Πρόσκληση βόλτας στις 18-19 Νοεμβρίου για Γραμμο!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Οι δρόμοι σε εκείνα τα μέροι τι λένε, μην έχει καμιά παγωνιά και σερνώμαστε.
Οι δρόμοι στα ασφάλτινα κομμάτια είναι μια χαρά ! Βέβαια θα θέλει την κατάλληλη προσοχή από όλους μας λόγω εποχής ( πεσμένα φύλλα, ανήλια σημεία, κτλ). Επίσης σε καμιά περίπτωση δεν υπάρχει πίεση ρυθμού και χρόνου, για αυτό και μόνο 200 χλμ οι διαδρομές της ημέρας. Πάμε να περάσουμε όμορφα και με το καλό να γυρίσουμε με χαμόγελα !
 

MikeFreewind

ADVmike
Περιοχή
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Όνομα
Μιχαλης
Μοτό
suzuki freewind 650 2002
Την έκανα με το freewind πρίν λίγες μέρες με ασφάλτινα λιωμένα...περασε σχετικά εύκολα εκτός από κάποια σημεία... μπορεί να ξαναέρθω έτσι και ως εκεί πού που πάει...εκτός αν έχει κανένας χωμάτινα μεταχειρισμένα...από αετομηλιτσα για στανη Λαμπρου και φτάνεις στο χωριό Γράμμος... νόμιζα ήμουν ο τελευταίος που περνάει φέτος...
 
Τελευταία επεξεργασία:

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Την έκανα με το freewind πρίν λίγες μέρες με ασφάλτινα λιωμένα...πεσασε σχετικά εύκολα εκτός από κάποια σημεία... μπορεί να ξαναέρθω έτσι και ως εκεί πού που πάει...εκτός αν έχει κανένας χωμάτινα μεταχειρισμένα...από αετομηλιτσα για στανη Λαμπρου και φτάνεις στο χωριό Γράμμος... νόμιζα ήμουν ο τελευταίος που περνάει φέτος...
Με το καλό να έρθεις ! Και να ξαναπεράσεις μην ήμαστε μόνοι μας οι τελευταίοι ! Χαχαχαχα :D;):)
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Τελευταία επεξεργασία:

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Μαγκίτες μου .,
έχει μερικά δύσκολα χωμάτινα κομμάτια εκει πάνω
και μετα τις βροχές που θα ρίξει μέσα στην βδομαδα πολλα σημεια θα γίνουν δυσκολότερα.,
ετσι θα γουσταρετε παραπάνω.,χα.,χα.,

Μπορεί να σας δω στο δρόμο γιατι [πρώτα ο Βούδας]
και αναλόγος καιρικές συνθήκες μπορει να διακτινιστώ στην Δρακόλιμνη Γκιστόβα.,

επομένος
keep on rockin in the free world.,.
:cns:

 

ZyGo

Μέλος
Όνομα
Nada
Μοτό
nada
Την έκανα με το freewind πρίν λίγες μέρες με ασφάλτινα λιωμένα...περασε σχετικά εύκολα εκτός από κάποια σημεία... μπορεί να ξαναέρθω έτσι και ως εκεί πού που πάει...εκτός αν έχει κανένας χωμάτινα μεταχειρισμένα...από αετομηλιτσα για στανη Λαμπρου και φτάνεις στο χωριό Γράμμος... νόμιζα ήμουν ο τελευταίος που περνάει φέτος...
Φίλε σύντροχε
@MikeFreewind
...περιμέναμε να περάσει και ο τελευταίος για να πουλήσουμε τρέλα!!!:p:p
Με το καλό να έρθεις πάλι να περάσουμε υπέροχα...
 

MikeFreewind

ADVmike
Περιοχή
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Όνομα
Μιχαλης
Μοτό
suzuki freewind 650 2002
θα προσπαθήσω πολύ το θέλω είναι η αλήθεια αν με αφήσουν κάτι υποχρεώσεις που έχω θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σύντροχοι, το εξετάζω κι εγώ. Σκεφτόμουν μία βόλτα προς Βαρδούσια, αλλά άμα με βγάλει το πρόγραμμα μέσα να γνωριστούμε κιόλας.
Εσύ φαίνεσαι μεγαλη περίπτωση....:D
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Σύντροχοι, το εξετάζω κι εγώ. Σκεφτόμουν μία βόλτα προς Βαρδούσια, αλλά άμα με βγάλει το πρόγραμμα μέσα να γνωριστούμε κιόλας.
Μεγαλη μας χαρα να τα πουμε και απο κοντα.

Η βολτα μεχρι στιγμης θα πραγματοποιηθει κανονικα. Δεν αλλαζει κατι λογω καιρου.... αλλωστε advride ειμαστε....:yup:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παντως για το επομενο Σαββατο παιδες δινει πολυ βροχη, εχετε το υπ'οψη.
 

2wheels nomad

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XRV 750, Dt 200
1. Λοιπόν εγώ αν είναι θα ανέβω από αύριο Γιάννενα γιατί αλλιώς θα πρέπει να φύγω το Σάββατο 5.30. Αύριο λοιπον θα ξέρω σίγουρα γιατί έχω και κάτι θεματάκια με το πούλμαν.
2. Αν φύγει κάποιος από Γιάννενα να συνεννοηθούμε να ξεκινήσουμε παρέα από Σιάτιστα.

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

2wheels nomad

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XRV 750, Dt 200
Πάτρα για Σιάτιστα προφανώς

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πω γαμιεται ο κορεκτορας. Αν και προφανές από Γιάννενα για Σιάτιστα

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
@2wheels nomad Είσαι ωραίος! Και να μην βρεθεί παρέα για το κομμάτι εκείνο. Θα σε περιμένουμε εκεί! ( Σιάτιστα )
 

2wheels nomad

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XRV 750, Dt 200
Επίσης να ρωτήσω, αν και νομίζω ξέρω την απάντηση. Δε θα μείνει κανείς σκηνή ε? Μην κουβαλάω μόνο εγώ

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom