Προστασίες αναβάτη και κράνος Acerbis

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Θέμα

Διάφορες προστασίες και κράνος Αcerbis


Πωλούνται τα παρακάτω.
Προστασίες d3o σε κατάσταση καινούργιων για γόνατα, γοφούς, αγκώνες, ώμους και πλάτη (level 2)
Μαζί δίνονται και οι προστασίες d3o της bmw. Είναι για τον αγκώνα αλλά είναι πολύ μεγάλες και κάνουν άνετα και για γόνατα ή αν θέλει κάποιος να πειραματιστεί για κάπου αλλου. Είναι σφραγισμένες.
Τιμή 85 ευρώ




Κράνος Acerbis reactive graffix. Μέγεθος m. Είναι σε άριστη κατάσταση, χωρίς χτυπήματα. Δύο ελαφριές γρατσουνιές στην ζελατίνα είναι εκτός οπτικού πεδίου, απάνω στην επαφή με το λάστιχο. Απλά τις αναφέρω για να είμαι σωστός. Τιμή 90 ευρώ







Προστασίες για γόνατα Acerbis Impact Evo 3.0 σε άριστη κατάσταση, έχουν φορεθεί 10 φορές. Μπορεί και λιγότερες. Τιμή 45 ευρώ


Τηλέφωνο 6937446284
Στάλθηκε από το SM-A530F
 
Τελευταία επεξεργασία:

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Διαθέσιμες μόνο οι προστασίες d3o πλέον.

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

a2in

Μέλος
Όνομα
Άρης
Μοτό
Varadero 1000
Διαθέσιμες μόνο οι προστασίες d3o πλέον.

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπέρα Θάνο,
Οι πλάτης, τί μέγεθος περίπου έχουν; Θέλω να δώ αν ταιρίαζουν στο δικό μου μπουφάν.
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Καλησπέρα και συγγνώμη για την καθυστέρηση. Η προστασία πλάτης είναι 44x27x0.5 εκ. Η συγκεκριμένη στην φωτό, είναι 1 εκ πλάτος και δεν υπάρχει πλέον. Διαθέσιμη είναι με τα παραπάνω χαρακτηριστικά, ακριβώς ίδια στην φωτό απλά είναι level 1. Οι προστασίες ήταν φορεμένες σε στολή Klim Carlsbad.

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

a2in

Μέλος
Όνομα
Άρης
Μοτό
Varadero 1000
Καλησπέρα και συγγνώμη για την καθυστέρηση. Η προστασία πλάτης είναι 44x27x0.5 εκ. Η συγκεκριμένη στην φωτό, είναι 1 εκ πλάτος και δεν υπάρχει πλέον. Διαθέσιμη είναι με τα παραπάνω χαρακτηριστικά, ακριβώς ίδια στην φωτό απλά είναι level 1. Οι προστασίες ήταν φορεμένες σε στολή Klim Carlsbad.

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κανένα πρόβλημα Θάνο, ανυσηχήσαμε λίγο ;)
Οπότε στέιλε μου σε μύνημα τελική τιμή για όλα τα d3o να συννενοηθούμε.

Ευχαριστώ,
Άρης
 
Top Bottom