Πρωτομαγια χωματοβολτα μονο!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπερα παιδες πρωτομαγια ελεγα να μπω απο παρνηθα και να βγω προς θηβα την εχω κανει πολυ παλια την διαδρομη! Ψηνετε κανεις να ακολουθησεις, θετικος και σε αλλες προτασεις! Καλημερα!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Υπαρχουν και τα gpx γι αυτη τη διαδρομη στο travel info εδω μεσα.
Κατεβασε το orux στο κινητο σου μαθε το λιγο και περνα τα ιχνη που εχουμε για να το μαθαινεις σιγα σιγα Αποστολε ;)
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Δεν ξερω αν λεγοντας Παρνηθα εννοεις να μπεις οπου υπαρχουν μπαρες στους χωματοδρομους Σε αυτους απαγορευεται η κινηση μηχανοκινητων οχηματων
Αν κατι τετοιο σκεφτεσαι τοτε αστο καλυτερα, ειδικα την πρωτομαγια που λογικα θα εχει αρκετο κοσμο το βουνο Βρες καποια αλλη ενναλακτικη (πχ απο Αυλωνα και Βουντημα)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
από Κρυονέρι προς Καλιφόρνια μπαίνει άνετα Κωστή @konkost . Tα gpx που υπάρχουν δε μας βάζουν σε περιπατητικά μονοπάτια .
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
από Κρυονέρι προς Καλιφόρνια μπαίνει άνετα Κωστή @konkost . Tα gpx που υπάρχουν δε μας βάζουν σε περιπατητικά μονοπάτια .
Τα εν λογω gpx που εχουν αναρτηθει εδω δεν τα εχω δει
Εγω μιλουσα γενικα για την Παρνηθα, οχι συγκεκριμενα για αυτες τις διαδρομες Δεν ξερω και απο που εχει σκοπο να μπει ο φιλος
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τα εν λογω gpx που εχουν αναρτηθει εδω δεν τα εχω δει
Εγω μιλουσα γενικα για την Παρνηθα, οχι συγκεκριμενα για αυτες τις διαδρομες Δεν ξερω και απο που εχει σκοπο να μπει ο φιλος
Kαλά το λες, ειδικά για Πρωτομαγιά!!!
Αυτές που υπάρχουν εδώ, είναι σαν εκείνη που είχαμε κάνει και παρέα, είτε από τον αγωγό, είτε απευθείας προς Καλιφόρνια. Τις ξέρεις ;)
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Λογικα απο οσο θυμαμαι , απο αγιο μερκουρη θα μπω , αν και με την ιδεα που μου πεταξατε για το oruxmaps ( το κατεβασα με τρια ευρουλακια ) εβαλα καπακια και ενα gpx που βρηκα ... αυριο θα παω απο μακαν στο φιλο μου το διονυση να παρω βασει για κινητο και πιστευω θα το μαθω πως δουλευει γιατι δεν εχω καταλαβει τιποτα μεχρι στιγμης , το κοιταω σαν εξωγιηνο χαχαχαχα .... Say me a good luck xaxaxaxa
 
Top Bottom