Προβολάκια LEDs

Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Tα δεύτερα τα βάλαμε στο ΧΤ του Παρασκευά (εδώ: http://www.mybike.gr/topic/65498-ηλεκτρολογικές-πληροφορίες-για-χτ660χ/page__hl__προβολάκια__fromsearch__1 ) και το GSR του Μιχάλη (viper). Και οι δύο λένε για πολύ σημαντική βελτίωση στον φωτισμό σε σχέση με τα "καντήλια" που έχουν για φώτα τα μηχανάκια τους.
 

BigPoppa

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
akis
Μοτό
BMW R1200GS
Ρώτησε ένας φίλος με varadero για τα hella και του είπαν ότι θα έχει θέμα με τη μπαταρία και ότι θα πρέπει να τα ανάβει από 4.000 στροφές και πάνω , με τα bmw ισχύει το ίδιο ;;γίνεται καμία πατέντα να αλλάξουμε τις λάμπες από τα hella με Led ;


Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Όχι φιλέ δεν είναι το ίδιο, το bmw έχει δυναμό επανω και μάλιστα 50αρι,απο ρελαντί έτσι και τα ανάψει όλα εαν δεν εχεις πρόβλημα στο δυναμό η τάση δεν πέφτει κάτω από 14/14,5 βολτ.....

gs1150 adv desierto 3
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Όταν το είδε ο ηλεκτρολόγος για πρωτη φορά το gs (αυτός ασχολείται πολύ με ντερο) ρε μου λέει τη είναι αυτό που χωράει επανω?????αυτό μου λεει είναι ποιο μεγαλο απο δυναμό σε ιαπωνέζικο αυτοκίνητο !!!!!!! Και γελαγε!!!

gs1150 adv desierto 3
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Με ενδιαφέρει η εξέλιξη της αποστολής κ αν σε χρεώσουν τελωνείο. .. που πολύ το φοβάμαι ότι θα γίνει. .. ενημέρωσε αν θέλεις!

from wolves city
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Όταν το είδε ο ηλεκτρολόγος για πρωτη φορά το gs (αυτός ασχολείται πολύ με ντερο) ρε μου λέει τη είναι αυτό που χωράει επανω?????αυτό μου λεει είναι ποιο μεγαλο απο δυναμό σε ιαπωνέζικο αυτοκίνητο !!!!!!! Και γελαγε!!!

gs1150 adv desierto 3
...και τριφασικό Θεολόγε όχι Δυναμό. .., εναλλάκτης η γεννήτρια, ... όχι Δυναμό, είναι πεθαμένα από τη δεκαετία του '70...χαχαχαχα

from wolves city
 

StratosXRV

Μέλος
Όνομα
Stratos
Μοτό
Africa Twin 750
Θα σε ενημερωσω sirax αν και δεν πιστευω να πληρωσω τελωνειο καθως εχω ξανα αγορασει απο Ανατολη.....αλλα σιγουρα ποτε δεν ξερεις !!!!:thinking:
 

StratosXRV

Μέλος
Όνομα
Stratos
Μοτό
Africa Twin 750
Τα προβολακια ηρθαν χωρις εξτρα χρεωση τελωνειου...φωτο απο αυριο.....
 

StratosXRV

Μέλος
Όνομα
Stratos
Μοτό
Africa Twin 750
Βουαλα και τα προβολακι...μικρα και διακριτικα

 

StratosXRV

Μέλος
Όνομα
Stratos
Μοτό
Africa Twin 750
Φορεμενα πλεον...αυριο η συνδεσμολογια τους





 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
νομιζω ότι θα ηταν πιο ομορφα επανω στα καγκελα.....:oops::oops:
από φως...τι λενε Στρατη???
 

StratosXRV

Μέλος
Όνομα
Stratos
Μοτό
Africa Twin 750
Απο φως θα σας πω απο αυριο...δεν προλαβα τα τα συνδεσω......πολυ παλιοτερα τα ειχα στα καγκελα μπροστα και δεν με τρελαιναν ιδιαιτερα...ηθελαν ειδικες βασεις για να μπουν οποτε επελεξα να τα βαλω
στο σημειο αυτο για τον λογο οτι ειναι διπλα στα φαναρια και δενουν και με τους μπροστινουν αεραγωγους.
Παντως τα συνδεσα μερα στην μπαταρια ετσι απλα και ειχαν πολυ δυναμη.Υπομονη και θα ανεβασω βραδυνη φωτο..:yew:
 

gefr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος Φραγκόπουλος
Μοτό
Πάντα υπάρχει αιτία
Έχω φέρει μία ποσότητα από αυτά:



και κατασκευάζω και τη βάση αυτή σε 3 χιλ. ανοξείδωτο.



Τα προβολάκια είναι 10W το ένα και αποδίδουν 900Lm το ένα. Είναι κατασκευής CREE.

Γειά χαρά
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom