Πρωτοχρονιάτικο καφεδάκι+

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS
Χρόνια πολλά σε όλους με πολλά ταξίδια και χιλιόμετρα στο νέο έτος και πάντα όρθιοι.

Καθότι σόλο βάσει συγκυριών φέτος, λέω αύριο να την κάνω για γεύμα προς Πεντέλη πλευρά, στην πηγή Καρακαντά.
Το πλάνο είναι να κουβαλήσω τα μαγειρευτικά μου και τις πρώτες ύλες για φαγητό στα τραπεζάκια που έχει δίπλα στην πηγή.
Σκοπεύω να είμαι εκεί από τις 10:30 και μετά μέχρι το μεσημέρι, οπότε αν έχει όρεξη κανείς για πρωτοχρονιάτικη βολτούλα,
καφέ (θα μπορώ να σας φτιάξω ελληνικό ή τσάι) ή και να φέρει και τα δικά του πράγματα για φαγητό, θα χαρώ να σας δω.

Εννοείται ότι ισχύει άνευ απροόπτου (πχ περίεργου καιρού - αν και για να κουβαλήσω τα διάφορα θα είμαι με αμάξι) οπότε αν στραβώσει
κάτι θα ειδοποιήσω εδώ.

Η τοποθεσία είναι αυτή :

Πηγή νερού Καρακαντά
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχω έρθει σε επαφή με κρούσμα από το πολύ κοντινό περιβάλλον μου και δεν θέλω να κάνω μαντάρα μια όμορφη καφεδοσυνάντηση, ιδίως πρωτοχρονιατικα.
Να περάσετε καλά και να έχουμε έναν καλύτερο χρόνο, με μπόλικη τύχη.. :friendship:
 

angelthing

Μέλος
Περιοχή
Καπ' κατ
Όνομα
Angelos
Μοτό
CRF300L, F700GS
Τελικά το απρόοπτο που λέγαμε …..
Δεν θα το μπορέσω παίδες και σόρυ αν το έβλεπε κάποιος με καλό μάτι. Απλά έκατσε ένα σκηνικό που δεν χάνεται …..
 
Top Bottom