Προτασεις για χαμηλο μποτακι πολης,αδιαβροχο...?

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Για δωστε καμμια προταση που εχετε ή ειχατε και ξερετε αν ειναι της προκοπής...ψαχνω για χαμηλο μποτακι καθημερινο,κατα προτιμηση φουλ αδιαβροχο και δινω εμφαση στην ανεση αφου θα φοριεται παντου και παντα στα περιξ της πολης.ΔΕΝ θελω μποτα ΔΕΝ θελω ψηλο μποτακι.Το ευνοητο ειναι οτι Value for Money παντα ειναι στα συν...

Ειχα χρονια ενα Subirac Viper

και ημουν τοσο ευχαριστημενος που εχει ανεβει ο πηχης ψηλα...και η επιλογη δυσκολευει...

Για δωστε επιλογες(και λινκ...γουαϊ νοτ...) :)
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Τελευταία επεξεργασία:

staikosn1

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα, Κυψελη.
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW R 1100 GS, απ΄τα καλα ομως!

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δυστυχώς για κάτι σοβαρό και καλό και αδιάβροχο πρέπει να παίξεις στα 150€


Εγώ φοράω χρόνια TCX JUPITER II Goretex και είναι απλά καταπληκτικά.

Όταν φθαρούν θα τα αντικαταστήσω με κάτι αντίστοιχο αν όχι τα ίδια
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αυτα φαινονται πολυ καλα και μου αρεσουν εμφανισιακα.Τα ειδα ξανα σε μια σχετικη αναζητηση.Για δωσε στοιχεια παραπανω.Ποια εταιρεια ειναι;Μηπως τα εχεις να μας πεις μια γνωμη;αξιζουν;
 

trackler

Μέλος
Περιοχή
τραγανα,ναι διπλα απο τα διοδια!
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
transalp 650
οτι και να πει ο καθενας απο εμας,το καλυτερο ειναι να κανεις βολτες στα μαγαζια κα να δοκιμασεις.
αν και μιλαμε για παπουτσια και οχι κρανος,η δοκιμη επιβαλεται.πρεπει να σου κατσει καλα.
επισης ειμαι της αποψης οτι ενα ονομα/φιρμα κτλ,δυσκολα κρατιεται για πολλα χρονια ως "καλο" αν τελικα δεν ειναι.
καποιοι θα μπορουσαν να πουν οτι ειμαι θυμα του μαρκετινγκ,ισως και να ειμαι.αλλα εχω εμπιστοσυνη σε φιρμες που αντεχουν στο περασμα των ετων,ειδικα οταν τα προιοντα τους κουμπωνουν καλα πανω μου.
αδιαβροχο,με αντιολισθητικη σολα,με προστασιες κτλ και να ειναι και φτηνο,νομιζω δυσκολα θα βρεις.
καλοφορετα οτι και αν παρεις.

τωρα για να κανω και εγω μια προταση

θεωρω τις παρακατω επιλογες αρκετα καλες χωρις η τιμη να φευγει πολυ μακρυα και να ειναι και αδιαβροχα.

http://www.stelpet.gr/gr/el/products/mpotakia-ixs-florida
http://www.stelpet.gr/gr/el/products/ixs-fury-ii
http://www.stelpet.gr/gr/el/products/ixs-fury-evo
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE


http://www.megastockbazaar.gr/product.asp?catid=1179

Μια χαρα παπουτσακι.Καλη τιμη και με προστασιες εκει που πρεπει.Τα πηρα προσφατα και μου καθησαν πολυ καλα.
Δεν το εχω δοκιμασει αλλα ειναι παρα πολυ ομορφο και στην καλυτερη τιμη σε αυτο το καταστημα. Σε κανα δυο που το εχω δει ειναι στα 110 ευρωπουλα.
Ακομα και η μαμα το δινει ακριβωτερο στα 99ευρω. Να το http://www.richa.eu/en/kart-leather-boot-ce?cid=11
 
Τελευταία επεξεργασία:

foreno

Μέλος
Όνομα
Θέμης
Μοτό
BMW G650 XCountry
Αυτα φαινονται πολυ καλα και μου αρεσουν εμφανισιακα.Τα ειδα ξανα σε μια σχετικη αναζητηση.Για δωσε στοιχεια παραπανω.Ποια εταιρεια ειναι;Μηπως τα εχεις να μας πεις μια γνωμη;αξιζουν;
ψήνομαι κ γω για τα συγκεκριμένα
πολύ ομορφα κ καλη τιμη.
Περισσότερες πληροφορίες να είχαμε.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
ΑΥΤΟ

που μου αρεσει πολυ...μηπως το εχει κανενας να πει τι λεει;Λεει napa δερμα,παιζει να ειναι αδιαβροχο ή οχι;
Σε αυτην την τιμη χλωμο να ειναι και αδιαβροχα Με ενα τηλεφωνο ομως στον Τζορτζοπουλο το μαθαινεις σιγουρα
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Δυστυχώς για κάτι σοβαρό και καλό και αδιάβροχο πρέπει να παίξεις στα 150€


Εγώ φοράω χρόνια TCX JUPITER II Goretex και είναι απλά καταπληκτικά.

Όταν φθαρούν θα τα αντικαταστήσω με κάτι αντίστοιχο αν όχι τα ίδια
Και εγώ τα ίδια έχω. Όντως είναι άψογα, αλλά ακριβά. Τα αξίζουν τα χρήματα τους πάντως.
 

virus

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
αδιευκρινιστο
εδω κι αρκετα χρονια για καθημερινο μποτακι παιρνω ανελιπως TCX JUPITER. πολυ σκληροτραχηλα σε κακουχιες, πολυ μαλακα για καθημερινο, αρκουντως διακριτικα για την δουλεια μου. τα εχω βολευτει πολυ και δυσκολα θα αλαζα με αλλο. το αδιαβροχο τους μου κραταει δυομιση χρονια μετα τα κανω δευτερα παπουτσια και παιρνω καινουργια παλι τα ιδια για τις βροχες.

και ναι θα ξαναπαρω τα ιδια παλι. αν και θελω να δοκιμασω κι αλλη μαρκα αλλα δεν ξερω τι θα μου βγει και ειδικα τωρα που το χρημα στενευει. διοτι με κρυα και βροχες εχω στενη επαφη και δεν ειμαι για πειραματα.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
εδω κι αρκετα χρονια για καθημερινο μποτακι παιρνω ανελιπως TCX JUPITER. πολυ σκληροτραχηλα σε κακουχιες, πολυ μαλακα για καθημερινο, αρκουντως διακριτικα για την δουλεια μου. τα εχω βολευτει πολυ και δυσκολα θα αλαζα με αλλο. το αδιαβροχο τους μου κραταει δυομιση χρονια μετα τα κανω δευτερα παπουτσια και παιρνω καινουργια παλι τα ιδια για τις βροχες.

και ναι θα ξαναπαρω τα ιδια παλι. αν και θελω να δοκιμασω κι αλλη μαρκα αλλα δεν ξερω τι θα μου βγει και ειδικα τωρα που το χρημα στενευει. διοτι με κρυα και βροχες εχω στενη επαφη και δεν ειμαι για πειραματα.
ναι η αλήθεια είναι πως η αδιαβροχοποίηση κρατάει καλά μια 3ετία! Λογική συνέπεια απο τις κακουχίες που τρώνε!

Απο που τα ψωνίζεις Γιάννη?
 
Top Bottom