναι πολυ ασχημα ρε φιλε
τρομερο φως αλλα δεν νομιζω οτι ταιριαζουν
βεβαια γουστα ειναι αυτα:rolleyes:
Συμφωνώ.
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Νταξ....
Είπαμε γούστα....
Αυτά δε μ' αρέσουν καθόλου.
Τα δικά σου από κάποιες γωνίες δε μ' αρέσουν κι από κάποιες είναι ωραία.
Προσωπικά έχω τα "μαμά" για GS, led. Και καλό φως κι εμφανίσιμα. Ταιριάζουν στη μηχανή.
Εγκυκλοπεδικά ρώτηξα.
Φωτο;
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Παιδιά θεωρώ ότι σε τέτοιου είδους προϊόντα καλό είναι να μην κοιτάμε μόνο εμφάνιση αλλά και αξιοπιστία. Σίγουρα τα Κινέζικα είναι πολύ φθηνότερα και σίγουρα τα επώνυμα είναι και κάπως υπερεκτιμημένα. Προσωπική μου άποψη είναι πάντως να δώσεις κάτι παραπάνω και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Σκεφτείτε μόνο πόσο κινέζικα ηλεκτρομπιχλιμπίδια έχουν προξενήσει κατά καιρούς ατυχήματα (εκρήξεις, βραχυκυκλώσεις κλπ). Άντε τώρα να σου τύχει τίποτα τέτοιο και να είσαι πάνω στη μηχανή σου. Και τη βόλτα ή το ταξίδι σου θα σου χαλάσει, αλλά υπάρχει κι ο κίνδυνος να προκληθεί και καμία σοβαρότερη ζημιά και στην ίδια τη μηχανή και να τα πληρώνεις μετά πολλαπλάσια.
 
Top Bottom